|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mobilni telefon
16.3.2013 19:37:52   
mamaajna
Svako od nas zeli svome djetetu pruziti ono najbolje kako u emotivnom smislu tako i u materijalnom.Sin mi ide u 8 razred,prosle godine smo mu uzeli mob skrin tach,e sad,do 8 razreda nije imao zelju nosati tel u skolu,sada to radi.Nije mi toliko do mob. ako se i desi da ga izgubi ili da mu ko ukrade,nego me strah da ga ne namlate radi mob.Za sada sam i mirnija dok mi je ovde blizu kuce,a za godinu i po kada krene u srednju,kada bude morao vozariti.Kako ga nagovoriti da nenosi mob ili da ga zamjeni s nekim od 20KM?jeste li imali prob s tim,da li su vasa djeca imala problema zbog mob?

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:16:47   
Adana
Ja o ovome stalno razmišljam... Šta i kako napraviti?! user posted image

Imam malu djevojčicu. Još ne ide u školu. Ali kako sada razmišljamo MM i ja neće dobiti mobitel do srednje škole. I tada nisamo 100% sigurni, zavisi gdje će ići u školu i sl. I sigurno neće biti neki 'napucani' telefon.
Mema mi smisla djetetu u osnovnoj školi dati mobitel, ni za šta mu na svijetu ne treba. A i ne da mi se da se brinem hoće li je, što i sama kažeš, neko namarati i sl. zbog istog. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:32:03   
Visnja RR
isto razmšljam kao Adana...

a opet ako sva djeca u razredu imaju biće mi žao da se moje osjeća kao siročić...
vjerujem da neće imati u nižim razredima OŠ a u višim ne znam...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:34:35   
kana
MObitel je bolesna nuznost....Ne mogu reci -NIKADA NE BIH, ali ne mogu reci ni SIGURNO BIH....Grozno je to sto Visnja kaze, da se bas moje osjeca kao sirocicem-jedino da mu usadimo argumente takve da se ponosi time sto to nema! :)

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:37:47   
kana
ps: Stara ekipa iz 2007 se ponovno sastala :)

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:39:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: kana

ps: Stara ekipa iz 2007 se ponovno sastala :)



user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:39:35   
vjestica
premala je cura i ne znam kako će kasnije biti, hoću li promjeniti mišljenje
ali šta će djetetu mobitel, pogotovo neki bijesan , skreen touch user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 14:40:02   
Adana

IZVORNA PORUKA: kana

ps: Stara ekipa iz 2007 se ponovno sastala :)



user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mobilni telefon
17.3.2013 17:29:07   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: kana

ps: Stara ekipa iz 2007 se ponovno sastala :)



user posted image

user posted image user posted image user posted image
Bujrum, bujrum i neka te sada ovdje na druženju :)))

Ne znam šta da kažem, neću reći ni da neće ni da hoće- trenutno nema potrebe jer je vodi i dovodi majka iz škole. A kad krene sama - ne znam -nisam pametna.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mobilni telefon
19.3.2013 12:30:21   
Hanady RR
ja sma oduševljena pravilom naše osnovne škole...dijete kod kojega se nađe mobitel da vadi, koristi u školi se oduzima i isti predaje roditelju/staratelju po pozivu...

elem isto će mi pomoći da ga do srednje ličnoga nema...

i blizina škole mi je super argument...

coolirati može kad završi obrazovanje i stekne uvjete da si zaradi coolersku sparvicuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mobilni telefon
19.3.2013 12:32:46   
bananica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

isto razmšljam kao Adana...

a opet ako sva djeca u razredu imaju biće mi žao da se moje osjeća kao siročić...
vjerujem da neće imati u nižim razredima OŠ a u višim ne znam...




isto ovako.....vidjet cemo sta ce vrijeme donijeti

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mobilni telefon
19.3.2013 12:34:26   
muaaa
Moja djeca nisu nosili do srednje.Tj.malena je srednja i ona nosi,maleni 7 nenosi.Imali su telefone jos odavno ali nisu nosili

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: mobilni telefon
19.3.2013 14:49:14   
Rosaina
Moj mlađi brat (12 god) jednostavno mora imati mobitel uz sebe, živimo skoro kilometar od škole a on pješači. Jučer je npr završio u 18:00, i na liniji kojom ide kući nestalo je rasvjete i morao bi se vratiti po mrklom mraku sam pješke. Pa je nazvao tatu da dođe po njega. Ili da javi da će kasniti (glazbena škola), ili nešto slično, da se mama ne brine.
Razmisli dobro treba li mu, ja bih mu dala mobitel da nosi, za ne daj Bože, ali sigurno nešto slabije i jeftinije. Ali opet bar kod nas danas malo tko ima starije modele, sestrina raja (15 god) imaju 100 puta bolje mobitele od mene, mog momka, mame i tate.. nisam čak dugo ni čula da je netko dobio batina radi mobitela jer su mu ga htjeli uzeti, ali opet, nikad se ne zna. Tata i mama su bratu dali stariji model, da se može javiti i to je to. :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: mobilni telefon
19.3.2013 16:20:57   
EEDITH
moj E je 4 razred i ima mob.iz razloga što ostaje sam u stanu,tako da je meni sigurnije .e sada to je samo mob.najobičniji samo da nam se može javiti ili nas nazvati.kada ulazi u školu uredno ga isključi(provjereno)i isto tako uključi kada izađe iz dvorišta škole.
ne bojim se da će dobiti batine ili da će mu ga neko ukrasti jer i ne vrijedi nešto............
ali pošto je on veći dio dana sam,škola ,trening,.........a mi radimo i iz tih razloga mislim da je to itekako dobra stvar
i drago mi je da postoji

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: mobilni telefon
10.1.2020 13:54:02   
Visnja RR
A kakva je sada situacija s mobitelom?
Ja bolje da ne pišem user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *