RE: Ponosna tetka (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Čestitke



Poruka


mala_sa -> RE: Ponosna tetka (30.5.2013 13:13:51)


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

da se i ja prijavim :ponosna tetka djevojcice od 4 godine[sm=smiley1.gif]
"VOLIM BITI TETKA!!! ZATO JER TETKA grli kao mama, čuva tajne kao sestra, savjetuje kao prijateljica i sve dopušta kao nana ! "

od jucer jos jedne djevojcice [sm=metulj.gif] [sm=muca.gif]


Iskrene cestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




jasmin -> RE: Ponosna tetka (30.5.2013 13:15:09)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: ananas_ze

da se i ja prijavim :ponosna tetka djevojcice od 4 godine[sm=smiley1.gif]
"VOLIM BITI TETKA!!! ZATO JER TETKA grli kao mama, čuva tajne kao sestra, savjetuje kao prijateljica i sve dopušta kao nana ! "

od jucer jos jedne djevojcice [sm=metulj.gif] [sm=muca.gif]


Iskrene cestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I ovdje [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].




sabinos -> RE: Ponosna tetka (30.5.2013 13:30:16)

kako nisam prije nasla ovu temu...
i ja sam tetka jednom djecaku koji za nekoliko dana slavi prvi rođendan[sm=bravo.gif]
ja nisam stvarno znala niti mogla pretpostaviti da se ovako voli sestrino dijete,kao vlastito...




lady_bubamara -> RE: Ponosna tetka (30.5.2013 13:37:08)


IZVORNA PORUKA: sabinos

kako nisam prije nasla ovu temu...
i ja sam tetka jednom djecaku koji za nekoliko dana slavi prvi rođendan[sm=bravo.gif]
ja nisam stvarno znala niti mogla pretpostaviti da se ovako voli sestrino dijete,kao vlastito...


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 9:35:49)

Tamo negdje oko tri sata, naše života je ulejpšala dundara garava, eto okitih se i ja ovom titulom, kako sabionos reče nisam ni ja znala da se ovako može voljeti neko dijete koji nije raslo ispod mog srca, ali voli se.
Čabelice moja volim te, još kad sam te vidjela, pa ista si moja MIa, neka si namživa, zdrava i sretna 100 godina




aazra -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 10:35:00)

Čestitke mama Alma, sve najbolje bebici...[sm=rozica.gif]

Ja necu nikad biti tetka, pa ne znam taj osjecaj, mada sam strina ako se to pika [sm=smiley2.gif] Nije "krvna veza", ali je ljubav, heheh.




idana_85 -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 10:47:17)

Mama Alma cestitam...uzivaj u osjecaju. I sama sam postala tetkica u januaru. I sto kazes dijete isto moje :)
aazra, pika se i strina, isto to dodje...a imas ti ovih bebica sa vjezbica i njima si kao tetka :*




Skvo RR -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 10:53:35)

cestitam mama alma od srca[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




lady_bubamara -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 10:58:45)

mama alma sve čestitke od srca

[sm=rozica.gif][sm=darilo.gif]




M kao Mama -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 11:01:45)

hvala VAm, samo gledam u sliku, i ljubim je jedva čekam sutra akobogda da je vidim, a jutos kad su mi javili pošteno sam se isplakala, da mi glava lijepo puca




ziki -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 11:10:01)

Čestitam tetka, neka je živa i zdrava [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




aazra -> RE: Ponosna tetka (9.7.2013 11:41:32)


IZVORNA PORUKA: idana_85

Mama Alma cestitam...uzivaj u osjecaju. I sama sam postala tetkica u januaru. I sto kazes dijete isto moje :)
aazra, pika se i strina, isto to dodje...a imas ti ovih bebica sa vjezbica i njima si kao tetka :*



Ako je tako, onda ljubim svoga sestrića puuuuuno [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




ananas_ze -> RE: Ponosna tetka (12.7.2013 2:28:04)

[img]http://img41.glitterfy.com/13192/glitterfy3192746609B81.gif[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]