Plikovi na stopalima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba >> Alergija



Poruka


nikka -> Plikovi na stopalima (26.6.2008 22:52:03)

Ja stvarno neznam kakva je alergija u pitanju,evo drugi dan kako se moj sin kupa vani u bazenu i hoda bos po travi pojavili su se mali bijeli plikovi i oko njih crvenilo danas malo više,ja nesmijem ništa da stavljam na to,on normalno hoda kao da ga neboli,ako znadete nešto o ovome pišite.




stella -> RE: plikovi na stopalima (27.6.2008 12:19:15)

mozda bi bilo najbolje da se posavjetujes sa dermatologom.

moja hana je dobila sitni crveni osip dermatolog kaze da je najvjerovatnije od znoja,ako hipermangan ne pomogne da je onda vodimo na dermatologiju.pozz




nikka -> RE: plikovi na stopalima (27.6.2008 13:04:18)

Danas je manje kao da nestaju plikovi ali jutros kad je bio vani obula sam mu čarapice u sandale,zvala sam ped. da napravim termin kad sam joj objasnila o čemu se radi kaže vjerojatno alergija na neku travu ako se pogorša da ga dovedem sad ću sačekati još malo da vidim.




nikka -> RE: plikovi na stopalima (27.6.2008 13:07:06)

A možeš li mi Stella pojasniti taj hirermangan jer se i moj mali sad kad su vrućine zna osuti po dnu leđa gdje je rub  pampersa,da li smijem to koristiti?




leka -> RE: plikovi na stopalima (27.6.2008 13:54:47)

moj bebac je isto imao male plikove po dlanovima i između prstića i dr nam je preporučila običnu Penaten kremu sa cinkom i za dva dana je nestalo pa eto ne znam možeš probati s njom




leka -> RE: plikovi na stopalima (27.6.2008 13:57:22)

a hipermangan su ljubičasta zrnca koja se rastve u vodi kojom se beba kupa a rastvor mora biti vrlo blag (svijetlo roza boja vode) da ne bi nagrizao kožu takve sam ja dobila upute od dr




nikka -> RE: Plikovi na stopalima (28.6.2008 16:42:19)

Leka hvala ti puno na pomoći,vidiš ja se jako bojim bilo što isprobavati na svome djetetu zato sam zvala ped., a kad si mi rekla za tu kramicu sa cinkom, pa mislim da to nemože naškoditi i stavila sam mu na stopala samo je kod mene niveina isto sa cinkom i pomoglo je do ujutro se prilično sasušilo,jest da se previjao od smijeha dok sam namazala,u svakom slučaju hvala puno.




Stranica: [1]