|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 13:47:51   
pepika
A varicocelu valjda nema,nije mu niko nista rekao,a pregledali su ga user posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 14:41:34   
happysmile
pepika radije neka ode negdje drugo raditi ponovni nalaz spermiograma, ko god je u zenici radio ili je Oligoastheno, ili terato, ne znam nikoga da se jos javio da mu je nalaz normo..
gdje je radio prvi nalaz spermiograma i kojem je urologu isao tm?? je li rdio nalaze prostate?

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:34:02   
Pikova_dama
Ako mogu zamoliti balasgirl (ili ostale cure koje su se dopisivale pp) da napise koji joj je caj pomogao pri zatrudnjivanju, odnosno koji je caj pomogao njenom muzu, ali da napise ovdje na forumu, ne pp... sumnjam da je to neka tajna mjesavina user posted image ... a sve smo tu iz istog razloga i sve nas zanima user posted image

_____________________________

Biti majka znači hodati okolo sa srcem izvan tijela...

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:38:28   
happysmile
nema caja pikova damo, nego br. telefona od cike koji spravlja tu mjesavinu, zato necemo na javno da ne reklamisemo cikuuser posted image user posted image
poslacu ti ja br. ako ga nemas, a on po nalazu i dijagnozi spravlja te mjesavine, za svakoga posebno

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:39:42   
gerberka
damo, nije to čaj nego kontakt tel travara koji pripravlja isti, a tajnu njegovog pripravljanja ne znamo mi. Ne smijemo mila pisati ovdje, jer je zabranjeno reklamiranje tako da se razmjenjujemo na pp i ja pratim ako ko trazi. evo poslat cu i tebi. zbog pravila koristenja foruma ne pisemo javno.

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:40:52   
balasgirl
Pikova Damo, eto nadam se da ti je Happy poslala br, ako nije javi se meni pa ću ti proslijediti. Da ne idemo OT. Pussa

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:42:17   
gerberka
e koja zadnja dobije br na njoj je da salje sljedeceoj koja pita pa ta slj opet onoj koja pita..skidam se sa dezure user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:44:07   
Pikova_dama
Dobila sam broj, hvala user posted image

_____________________________

Biti majka znači hodati okolo sa srcem izvan tijela...

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:55:09   
pepika
hapysmile,prijasnji nalaz je radio u CHR i isao je kod urologa Šabica koji mu je prepisao terapiju,a sad smo mislili da ide u bolnicu a ne CHR iz tog razloga sto nikom nije dobar nalaz,a jel i u bolnici isto tako nepouzdano?

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 15:56:08   
pepika
i radio je utz prostate i eksprimat prostate i nalazi su ok

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Muška neplodnost
5.5.2011 16:00:29   
happysmile
pepika ne znam sta da ti kazem ja nesto u Zenicu i nemam povjerenja, ali eto. A kod Šabića veliš..hmmm ni za njega nisam cula nesto bas pohvalno, ali eto. Necu da idem OT pisacu ti na pp.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Muška neplodnost
8.5.2011 21:47:22   
sabas
cure nisam iz Zenice ali ako je po nalazima koji 'izlaze' iz CHR niti jedno dijete se nebi rodilo , sve neke grozne dijagnoze Definitivno taj biolog koji obradjuje podatke je nepouzdan , A sto se tice spermiograma mm je jedino tinktura (od trava ) poboljisala spermiogram , Mozda cu da se ponavljam ali nekome pomogne obicni vitamin C a nekome nesto drugo ne treba samo odustajati Vitamincici cajevi , samo travkice ne treba zajedno koristti sa terapijama , moze da se postigne kontraefekat

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Muška neplodnost
8.5.2011 21:57:31   
happysmile
i ja sam tog misljenja, ja svom vazda vitamine uzimam i neka pije nek ne prestaje, na kraju krajeva vitamini su ne mogu da skode, s cajevima nismo probali, ali kada uradi nalaz sada da vidimo kakavo je stanje ako nema poboljsanja ka naprijed onda cemo uzimati i cajeve do op.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.5.2011 21:59:38 >

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Muška neplodnost
23.10.2018 9:20:44   
Mina M
Molim vas,jeli imao neko slicno iskustvo..Mom muzu je nedavno ubacen stent zbog kamena u bubregu,i danas je saznao da ce to potrajati.Radili smo na bebi,pa me zanima dali stent utice na kvalitet sperme,i dali je moguce da zatrudnim dok je to u njemu.Hvala unaprijed..❤

(odgovor članu Banana)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Muška neplodnost
1.10.2022 10:48:00   
nerminka78
Pozdav svima,
nova sam na forumu, pa želim da ponovo aktiviram ovu temu. Interesuje me da li je neko koristio maskulin kapi
za neplodnost kod muškaraca. Dugo već pokušavamo, ali bezuspješno...


(odgovor članu Mina M)
Neposredna veza do poruke: 165
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *