RE: Ginekolozi u Mostaru... (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Maja1309 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 12:50:04)

marinčii u pravu si. Ženice su spominjale dr Zdenka Skelu koji radi u poliklinici H i poliklinici Ćurković. I mislim da si dobro primjetila da ne radi na BB. To sam i ja zapazila, jer po riječima ženica mi se nekako svidio i htjela sam poći kod njega, al su onda rekli da ne radi na BB pa me to odbilo baš iz razloga koji si navela. Ne znam koliko je sigurna info da ne radi na BB... Možda se još netko javi pa nam da više info.




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:02:20)

e bilo bi divno da radi na BB,mada nešto čisto sumnjam
Majo jel ti tek radiš na bebici?sretno ti i da što prije ugledaš [sm=rozacrtici.gif]







Maja1309 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:11:29)

Jesmo draga nekih pola godine, sve se nadam da će uskoro.
Dok mi je prijateljica za nevjerovat nakon prvog nezaštićenog odnosa ostala trudna. Ni ona ne znam kod koga bi išla. Pa se ja malo za nas dvije raspitujem :)




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:13:25)

Ma polako doće bebica nismo svi isti nekom uspije od prve a nekom treba i godina,i mi radimo na bebici drugoj evo ovaj ciklus će biti 6 po redu al eto ništa još nema pa kontam da odem na pregled ako i ovaj mjesec dođe[sm=hudicek1.gif]




kinder suprise -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:22:05)

curke sretno i nadam se da ce vam brzo bit[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:32:22)

kinder suprise hvala[sm=smiley31.gif]




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 13:53:05)

mostarke moje ja vam želim da što prije ugledate [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] [sm=bravo.gif]

a jesu spominjali ta neka dva dr,po mom mišljenju bolje je ići kod nekoga tko radi na BB jer svi oni jedni drugima izlaze u susret i zovu,tako je npr meni prvi porod potrefio Bušić i Knežević ga je zvao ma "držao me kap vode na dlanu"..




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 14:02:06)

hvala Lana_,da te pitam jel dr .Knežević mjeri tlak ,vaga i provjerava nalaze svaki pregled'meni je bitno isto da je doktor i detaljan koliko je i stručan,




Ben 10 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 14:22:41)

Knezevic mojoj zaovi nije nikada izmjerio tlaka ,a 4 trudnoce je kod njega vodila.Dala para i para ,jer su mu pregledi poskupi.Njoj je bilo cudno sto mene uvijek vagaju i mjere tlak u brankovcu jer ja nisam nikada privatno isla,a njoj nikada...Na porodu mu je dala i njemu i Zadri pare da je pripazi ,ja nisam nikome i feninga.




Lana_ -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 14:29:23)

marinči jeste sve to,po nalazu on vidi kad da sljedeći put vadiš opet,ni u jednoj trudnoći mi nije uzeo marke ni za jedan pregled,prvu trudnoću sam išla u bolnicu a drugu sve privatno,za porod se dalo i njemu i bušiću,ja neznam nikoga tko nije dao dr nešto bilo novac ili nešto drugo..[sm=smiley1.gif]




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 14:34:23)

hvala na odgovorima,ma ako on ne bude mjerio tlak ja ću bome sama tražit da mi izmjeri[sm=smiley36.gif],imam pravo tražit ako već plaćam,uh evo me sve informacije skupljam još da mi je zatrudnit niko sretniji od mene[sm=smiley1.gif]




Ben 10 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 14:35:20)

Ja nisam nikome nista dala ,ni feninga ,ni bombonjere ,a rodiladvoje na cr bez ikakvih problema i tuzakanja na dr.
Jesu trazili pojedini ,ali nedam iz principa...
Cak sam sa prvim lezala 28 dana u bolnici i dr Suko rekao mm ni slucajno da nisi nikome nista dao,sve ce to biti uredu.Moja zaova nije mogla uci u bolnicu bez para tako mi je rekla ,drzala sam u ruci pare ,da mu samo tutnem u dzep....fujjj...




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (22.1.2013 15:25:08)

Već sam rekla da mi je vodio prvu trudnoću, išla sam privatno i plaćala svaki mjesec pregled. Nikad mi nije rekao da dođem u bolnicu, iskreno nisam ni ja pitala bilo mi malo neugodno, prvo dijete pa i ne misliš na to, samo da je sve ok. Za porod (carski) smo ga nagradili, kao što bi i svakog drugog doktora, nisu ni mene pare zasvrbile, ali zna se vala da se doktorima daje, tu se ne trebaniko lud praviti. Čovjek bi me porodio i da mu nismo dali pare, ali eto mi smo dali i nije mi žao.
Inače ja i ne znam kako Kneževića neko može i uhvatiti za pregled u bolnici? On je toliko prezauzet. Ja kad sam bila pred porod i išla ono svako par dana na ctg na bijeli brijeg, po pola dana bih ga čekala samo da kao pročita nalaz. Još mi kaže kad da dođem i opet čekam. Čovjek je uvijek u sali.




tužna mama -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (1.2.2013 16:31:39)


IZVORNA PORUKA: marinčii

hvala na odgovorima,ma ako on ne bude mjerio tlak ja ću bome sama tražit da mi izmjeri[sm=smiley36.gif],imam pravo tražit ako već plaćam,uh evo me sve informacije skupljam još da mi je zatrudnit niko sretniji od mene[sm=smiley1.gif]

Jesmo li se sinoć srele kod dr[sm=smajl.gif]?




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (2.2.2013 12:37:11)

tužna mama nismo se srele nisam još išla kod njega ,sve kontam trebala bi otići a mrsko mi jer nemam neki problema pa da mi je hitno,al ako uskoro ne zatrudnim ipak ću se morat nakanit da odem,jesi li ti trudna?kako ti se čini Knežević?




tužna mama -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (2.2.2013 13:40:20)

Trudna sam i ponekad svratim na forum i pročitam ovo tvoje pitanje mjeri li dr tlak i dođem gore i žena me pita a mjeri li dr tlak. [sm=smiley1.gif] pa sam pomislila ma koja slučajnost. Ali nema veze ne mjeri tlak to se i meni ne sviđa pošto je sve važno u trudnoći. A inače je ok, mada poslje prve trudnoće koja je završila loše teško je imati baš povjerenja u bilo kojeg dr. Sretno, da što prije dođe plusić.[sm=smiley2.gif]




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (2.2.2013 16:17:03)

tužna mama hvala ti na lijepim željama,i ja tebi želim urednu trudnoću i zivu i zdravu bebicu,i sloboddno ga pitaj da to izmjeri tlak,ipak mu plaćaš pa imaš pravo na to[sm=smiley2.gif],sretno.




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (15.3.2013 10:57:57)

ženice ja nedavno kad sam bila u poliklinici ćurković/jurišić raspitala se malo ko od ginekologa tamo radi i ovako mi rekoše;radi dr.Soldo,dr.Barišić,dr.dr.Skelo i dr.Bekavac




Maja1309 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (28.3.2013 15:19:31)

Ženice ja sam vam trudna [sm=smiley1.gif]

11dpo pozitivan test, radila sam opet 12 i 14dpo i pozitivan opet.
Danas 17dpo službeno mi vještica kasni jedan dan.

Znači sad sam 4+3. Nadam se da mi mrvica neće otići...

Recite mi sada gdje da idem dr, Zadro, Knežević, Skela

Dali Skela radi na bijelom brijegu i jste čule za dr Mandića, valjda on ne radi privatno?




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (28.3.2013 21:12:16)

majo baš sam se pitala gdje si nam ti,nisi se javljala u zadnje vrijeme.Čestitam na trudnoći i abd da imaš školsku trudnoću i da rodiš živu i zdravu bebicu.Dr.Skela ne radi na BB,za dr.Mandića nisam čula,neznam koga da ti predložim kad evo i ja se već nekoliko mjeseci dvoumim kod koga da odem,Ja nekako opet mislim da je dr.Knežević najstručniji ali ti opet moraš odlučiti sama,sretno.




mama_mo -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (1.4.2013 13:52:33)

Majo i ja sa pridružujem čestitkama sa željom da sve prođe u najboljem redu. A to za doktore...moj krajnji izbor je opet dr. Knežević.




sretna sam jako -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (1.4.2013 15:59:10)

Dr. Knezevic se u mom slucaju pokazao prije svega kao divan covjek a svakako i kao strucan doktor. Dok sam lezala u bolnici kad god je imao prilike dosao mi je utjesio me kad je god trebalo...bio je u bolnici kad mi je poceo porod- dosao porodio me...toliko povjerenja sam imala u njega da me nije sekunde bio strah roditi dvije bebice prirodnim putem! Svakom bih ga preporucila...




Maja1309 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (2.4.2013 16:14:31)

hvala vam ženice moje. Ja se i dvoumim između kneževića, zadre? samo eto problem je što sam čula da je knežević malo površan... e sada... nismo svi isti, nekome odgovara jedan nekome drugi... ni sama ne znam...

Inače Marinči nisam bila baš aktivna ovdje na ringeraji nego na ringeraji.rs iz razloga što sam se ja ufurala u temu bazalna temperatura na kojoj ženice ovdje nisu bile aktivne, a na .RS jesu :) pa sam se malo tamo zadržala :) al naravno čitala sam i vas :)

Marinči ostade ja trudna, jel zbog bazalne, macine trave, ciljanog odnosa ne znam :) al sam trudna :)

inače je bio prvi ciklus da sam pokrila svaki dan prije ovulacije tri dana, dan ovulacije, i dan poslije :) i eto zakačilo se...

kako si mi ti




marinčii -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (2.4.2013 19:15:53)

majo evo kod mene još ništa novo,8 mjeseci kako radimo na bebici ,ovaj mjesec i ja idem na pregled iako još nisam odlučila gdje ću,dvoumim se između dr.Kneževića i dr.Skele,u poliklinici Ćurković ti dolaze između ostalog dr.Soldo ,Bekavac i dr.Barišić i oni imaju 3d uzv,pa eto da znaš ,koga god da izabereš sretno i da sve bude uredu.




Maja1309 -> RE: Ginekolozi u Mostaru... (3.4.2013 8:17:17)

Marinči dr skela je u ćurković i ima 3d jel? A on nije na Bijelom Brijegu?





Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>