RE: Kada staviti jastuk za spavanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


lost -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.7.2012 9:58:04)

Moje dijete je na početku spavalo samo na stomaku dok se nije počela sama okretati. tako da sada spava u svim mogućim pozama(ima 25 mjeseci). Na jastuku nikad nije htjela da spava, na početku joj nisam ni stavljala a kasnije ga nije ni htjela ni dan danas neće... Ja ne vjerujem u tvrdnje ako spava na stomaku da će imati deformacije ili nedo bog SIDS, po mom mišljenju je to viša sila, Božija volja, tako da se nikad nisam opterećavala s tim... Svoje dijete sam stavljala da spava onako kako mu je najbolje odgovaralo i hvala bogu nema nikakvih posljedica...




ladyblue RR -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.7.2012 10:04:04)

mi smo nedavno kupili jastuk. sada joj je skoro 21 mjesec i počela je sama da stavlja igračke pod glavu i da tako spava pa sam bila primorana da kupim jastuk. da nije počela da traži, ne bih ga još stavila.




selebriti -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 14:35:37)

Koji ste jatuk kupili djeci? Gdje?

Je li treba biti nešto tanji, anatomski, ....?





MAMA MA -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 14:56:13)

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]super je[sm=smiley20.gif],kosta oko 50 KM..




selebriti -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 14:58:28)


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]super je[sm=smiley20.gif],kosta oko 50 KM..


[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]
[sm=smiley29.gif]

Hvala, razmislit ću [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 15:01:32)

na pocetku nam nije trebao i dan danas vecinom spava na ravnom ali za vrtic imamo onaj skroz tanki a kuci malkice deblji, one malo vise jastuke stavljamo samo u slucaju bolesti tj kad jako kaslje

@selebriti ja sam ovaj bas tanki dobila u setu posteljine a ovaj malo veci kasnije kupila u setu s jorganom, nista specijalno - mozda u kompletu da je bilo 20 KM sve




MAMA MA -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 15:02:15)

pa jeste malo poskup,ali je stvarno super,ima anatomski oblik,i moj malac se bas naucio na njeg...a ja spavam na vunenom[sm=smiley36.gif]..i vrat svako jutro jedva okrenem u stranu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




maja78 RR -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (2.9.2012 16:07:42)

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...[sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] super je[sm=smiley20.gif] ,kosta oko 50 KM..


potpisujem

ima tri sloja i mogu se vaditi i vracati tako da prilagodjavas dobi i potrebi djeteta




janje maleno -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (18.2.2013 22:38:29)

Ja nasla na njihovoj stranici neki aloe vera, ali za odrasle. Ima li ko sliku ili link da pogledam o kakvom se jastuku za bebe/djecu radi? Gledala sam i u njihovoj radnji i taj sto sam vidjela je pravo visok. Hvala




maja78 RR -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (18.2.2013 22:42:29)

nema ga u ponudi u zadnje vrijeme




janje maleno -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (18.2.2013 22:45:35)

Pa, ima li ista drugo sem Dormeo? Gdje se u Sarajevu inace mogu kupiti takve stvari, djeciji jastuk? Amko? Sve za bebe?




animagical -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (18.2.2013 22:46:23)

bilo je u jysk-u




Medi_87 -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (20.2.2013 16:29:48)

mi još uvijek koristimo tanki jastucic koji nam je dosao us etu s ogradicom i jorganom, a ima i memoform jastuk s memorijskom pjenom ali mu ga jos ne stavljam jos je mali po meni




bebaa -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 7:47:09)


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]super je[sm=smiley20.gif],kosta oko 50 KM..



i mi smo u potrazi za jastukom...malom je 2,5 god.....išli u Dormeo....upravo taj sa 3 položaja nađosmo....59 km......

ima li još negdje dječijih jastuka ali da nisu skroz niski......kao za bebe....[sm=zmeden.gif]




Visnja RR -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 7:57:45)

ima u Nobil
http://www.nobil.ba/store/baby-latex-jastuk/
u Moj san
http://www.mojsan.ba/shop/tag/Jastuci




bebaa -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 8:00:33)

a gdje se nalazi Nobil....[sm=zmeden.gif]č.Vila ili?sviđa mi se cijena...[sm=smiley36.gif]naravno gledat ćemo kvalitet...[sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 8:02:44)

u neboderu na otoci ...na vrhu nebodera ima reklama




bebaa -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 8:08:08)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u neboderu na otoci ...na vrhu nebodera ima reklama


e daa...na to sam i mislila...pogriješih naselje.....hvala...[sm=smiley1.gif]




Pikapolonica -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 12:57:11)


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]super je[sm=smiley20.gif],kosta oko 50 KM..



i mi smo u potrazi za jastukom...malom je 2,5 god.....išli u Dormeo....upravo taj sa 3 položaja nađosmo....59 km......

ima li još negdje dječijih jastuka ali da nisu skroz niski......kao za bebe....[sm=zmeden.gif]

Ima i u Jysk-u, cini mi se oko 30ak maraka da je. Mi imamo i Dormeo i taj iz Jysk-a, oba su super.




bebaa -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.3.2015 13:09:04)

hvala i tevi...vakako ću sve obii i pogledati...nešto ćemo već izabrati...jer penje se na moj jastuk pa ja izvisim....[sm=smiley36.gif]




Mamaiali -> RE: Kada staviti jastuk za spavanje (25.9.2015 13:00:28)

Evo moje preporuke za jastuk mi smo prezadovljni. Ovaj smo sada zamjenili memorijskim i odlično spava i ne odvaja se od njega naš sin od dvije godine. http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/za-djecu/djecji-jastuk-junior-bamboo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]