RE: Bolovi u stomaku (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


bebacha -> RE: Bolovi u stomaku (30.1.2015 16:47:12)

a ko ti vodi trudnocu




Bella.88 -> RE: Bolovi u stomaku (31.1.2015 14:33:02)


IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, ja sam danas dobila ponovo bolove i smeđi iscjedak, otišla sam dr. čula sam otkucaje male, slatke. Međutim, zbog mojih bolova i tog iscjetka, pijem cefalexin, dabroston(i dalje), buscopan i feroglobin (hgb 103). Imam dosta bakterija u urinu, pa sad nije sigurna jesul zbog toga bolovi ili zbog prijetećeg spontanog, uglavnom, moram mirovati. Eto. Malo dobrih malo loših vijesti.


sad samo na stogom mirovanju i sve će biti dobro[sm=smiley1.gif]
sretno




Pamucica -> RE: Bolovi u stomaku (19.11.2015 11:46:17)

Imala sam i ja grčeve i nelagodu svako malo, sreca nije dugo trajalo, doktorica mi rekla da malo smanjim tempo :)




DarinkaD -> RE: Bolovi u stomaku (7.1.2016 15:27:44)

Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!




Mirkica -> RE: Bolovi u stomaku (7.1.2016 15:36:11)


IZVORNA PORUKA: DarinkaD

Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!


povucena iskustvom ja sam u drugoj i trecoj trudnoci kod svake sumnja letia doktoru Bogu hvala nikas nista nije bilo ali ja sam to gledala da doktor pogleda nisam prepostila da cekam da sta bude.

Sto se mene tice to sam i ja imala te bolove kazu siri sa maternica i jesam imala ali opet ako ti imas los osjecaj zasto cekati pravac doktoru .
Sretno




škorpija -> RE: Bolovi u stomaku (7.1.2016 15:37:10)


IZVORNA PORUKA: DarinkaD

Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!

Mislim da nema razloga za brigu, inače jedan od simptoma trudnoće su bolovi slični menstrualnim, nemoj uzimati nikakve lijekove i bez sresa čekaj pregled




DarinkaD -> RE: Bolovi u stomaku (7.1.2016 16:08:47)

Hvala na brzim odgovorima, pretpostavljam da panicarim bez razloga jer mi je prva trudnoca, pa i najmanji sijek i bol za mene puno znaci. Doktoru cu za 15 dana, pa mi drzite fige da sve bude uredu.




Enisa1989 -> RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce (2.3.2016 17:27:56)

Znali su mi se pojaviti povremeni bolovi i to sa desne ili lijeve strane i onda mi je doktorica rekla da svaki dan konzumiram direktni magnezij na jezik i da ukoliko mi se bolovi ne povuku ponovo dođem kod nje da uradimo detaljnije analize. Hvala Bogu , bolovi mi se nisu javili više. Ponekad ali samo ponekad mi se zna pojaviti bol kad me beba nagnječi ali to su sekunde




Olja28 -> RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce (28.3.2016 10:41:13)

Pozdrav mame i buduće mame! [sm=smiley1.gif]

Da vam se i ja pridružim [sm=smiley1.gif]
Ja sam u 12-toj nedelji trudnoće. Često imam bolove u donjem dijelu stomaka, uglavnom su povremeni, onako kako i trebaju biti. Međutim, juče sam primijetila smeđi iscjedak, jako malo ga je bilo. I poslije toga me je nekih 7-8h bolio stomak. Bol nije bio jak ali je bio konstantan, pa me to malo brine. Za 3 dana imam zakazan ultrazvuk i dabl test, ne znam da li da čekam do tad ili da idem doktoru odmah? Generalno, dobro se osjećam ali me taj bol juče zabrinuo. Inače, radim dva posla i na oba puno sjedim, dnevno 8-10h a poslije toga bih samo spavala, skroz slabo se krećem [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]