RE: Donacija jajnih stanica (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


aazra -> RE: Donacija jajnih stanica (10.4.2013 12:01:10)

Ja nisam u mogucnosti da dajem novcane donacije, ali ako budete skupljali potpise isl. obavezno rezaglasite i ovdje [sm=smiley1.gif]







breskvicaa -> RE: Donacija jajnih stanica (10.4.2013 12:09:52)

Peticija je do sad bila dva puta organizovana dali ce opet biti to neznam nesto smo se dogovarali da bude jos jednom ako bi bila mi cemo vas obavjestiti znat cemo iza cetvrtka kad bude radiona tad cu pitati iz organizacije [sm=smiley1.gif]




riba78 -> RE: Donacija jajnih stanica (12.4.2013 7:10:50)


IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Valjda su mi hormoni proradili ili sta vec ali od sinoc kad pomislim na svoj problem samo pomislim vristala bih na sav glas od srca vam kazem molim dragog Boga da niko ne prođe kroz ono kroz sta sam ja prosla da niko ne osijeti tu bol kad ti doktor kaze da ne mozes imati nikad svoju dijecu da samo znate kako to boli ali opet sam se trgla i nisam dala da me ista porazi zasto da ja osuđujem svog muza koji ima nalaze super da nema svoju djecu ako nisam sve pokusala ako vidim da mi ni doniranje nije uspijelo onda cu se odluciti ili pomiriti sa tim ili usvojiti.
Znate kako je ruzno kad vas pojedine osobe nazovu jalovom zenom u danasnjem vaktu kad medicina napreduje ja ne odustajem ja idem dalje ja cu se boriti tako mi je bog propiso i sta god da se desi od njega je a moje je da se borim.[sm=smiley19.gif]

Breskvice mila znam tvoju priču [sm=smiley13.gif]isto znaš i ti moju ,neplodnost je teško breme ,preteško ja ga nosim dugih 15 godina i na tom putu je bilo svega ,pričali su i pričaju ,ali mene više ne dotiču .U cijeloj ovoj priči jedino ste važni vas dvoje ti i TM,šta vi mislite i šta ste vi odlučili,a mišljenja tetke ,strine,komšince ,ili foruma je totalno nebitno [sm=smiley1.gif]
E sada ja bi ovako ili onako ,jako teško goovoriti ,sve dok nisi u problemu ...Naravno poštujem svačije stavove i kažem blago onim ženama koje prave djecu u krevetu [sm=smiley14.gif]




breskvicaa -> RE: Donacija jajnih stanica (12.4.2013 7:26:04)


IZVORNA PORUKA: riba78


IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Valjda su mi hormoni proradili ili sta vec ali od sinoc kad pomislim na svoj problem samo pomislim vristala bih na sav glas od srca vam kazem molim dragog Boga da niko ne prođe kroz ono kroz sta sam ja prosla da niko ne osijeti tu bol kad ti doktor kaze da ne mozes imati nikad svoju dijecu da samo znate kako to boli ali opet sam se trgla i nisam dala da me ista porazi zasto da ja osuđujem svog muza koji ima nalaze super da nema svoju djecu ako nisam sve pokusala ako vidim da mi ni doniranje nije uspijelo onda cu se odluciti ili pomiriti sa tim ili usvojiti.
Znate kako je ruzno kad vas pojedine osobe nazovu jalovom zenom u danasnjem vaktu kad medicina napreduje ja ne odustajem ja idem dalje ja cu se boriti tako mi je bog propiso i sta god da se desi od njega je a moje je da se borim.[sm=smiley19.gif]

Breskvice mila znam tvoju priču [sm=smiley13.gif]isto znaš i ti moju ,neplodnost je teško breme ,preteško ja ga nosim dugih 15 godina i na tom putu je bilo svega ,pričali su i pričaju ,ali mene više ne dotiču .U cijeloj ovoj priči jedino ste važni vas dvoje ti i TM,šta vi mislite i šta ste vi odlučili,a mišljenja tetke ,strine,komšince ,ili foruma je totalno nebitno [sm=smiley1.gif]
E sada ja bi ovako ili onako ,jako teško goovoriti ,sve dok nisi u problemu ...Naravno poštujem svačije stavove i kažem blago onim ženama koje prave djecu u krevetu [sm=smiley14.gif]


Ljubim ja tebe i upravu si [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




aazra -> RE: Donacija jajnih stanica (12.4.2013 13:04:11)


IZVORNA PORUKA: riba78

blago onim ženama koje prave djecu u krevetu [sm=smiley14.gif]



Mislim da nam je svima jasno da ovaj nacin "pravljenja djece" nije nikakva garancija ljubavi prema djetetu...I ovo nema veze s vama, ljuta sam zbog neceg drugog [sm=hudicek1.gif]

Samo vi znate koliko ste ljubavi i paznje u stanju pruziti malenom biću za koje se borite [sm=smiley31.gif]




riba78 -> RE: Donacija jajnih stanica (12.4.2013 13:33:08)

nisam mislila ni ja na ljubav ,svjesna sam koliko je napuštene djece i mislim da nijedno nije iz MPO[sm=smiley13.gif]

da se razumijemo i ja bi mnogo sretna bila da tako mogu [sm=smiley4.gif]




kokouli -> RE: Donacija jajnih stanica (10.6.2013 13:02:41)

Meni je ok ta varijanta s doniranim j stanicama ,licno ne bih na to pristala ,jer u toj varijanti gubim svoje gene ,radije bih posvojila dijete .Govorim u svoje ime ,naravno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]