gdje kupiti jeftino ogrtač (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


bubamara80 -> gdje kupiti jeftino ogrtač (30.7.2008 12:30:54)

Stručno pitanje, tražim neki lagani ogrtač po Sarajevu već nekoliko dana, da nije skup, jer ih obično niti volim, niti nosam, treba mi samo za taj period poroda u bolnici. Zna li neko gdje ima kakav jeftin a da nije frotirni?




hanabanana -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (30.7.2008 13:28:48)

Rodila u aprilu, nosila od kuće frotirni, i samo mi smetao. Uopšte ga nisam obukla. Ako imaš kućni ne kupuj, ponesi taj, što da bacaš pare.




mamina princeza -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (30.7.2008 14:25:45)

ja isto u bolnici nisam ni obukla ogrtac. Bila sam u bolnici 3 dana.
Tako da skontaj trebali ti. I ono sto sam hodala hodala sam u spavacici po bolnici .
Pogotovo ako je vruce samo ce ti biti visak u torbici:)




stella -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (30.7.2008 19:06:57)

ja sam svoj ogrtac i spavacice kupila na otoci na pijaci jer inace ne nosim spavacice ni ogrtac.nije uopste bilo skupo neznam tacno koliko.meni je trebao jer sam rodila u septembru i lezala sam 9 dana+1 na porodilistu.a ti vidi po ovoj vrucini mozda ti i netreba.mozda ponesi neki tanji dzemper cisto da ti se nadje pri ruci.pozz




stella -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (30.7.2008 19:08:35)

spavacica i ogrtac u kompletu (nije frotir)




bubamara80 -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (31.7.2008 9:42:02)

i meni je termin u septembru vjerovatno će trebati, baš ću obići otoku. hvala




idana_85 -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (31.7.2008 14:07:40)

Ima u robotu. Ja sam gledala na ciglanama. Ima neki set kao spavacica na bretelice i preko lagani ogrtac kratkih rukava oko 9 KM. Ja sam uzela frotirni, onaj tanji za 18KM isto u robotu, to za bolnice.




sara123 -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 0:07:55)

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?





animagical -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 1:37:39)


IZVORNA PORUKA: sara123

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?



ponesi muzev?




elmaL -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 9:32:56)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: sara123

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?


ponesi muzev?


[sm=zz_biggrin.png] šta ako nema muž [sm=zmeden.gif] ja sam vidjela fine u ALma Rasu, sad imaju sniženje, jedan mi se jako svidio al bio samo jedan broj, povelik [sm=smiley1.gif]

ja isto tražim al kraći, lagani, meni je termin u maju, pa da imam više i po kući ako mi ko bahne i da mogu prigrnuti na spavaćicu kad nemam grudnjak i sl [sm=smiley36.gif]

na prošli porod sam nosila onaj deblji, kupila ga u Bingu, i to nije nešto skup bio, a divan mekan, al samo mi zauzimao mjesto u torbi, nisam ga ni izvadila, doduše nisam mogla ni ustajati, pa nije bilo smisla da ga uzimam [sm=smiley1.gif]

gledala sam u Bingu prije koji dan, bilo je nekih al nisu baš toliko lagani kao što bih ja, al bilo je dugih skroz, oko 20 KM [sm=bravo.gif]




salmy -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 9:40:08)


IZVORNA PORUKA: sara123

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?



Imas snizenja svuda..u Sarajevo tekstilu njihove prodavnice imaju dobrih ogrtaca...bilo je u vaikikiju...prosetaj po gradu naci ces
Ps.hoces da ti ja prodam polovan (nije nosen opste) ogroman je moze biti muski i zenski..debeli veeliki[sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 9:44:13)


IZVORNA PORUKA: sara123

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?





ne znam Bgm šta će ti.... al ajd
ja imam nekoliko kući, mogu ti posuditi :-))

jel boravak zbog poroda ili??




grozđe -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 9:48:32)

IZVORNA PORUKA: sara123

Podizem temu.

Gdje kupiti fin ogrtac, ne debeo, koristila bih ga u bolnici u martu(a i poslije kuci) ali da je dugi skroz?




sara bogami ogrtaca imas svugdje...  kada sam trazila za Porodiliste pronasla sam u svakoj radnji....

moze zatrebati ogrtac.....




sara123 -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 10:02:18)

Joj dobre ste[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Nema muz,tj.njegov mi je kratak.
Vidjala sam po gradu ali su kraci,meni treba dugi (pokrivena sam) a spavacice su mi do ispod koljena pa bih njega navukla u porodilistu aBd za vrijeme posjeta npr.a i kuci jer ne zivimo sami.
Hvala vam u svakom slucaju..imam jos fore do poroda(nadam se)[sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 10:57:02)

dugi baš do tala nisam nigdje upratila, ali ono ispod lista noge ja sam takav kupila na pijaci Sirano, a imama i iz Alme Ras, al on je kraći, pogledaj preko puta BBi ima blizu Azela radnja sa peškirima i ogrtačima, a sad skontah da sam imala jedan plavi iz turske dugi al ako znam gdje mi je pogledam pa ti javim




sara123 -> RE: gdje kupiti jeftino ogrtač (27.2.2014 18:11:27)

Ma normalne duzine [sm=smiley36.gif] ne treba se vuci naravno.
Nego one koje vidjeh su bili do ispod koljena sto mi ne odgovara.

[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]