[Obrisana poruka] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (9.8.2010 13:08:23)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hanady RR -> Krvarenje od vaginalnog pregleda (9.8.2010 13:13:43)

Može doći do krvarenja nakon pregleda....
mene uglavnom nisu ni pregledali vaginalno do pred sami kraj..... Ali to nije ništa strašno...posteljica je u drugom stadiju zrelosti i nije nikakav frka da i porod krene.

nedavno je čini mi se Mona Muhamed imala krvarenje prije nego je očekivala i rodila divnu djevojčicu....

nema potrebe za panikom...
da je bilo šta opasno doktor bi te zadržao...
sigurna sam samo je pregled razlog krvarnje a  beba će još malo sačekati[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Skvo RR -> Krvarenje od vaginalnog pregleda (9.8.2010 13:17:08)

Draga moja meni se to redovno desavalo, kada me je vaginalno pregledao kada sam usla u deveti mjesec...i zaista je od pregleda...sutra ce se sve smiriti...
 
 
 
Vezano za stepen zrelosti posljedice, evo teme KLIK




snijeg -> RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda (9.8.2010 15:16:32)

Samo da te ohrabrim, ja sam redovno nakon pregleda krvarila. Ništa pretjerano, malo krvi tamnije boje. Možda je važno da ti napomenem da je mene doktor upozoravao na mogućnost krvarenja nakon pregleda i govorio da ne brinem sve dok nije u pitanju svježa krv i u većim količinama (nedaj Bože) tad se javi doktoru.
Kod tebe je to sve ok, koliko god su oni nježni i oprezni pri pregledu, mi smo za nijansu nježnije [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Magicze -> RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda (11.8.2010 2:07:50)

Iman, i meni se to danas bas desilo i kontam hocu li da napisem na temi u ocekivanju djeteta .....ja sam u 34toj sedmici i nikad nisam krvarila poslije pregleda...jeli tebi pregledao sa onim kljestima ili prstom? meni je prstom i nakon jedno 2 sata malo krvi bilo na tolet papiru a stvarno je bio njezan dr...ne razumijem od cega...kad su mu njabolniji pregledi bili sa kljestima nisam krvarila a sad ovo.....sad stalno pratim kad odem u wc ima li jos krvi....nadam se da nece biti bar jos koju sedmicu, i ja bih voljela da beba ostane u stomaku jos malo.......ali bas sam se nasekirala danas.....:(((




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.8.2010 10:56:52)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Magicze -> RE: Krvarenje od vaginalnog pregleda (11.8.2010 15:41:39)

Meni je termin 22og Septembra....evo vec mi nema vise krvi...sigurno je od pregleda....




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (12.8.2010 16:10:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: [1]