RE: prvi menzes poslije poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


minche_ba -> RE: prvi menzes poslije poroda (3.9.2013 11:43:23)

ipak se desilo neocekivano [sm=modricrtici.gif] jos pregled i izgleda da ponovo ulazim u klub hehe




Teddy Bear -> RE: prvi menzes poslije poroda (3.9.2013 11:55:31)

minche cestitam od srca, tako se i meni isto desilo, za sinov rodjendan skontam da sam trudnica, i hvala Bogu pa je tako, uzivaj [sm=bravo.gif]




lala0606 -> RE: prvi menzes poslije poroda (3.9.2013 12:39:02)

minche_ba cestitam, super ce ti biti razlika izmedju djecice aBd... javi nam kad budes isla na pregled.... sretno[sm=smiley1.gif]




sabinos -> RE: prvi menzes poslije poroda (5.9.2013 9:56:23)


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juce[sm=smiley13.gif]
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovo[sm=hudicek1.gif]

I ja isto kazem, meni se haman sastavilo sa ovim krvarenjem od poroda[sm=smiley13.gif]Evo mj ipo se borim sa uloscima [sm=smiley19.gif]Al kak je tako je sta cemo[sm=smiley13.gif]Nek stomak ne boli pa eto stace valjda ubrzo.

ja tek sad skontah da sam ovdje pisala da sam dobila.i tako sam mislila,medjutim to nije bilo to.nego ono krvarenje poslije poroda,mislim oni neki ostaci.evo vec 4,5 mjeseca i nema je,hvala ti boze.vala da malo odmorim[sm=smiley36.gif]pretpostavljam da je zbog dojenja




Lulu_08 -> RE: prvi menzes poslije poroda (5.9.2013 14:48:38)


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juce[sm=smiley13.gif]
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovo[sm=hudicek1.gif]

I ja isto kazem, meni se haman sastavilo sa ovim krvarenjem od poroda[sm=smiley13.gif]Evo mj ipo se borim sa uloscima [sm=smiley19.gif]Al kak je tako je sta cemo[sm=smiley13.gif]Nek stomak ne boli pa eto stace valjda ubrzo.

ja tek sad skontah da sam ovdje pisala da sam dobila.i tako sam mislila,medjutim to nije bilo to.nego ono krvarenje poslije poroda,mislim oni neki ostaci.evo vec 4,5 mjeseca i nema je,hvala ti boze.vala da malo odmorim[sm=smiley36.gif]pretpostavljam da je zbog dojenja


Isto je bilo kod mene sa mlađom, mislila da sam dobila i onda narednih 5-6 mj ništa tek nekog 7-8mj pravo dobijem.




minche_ba -> RE: prvi menzes poslije poroda (8.9.2013 11:12:27)

eh drage moje da vas obavjestim, bila na ultrazvuku, vidila maaaajeno srculence kako kucka i naravno opet se rastopila isto ko i sa prvim bebanom :) za sad je sve ok, aBd nadam se da ce i ostati. imate veliki pozzzic od mene i mojih srculencadi :)




sunce27 -> RE: prvi menzes poslije poroda (26.9.2013 0:14:07)

Napokon nakon 11mj i moja menga je stigla.




babybee -> RE: prvi menzes poslije poroda (10.10.2013 13:34:20)

Ima li jos koja da 2 mj i sitno nakon poroda jos nije dobial a dojila uz prehranu nekih 20 dana, trudnoca iskljucena, papa test uredan i ginekoloski a dr. prije mjesec dana skoro rekla da cu brzo dobiti.. sad mi nista nije jasno, jajnici lagano bole kao prije pred menzis i grudi malo osjetljive ostalo nista




babybee -> RE: prvi menzes poslije poroda (11.10.2013 11:26:37)

Stigla jucer :) Zanemarite pitanje :)




Sonja -> RE: prvi menzes poslije poroda (11.10.2013 14:20:08)

imam bebaca 0od 4,5 mj i prije 4 dana mi se pojavi kao sluc crvenkasta i smedji iscjedak i ja kontam evo je stigla menga kad djavola..bilo to 2 dana tako i prestalo i sad nista?! ja bas ostala zbunjena

jel se to desilo nekome slicno bar?[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




babybee -> RE: prvi menzes poslije poroda (12.10.2013 12:05:17)

Nije mi se desilo al ako dojis to je moguce :) Ja ne dojim i nikad mi nije ovako jako obilno bilo a ne boli kao prije, ni blizu ..




bellma -> RE: prvi menzes poslije poroda (19.10.2013 19:34:29)

Imam jedno pitanje
Porodila sam se prije 14 mj i prije dva mj sam prvi put dobila menzes poslije poroda, dva mj sam dobivala normalno ali sad mi kasni vec 6 dana pa me strah da nisam trudna opet jer mi to nikako nije u planu. [sm=zmeden.gif]

Dali je neko imao slicno iskustvo ?




Bebica11 -> RE: Prvi menzes poslije poroda (7.6.2014 15:53:49)

Vidim odavno se nije pisalo....nakon 7mj moje jos nema al imam vrlo cesto grceve I spotting. Sve je to ok al dr mi je rekla 3mj iza poroda da su jajnici aktivni a endometrij tanak pa sam ocekivala ranije vjesticu...svako 15-20 dana imam grceve I spotting(unazad 2mj...do kad traje to) jel to ok ili da idem dr premisljam se....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]