|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište u Banja Luci
26.12.2014 11:42:06   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: *Sun*

Ne znam da li se zove Sasa, meni su samo rekli da je dr.Savic mislim da je on nacelnik sada gore. Za njega sam cula da je veliki strucnjak, pa sam htjela da vidim ima li ovde iskustva s njim. Hvala Vam na odgovoru, vjerovatno je to taj. user posted image

Jeste, on je sad načelnik, tad nije bio kad sam se ja porađala.
Ja sam zaista bila zadovoljna. A vodio je trudnoću i kumi mojoj, ona mi ga je i preporučila tada.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu *Sun*)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Porodilište u Banja Luci
26.12.2014 21:28:49   
*Sun*
A super onda, do sada sam cula samo pozitivna iskustva sa njim, znaci da je ok. Mada voljela bi cuti i za ovu doktoricu Dunjic jel poznajete nju, kakav pristup ima,dal je raspolozena objasnit nesto ako nije jasno,jel gruba, jer, mozda ce zvucati malo glupo, ali nekako bi vise kod zenske user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Porodilište u Banja Luci
9.11.2015 19:55:29   
naleBL
Pozdr svima...slucajno sam naletjela na forum, trazeci nesto deseto i namjerno se registrovala zbog stalnih upita o epiduralu na Paprikovcu. Ja sam se porodila 14.07.2012. uz blagodati epiduralne na Paprikovcu...ne da.mi se cackati po postovima i gledati da li je to jos uvijek aktuelno, ali ako ima neko da ga zanima vise o ovome, slobodno pitajte .. user posted image

(odgovor članu *Sun*)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Porodilište u Banja Luci
18.12.2016 19:06:06   
vvanesa
Pozdrav svima....pratim ovaj forum vec godinama....prvo sam dete rodila 2012. i tada opsirno opisala svoje iskustvo pod korisnickim imenom Nova mamica....proslo je skoro 5 godina od tada. Sada sam ponovo trudna,18. nedelja user posted image Trudnocu mi vodi dr Aleksandra Rodic. Za sada sam vise nego zadovoljna sa njom

(odgovor članu naleBL)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Porodilište u Banja Luci
18.3.2017 9:06:45   
zbunjenamama
Pozdrav drage mame i buduce mame user posted image
Bila sam aktivna na ovom forumu daaavne 2012.user posted image kada sam rodila bebicu sada vec velikog djcaka. U medjuvremenu sam zaborvila sifru prijavu na forum pa sam tako "inkognito" ulazila i citala user posted image Sada sam trudnica ponovo user posted image i na moju veliku radost dobicemo jednu malu cujiu user posted image
Ovaj out mi trudnocu vodi dr Rodic i zasad sam jako zadovoljna.
Ono sto mene zanima je epidurlna... Da li se neko u skorije vrijeme porodio na Paprikovcu sa epiduralom? Kakv su vasa iskustva? Kakva je sama procedura? Koliko kosta user posted image
Hvala na odgovorima user posted image

_____________________________

" Zaboga, zasto ne mozes da budes kao ostale djevojcice? "
" Zato sto je svijet pun ostalih djevojcica. "

(odgovor članu vvanesa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Porodilište u Banja Luci
10.1.2020 22:56:08   
Tamara Stojanović
Ja sam vodila trudnoću 2016 kod Zeljke Kizic a prezivala sam VulinNisam bila zadovoljna sa njom jel me toliko isprepadala u 7,8 mjesecu i uplašila 

(odgovor članu mlada_mama1)
Neposredna veza do poruke: 231
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *