|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega lica kod tinejdzera
22.1.2013 21:17:21   
mamaajna
Zanima me koje ste proizvode kupovali svojoj djeci za njegu lica.Moj sin za sada koristi sapun od curokota,ali i to rijetko kad ga natjerom.Ponekad mu se lice upali,i bas ruzno izgleda

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega lica kod tinejdzera
23.1.2013 18:35:01   
koka i po
redovno umivanje antibakterijskim sapunom(ujutro i uvece) je najefikasnije.svom sinu uzimam kremu Puzzle.odlicna je i nije ni skupa.mozes je naci u apoteci.postoji citav program njihove kozmetike za njegu tinejdjerske koze lica.mom sinu ne odgovara gel ali tonik za ciscenje lica uz kombinaciju pomenute kreme daje odlicne rezultate.najvaznije je ne dozvoliti bobuljicama da se upale i inficiraju .vremenom ce same da nestanu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega lica kod tinejdzera
23.1.2013 18:56:09   
Honey3
kod moje cure lice se popravilo hB,ali imamo problema sa dekolteom i ledjima,ima uzasno puno bubuljica,ne znam sta da radimuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega lica kod tinejdzera
23.1.2013 19:10:46   
koka i po
nista zaho.malo kremica za prvu pomoc a ostalo ce sve priroda da srediuser posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 23.1.2013 19:11:03 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega lica kod tinejdzera
1.10.2015 7:28:59   
Miroslava10
Ima koja preporuka za njegu lica, koju koristite, dakle imate iskustva za pristice?
______________________
Njega lica

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njega lica kod tinejdzera
26.3.2019 23:18:51   
Visnja RR
Eucerin piling gel jednom sedmično...

Granier linija za made, gel za umivanje,maske...

Ako je lice problematično posjetiti dermatologa...postoje odlični tretmani za otklanjanje mitisera i bubuljica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Miroslava10)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njega lica kod tinejdzera
6.12.2019 9:29:45   
Bambi09
Bini ima malo problema sa licem.
Probali smo Puzzle sto kaze Koka (kojoj baj d vej saljem tonu poljubaca), nije nam nesto bas aman pomoglo.
Probali smo tonu nekih kremica, mazica, pomadica, tonika, ovog onog, nista. Jednostavno ishrana, smanjiti slatkise, vise tecnosti.
Nadamo se da ce vremenom samo se smiriti.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Njega lica kod tinejdzera
6.12.2019 12:24:56   
Visnja RR
Mi smo svašta nešto isprobavali ali bez veće koristi....
Čak mislim da nije ni do ishrane... Asja ne jede uopšte ništa slatko, a ima bubuljica dosta...

Prvo su se pojavile na čelu a onda spustile na slijepočnice i lagano idu prema licu....
Sve do septembra su bile baš baš u velikom broju, a onda se desilo da je dobila prvu mjesečnicu i nakon nje se lice za nekih 40% umirilo, pogotovo onaj dio čela koji ide do slijepočnica...tu skoro da nema bubuljice..

E sad nekako s tim vremenom smo počeli da koristimo sapun i kremu od magarećeg mlijeka iz Zavidovića (nađem link kasnije)...
Svako jutro i veče se umiva tim sapunom a kremicu maže prije spavanja (ne svako veče) a nekad i po danu kad ne ide u školu...
kada se bubuljice baš baš pojave onda joj prije spavanja ili kad neće nigdje vani namažem sa uljem čajevca...ali to utapkam svaku bubuljicu, nerazmazujem po cijelom licu...

Moj zaključak je to sve zbog divljanja hormona i da će se to s izlaskom iz puberteta vratiti u normalu... A tako mi je i Asjin dermatolog rekla. Strpljen spašen.

Jako je važno razgovarati s bubuljičavcima da to shvate kao normalnu pojavu da se ne stide toga i da ne gube svoje samopouzdanje..


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Njega lica kod tinejdzera
6.12.2019 12:28:45   
Visnja RR
Evo nasla sam link
http://www.ringeraja.ba/clanak/baby-krema-od-magareceg-mlijeka_3148.html
Mi korisitimo kremu i sapun

ovdje se naručuje
http://mali-farmer.com/shop/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *