RE: koliko bebe spavaju?? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Mince07 -> RE: koliko bebe spavaju?? (29.1.2021 20:41:13)

Drage mame, ne znam jel prava tema za ovo, ako nije uputite me, ja nisam mogla naći drugu... Moja beba spava dovoljno, ali ne spava u pravo vrijeme. Ima haman 4 mjeseca. Po cijelu noć haman je budna malo ujutro zaspi ali samo meni na rukama, čim je spustim budi se. Onda zaspi oko pola 12 i spava do oko 17, probudi se dva puta samo da doji (tako je danas bilo) i bila budna 3 sata jedva i zaspala, pokušavala sam da je držim budnom i pričala joj i svašta nešto ali džabe njoj glavica pada, oči se sklapaju. Sad će spavati možda 2-3 sata i biti budna do oko 3 i tad zaspi jedva sat i budi se...ovo je ovako zadnjih nekoliko dana, ja odspavam 2 3 sata max sa njom preko dana, ovaj period nakon 3 sata jedva izdržim. Da li postoji nešto što mogu uraditi da joj pomognem da ovo promijeni, da mi spava više navečer? 





Visnja RR -> RE: koliko bebe spavaju?? (29.1.2021 22:59:17)

Mince07 [sm=smiley31.gif]
Napisah post i nestade...
Uglavnom, već si čula za riječ FAZA.... često nam to postane najmrža riječ jer objašnjava sve problemčiće na koje nailazimo u odgoju naših bebica.
Pa eto i to je faza kod tvoje bebice noćne ptičice koja će proći....a ti moraš imati snagu da je prebrodiš.
Sama si nasla odličan način....ali budu istrajna u njemu... ne drži je da spava od 12 do 17...kada je podojiš nedaj da se uspava opet...pričaj joj, kad prestane dojiti nasmijavaj, pleši s njom , odvedi do prozora nešto pokazuj.... pokazuj joj smješne muzičke igračke... igraj se igrice „gdje mama, gdje mama.... evoooo jeee“ to bebci vole...
I to večernje spavanje od 3 sata malo skrati....

I ja sam imala jednu nocnu ptičicu i po dva sata sam je nosala na rukama da bi zaspala po noći....




Mince07 -> RE: koliko bebe spavaju?? (31.1.2021 0:29:14)

Da, da, faza haha najčešći odgovor za sve nas mukice... Hvala ti puno. Pokusat ćemo aBd, pa će nadam se brzo i to proći 😊😊





Visnja RR -> RE: koliko bebe spavaju?? (3.2.2021 16:40:44)

Mince07
Javi nam kako napreduje noćna ptičica? [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]