Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


Hannan -> Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (7.11.2010 23:42:10)

Da li znate nekoga ko je u ovoj ustanovi  vanredno zavrsio srednju skolu, ili samo promjenu zanimanja sa polaganjem razlike predmeta?

Jedna moja prijeteljica odavno zeli da zavrsi i cetvrtu godinu, ima samo trogodisnju, i naisla je na ovaj centar,ali nekako joj nesigurno.Da li je ta diploma priznata od strane ministarstava obrazovanja  FBiH?
Unaprijed hvala!




Hannan -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 11:52:49)

Niko nista?
Makar da podignem temu :)




Anoniman -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 12:09:32)

IZVORNA PORUKA: Hannan

Niko nista?
Makar da podignem temu :)





Diploma je priznata ja znam toliko[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




maja78 RR -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 12:12:40)

ja sam jednom prilikom zvala ovdje u sarajevu jer sam htjela da se prekvalifikujem, i trebalo je da dodjem u hollidayinn da vide dokumente i da kazu cijenu, a meni cudno bilo kancelarija u hotelu na nekom spratu i nisam nikad otisla

a meni se cini da mi je neko rekao da je radio skolovanje i da je proslo ok




Hannan -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 12:15:39)

Hvala Noa :)




Anoniman -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 13:11:18)

moj svekar tu pedaje neke predmete pa provjereno znam da je diploma priznata[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Hannan -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (8.11.2010 13:46:14)

E hvala vam puno, i ova moja je zvala pa tako joj rekli u hotelu, pa zato joj i cudno.Ja sam nek idan prolazila kroz Zepce, pa vidjeh na nekoj zgradici veliki natpis...kontam da se tu nesto muti ne bi bila tako transparentna reklama.




nesanicaa -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (26.2.2011 19:01:38)

ja sam se prekvalifikovala u toj skoli(centru),priznata je i na birou su mi bez problema priznali i upisali u knjizicu,jest da kosta malo vise ali kad sve saberes i oduzmes razlika je u par stotina maraka a lakse milion puta(mislim na to da odes i u nekoj Sar.srednjoj skoli polazes vanredno)




tap3ah -> RE: Centar za obrazovanje Siroki Brijeg (11.6.2021 0:30:24)

Jeste malo starija tema ... ima li neko da je u Širokom završio prekvalifikaciju?

Trebam upisati pa me zanima par stvari




Stranica: [1]