|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija)
26.9.2020 23:33:10   
MamiAli
Sex maksimalno rijedak, jednom u 6 mjeseci. Nema inicijative sa njegovo strane. I kada bude sexa, to je moja akcija. Drugu nema, ukratko. Mislim da je gej. Ili mozda pretjerujem? Help.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija)
27.9.2020 1:18:12   
Visnja RR
Porazgovaraj s njim o tome! 🙂



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MamiAli)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija)
15.10.2020 17:33:25   
manuela RR
Meni taj razlog ni na kraj pameti ne bi bio...Prije bi pomislila da ima mozda nekih problema koji utjecu na to *npr.na poslu.il da je nasao neku drugu,il da nismo dovoljno otvoreni i prisni,al da je gej...ma nema sanse da bi posumnjala..Mozda covjek ne voli seks,ima i takvih...iz psiholoskih ovih ili onih razloga...Ali sve su to predpostavke...najvaznija je komunikacija zapoceti pricu pa vidjeti gdje ce vas odvesti...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mislim da je moj muz GEJ (nije zafrkancija)
10.3.2021 20:07:50   
karantena35
Zanimljiv pogled na stvari i meni se to ne bi prvo činilo kao odgovor na problem... prije bi sumnjala da ima nekog drugog ili da mu nisam dovoljno atraktivna ili da jednostavno to ne voli ali bi u svakom slučaju o tome s njim razgvovarala jer seksualni odnosi su dio svakog braka i veze i potrebni su kako njemu tako i tebi. Mislim da bez razgovora rješenje ovog problema nema...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *