RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


land -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (26.12.2011 14:30:35)

ako ste isli prosle godine, i nije bilo problema onda je osip od neceg drugog.
Ili je nesto pojeo, a moze biti i od odjece, mojoj kcerki se znalo desiti da se ospe"onako"na cistu miru[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




djoisa -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (18.5.2013 22:21:28)

Radi li jos uvijek ova slana soba u Sa? Ima li neko kontakt telefon?




škorpija -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (18.5.2013 22:52:19)

Solvita

adresa: Buka 6, 71000 Sarajevo

tel. +387 33 267230, mob. +387 33 267231
eMail. info@solvita.ba

Radno vrijeme centra;
Ponedjeljak – petak: 12.00 – 20.00
Subota: 10.00 – 15.00




djoisa -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (20.5.2013 10:43:30)

ovi brojevi vise nisu u upotrebi..

ne mogu ni njihovu web stranicu na interntu da nadjem..

da li upste radi slana soba u Sa?




shpagica -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (20.5.2013 15:55:05)

Mislim da ne radi.




canim -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (23.3.2015 21:36:03)

Jel ko bio u ovoj slanoj sobi, kakva su iskustva

http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/udahnite-zdravlje-i-slobodu-50-popusta-na-deset-tretmana-u-slanoj-sobi-za-djecu-ili-odrasle




salmy -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (23.3.2015 22:03:10)

neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...




babina beba -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (24.3.2015 7:49:25)

Ima u hotelu Holivud na Ilidzi....detalje neznam, al znam da ima jer sestra vodi malog cesto!




jasmiiiiiina -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (24.3.2015 14:55:50)

Moj sin ima opstruktivni bronhitis i trenutno je pun slajma.Od subote idemo u slanu sobu na Ciglanama i vec poslije prve terapije je prestao pucketati.
Nismo isli prije u Hotel H jer nisam znala kako ce reagovati na taj mali prostor.Kao tus kabina. Ovdje imate sobu za djecu,kao malu igraonu.Imaju lopatice,kantice,lego kockice,bojanke i flomastere.Dok sve proba prodje 20km.Mi smo sa nestrpljenjam cekali da se ponovo otvori.Nadam se da ce ova terapija upaliti,jer je stalno bolestan.Imate na ekuponu trenutno akciju 10tretmana 50km.LP




aidana -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (24.3.2015 16:14:18)

IZVORNA PORUKA: salmy

neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...


Salmy moze malo vise info o tome da nije zdravo? Ja evo prvi put vidim ovo i citam da moze za djecu, pogotovo astmaticare, bronhiticare...Isprobala bih definitivno kad mu se stanje opet pogorsa ili cak preventivo. Cini mi se da samo jos ovo nismo isprobali [sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (24.3.2015 17:46:26)


IZVORNA PORUKA: aidana

IZVORNA PORUKA: salmy

neki dan sam citala kako ovo opste nije zdravo...i mi smo razmisljali ali...


Salmy moze malo vise info o tome da nije zdravo? Ja evo prvi put vidim ovo i citam da moze za djecu, pogotovo astmaticare, bronhiticare...Isprobala bih definitivno kad mu se stanje opet pogorsa ili cak preventivo. Cini mi se da samo jos ovo nismo isprobali [sm=smiley1.gif]

U većini slučajeva vodeno staklo nije toliko opasno ali nikako ga ne bi smjelo biti u slanim sobama. Toksično je ukoliko se udiše stoga posve neprihvatljivo za izradu slane sobe. Usprkos tome mnogi izvođači (graditelji) slanih soba masovno u velikim količinama koriste vodeno staklo za nanošenje soli na zidove i stropove zbog njegove niske cijene. Klijenti slanih soba tu činjenicu mogu vrlo teško saznati pa stoga mnogi izvođači ne mare za štetnost materijala koje koriste a koji im donose znatne uštede. Jedan od načina da posumnjate da se u izradi slane sobe koristilo vodeno staklo je taj što sol sa zidova možete prilično lako sastrugati i pod prstima se ruli a na pojedinim mjestima sol otpada ili je već otpala sa zidova ili stropa pa je s vremena na vrijeme potrebno obnavljati slanu sobu. Izvođači (graditelji) slanih soba a time i vlasnici slanih soba kojima je vaše zdravlje na prvome mjestu koriste specijalno vezivo za sol koje ima certifikat prehrambenog artikla te je samo takva slana soba posve prihvatljiva i bezopasna za vaše zdravlje. Ako vi ne štedite za svoje zdravlje ne dozvolite ni drugima da štede na njemu!

ovo procitah....bilo je tu jos clanaka vezano za to...




aidana -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (24.3.2015 23:42:07)

Hvala, dakle nije upitan tretman vec materijal od kojeg je eventualno izgradjena soba. Bas cu se jos raspitati.




merima_s -> RE: Slana soba-Haloterapija i u Sarajevu (18.10.2015 22:38:55)

Ima li kakvih novosti vezano za ovu terapiju? Ja bih sina vodila, nos mu je sa lijeve strane potpuno zacepljen.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]