|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
1.8.2018 7:40:34   
vortex RR
Drage user posted image , avgust je pred nama. Nadam se da ste dobro i zdravo i da cemo dobiti i nove clanice.

Irinea, Ijaa, Mamulina mislimo na vas i jedva cekamo vase mirisne zamotuljke! 

 SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA 

AUGUST 2018 user posted image  
02.08. Irineauser posted image  
08.08. Iija user posted image  
14.08. Mamulina user posted image  

OKTOBAR 2018   user posted image
08.10. me lady user posted image  

NOVEMBAR 2018 user posted image
 08.11 Vortex user posted image  
 22.11 amised user posted image  

DECEMBAR 2018 user posted image  
12.12 Luna_3 

JANUAR 2019  user posted image
30.01 Vodolija0602

 P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE 

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
1.8.2018 16:30:07   
amised
Evo da se i mi prijavimo u novom mjesecu. Kod nas je sve uredu, danas bila na kontroli, sve je uredu hvala Bogu. I ovdje vruće, ja sam sinoć nešto loše i spavala, evo preznojavam se iako i klima radi, ali sve u svemu dobro je još uvijek, može se izdržati. Ne mogu ni zamisliti kako je vama koje ste blizu termina, ali izdržite još malo i onda uživajte sa svojim bebicama. Šaljem vam svima puno pozdrava i zagrljaja.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 7:23:09   
Irinea
Pozdrav svim trudnicama.stigla nam je cura jucer i dobro je proslo.bila je bas krupna i zeznula mi ledja ali proci ce.4 kg i 600 gr nazdravlje.danas izlazimo kuci pa cim se dozovem pisem detalje.kiss od nas dvije

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 12:43:25   
vortex RR
Iskrene cestitke draga Irinea, bravo! Svaka za cas_t za porodjaj, masala krupna beba. Neka vam je zdrava i sretna a ti se brzo oporavi i ne bjezi od onih koji ponude pomoc u prvim danima.
Bilo bi divno kada se oporavis da nam malo opises iskustvo i das koji savjet ako imas.
Ljubimo vas

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 12:52:49   
ijaa
Irineaaa cestitke odd srcaaa
......prava bebaaaaa napredna..  javi nam sw sa iskustvom...uskoro cu nam se i ja javiti sa vijestima oj neee ja nisam svjesna da se pribliziloo ljubi ga majkaaa

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 13:56:20   
amised
Draga Irinea, cestitam i brz oporavak ti zelim. Massalah velika djevojcica, neka ti je ziva i zdrava.
Ti nam se oporavi sto prije i pisi nam detalje kad stignes. 
Ijaa, usitnilo kod tebe 😄

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 15:22:13   
boombar
Cestitam Irinea! Zelim ti brz oporavak, a bebici sve najljepse u zivotu! ❤️
Ijaa sretno! 🍀

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
2.8.2018 17:27:02   
ijaa


user posted image
Danas kupila da twstiram posto imam problem nocu sa stopalima nemirna i vruce...pise da rashladjuje i da je namjenjeno trudnicama javim utiske i ako sam ja na kraj trudnoce mozda vama pomogne

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
3.8.2018 12:39:41   
Vodolija0602
Draga Irinea, od srca cestitam na predivnoj djevojcici!user posted image Od srca joj zelim zdravlje, slavlje I srce lavlje, sto bi rekao Balasevic user posted image

Da se javim da sam jutros bila na kontroli, sve za pet hvala Bogu, rastemo. Imam 100 gr. - bas ko mala Milka cokolada user posted image Ja moram malo poraditi na imunitetu, ali nije strasno.
Dr.misli da je curica, iako nije mogla fino vidjeti. Ja navijam da bude mala dama, muz navija za bracu - tipicna podjela user posted image user posted image Ali opet na kraju nam je svejedno, vise je stvar neke simpaticne zezancijeuser posted image

Iduca kontrola u 20.sedmici aBd.

Ijaa, javi utiske, ovo mi izgleda superiski. Kamo srece da ima ovako nesto za grudi, nekad imam osjecaj da su mi ko zar.

Milkite mile pupiceuser posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
3.8.2018 13:11:13   
vortex RR
Ijaa ima li treme? Kako se osjecas i kako provodis dane? Javi nam obavezno utiske o proizvodu za noge, mada mislim da toga nema u BiH DM-ovima, ali ako nista ako je dobro mozemo zamoliti nekoga ko nam putuje da kupi.

Amised, super za kontrolu, meni isto san slabo hoce na oci, imam uzasne nocne more, ustajem u toalet milion pua, preznojavam se bilo da je temperatura previsoka ili ne, ali dr nista ne kaze da je to nenormalno itd... Bas nekad nemam snage po danu da ista radim jer sam premorena od neprespavane noci, ali bude bar 2 dana sedmicno da bas fino spavam pa to nekako kompenziram. Zezaju me moji super trening za kada beba dodje.

Vodolija, cestitam, prva mala cokolada, tacno se sjecam tog divnog osjecaja. Sve mislis joooj kad ce iduci pregled, kad ce ovaj mjesec, onaj mjesec, a vrijeme na kraju projuri bas. Samo odmaraj i dizi imunitet prirodnim cudima, cvekla, mrkva, djumbir, med, bijeli luk, pokusaj zaobici apoteku ako bas nije strasno. Da li si nastavila ici samo privatno ili pravis kombinaciju?

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
3.8.2018 14:13:07   
Vodolija0602
Draga Vortex, I dalje pravim kombinaciju, tako planiram do kraja. Iskreno nikad se ne zelim osloniti na misljenje samo jednog ljekara i to je glavni razlog (iz licnog iskustva govorim). A i zbog uputnica.

Otkad sam saopstila mami i svekrvi prije 10ak dana, u kucu mi se ne moze uci od izblendanog voca, povrca, kojekakvih sjemenki, domaceg voca I povrca na sve strane user posted image Ma ne mogu ja pojesti koliko one mogu napravitiuser posted image
Naravno da sam im zahvalna do neba, ali mi je zao sto se toliko zahmete oko mene, a one nikako da to shvate user posted image

Posto nisam bas ljubitelj povrca tipa brokula, luk, karfiol,tikva...onda sve skuham, izblendam I napravim krem corbu. Na taj nacin unosim ono sto ne volim od povrca user posted image

Dobila sam 5.5kg u ovih 14 sedmica, zato sad I supa ide na viljusku user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 9:31:33   
ijaa
Jeste dobro zene,meni termin sutra a nista se ne desavaaa ....

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 10:40:37   
Irinea
Prije svega hvala svima na cestitkama.evo sam se dozvala nekako drugi put sve brze ide.brzi oporavak brze krene dojenje a da ne pricam kako sam nekako opustenija i spotanija nego prvi put.Ijja vidim da ti je sutra termin mozda ti danas krene ko zna i ja sam dan pred termin rodila a dr mi rekao tolerisu preko termina i do dvije sedmice.Evo ukratko moje price.stvarno lijepo iskustvo.Ovaj put sam se odlucila za vojnu i zaista sam zadovoljna bila.u prosli utorak kontrola dr me ginekoloski pregledao i kaze 3 prsta otvorena ali nista to ne znaci ja nemam bolova.Kako dodjoh kuci vidim ko komade sluzi i krvi ispadaju evo ga reko sluzni cep i tako je to ispadalo do navece i dalje nema kontrakcija.u sred noci osjetim.lagano stezanje i svako malo tako.pocela da mjerim na 5 min.evo ga reko.Dosla u bolnicu oko 4 ujutru i tu mi sam vodenjsk pukao i krenuli jaci bolovi ali sve izdrzljivo.utom je i smjenu dosao moj dr i rekao kad krenu naponi ukljucice drip jer je beba krupna i to mi je stvarno ubrzalo proces i u 10.30 stigla moja cura.najteze od svega mi je zapravo bilo.istisnuti je i znala sam da ce imati sigurno vise od 4 kg.nisu me rezali.ali sam pukla i sili su me ali to sve je nemjerljivo sa.onim osjecajem olaksanja kad rodis uhhh.ljepota.moje iskustvo i prvo i drugo je stvarno super i sto se mene tice moj doprinos covjecanstvu je zavrsen hahaha.Svima vam zelim lagane i brze porode pratim vas pa se nadam da pisemo na nekoj od narednih tema.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 13:12:45   
amised
Kako ste vi drage moje, mi odmaramo, borimo se sa vrucinom. Kako su pocele ove vrucine, malo mi i noge oticu, ali cim legnem vrate se u normalu.Ijaa mislim na tebe i nadam se da ce sve biti uredu, javljaj nam se svakako. Irinea bas je ohrabrujuce cuti tvoje iskustvo, drago mi je da se dobro osjecas. 

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 22:29:29   
vortex RR
Ijaa mislimo na vas i cekamo lijepe vijesti
Amised mene ubi vrucina, nesanica, bol u kicmi. Ne mogu se namjestiti za spavanje ni sa jastukom za trudnice i onda jedva gledam preko dana. Tek mozda 2 puta sedmicno me valjda ubije umor pa se naspavam
Irinea hvala puno za komentar u ime svih clanica i onih koji neregistrovani citaju, bas su korisni savjeti svih porodilja i dijeljenje iskustva. Posebno noviji komentari i savjezi u zadnju godinu dvije, jer se dosta stvari promijenilo. Nazalost ne prica se mnogo javno o bitnim stvarima i detaljima i zene ili obicno prebrutalno i dramatizovano prepricavaju preglede/ porode ili sve uljepsaju da totalno iskrive sliku. Kao da je sramota sko dojis/ ne dojis, ako si pukla ili su te sjekli, ako se nisi odmah povezala s bebom ili nisi vristala od srece na prvom susretu...  Ko daje mito ili na sva zvona o tome trubi i hvali se ili je u misijoj rupi i suti. A bilo bi super da se otvoreno kaze kakav je bio porod, pregled, sta objektivno slijedi kod carskog i kod prirodnog, kakve su procedure, ko je kovertas pa da ljudi biraju hoce li ili ne kod tog doktora i da imaju ispravniju sliku poroda, koje uputnice trebaju itd. U svakom slucaju hvala mnogo, bas si pomogla. Hvala za izdvojeno vrijeme i mnogo koristan post! Ljubimo bebu i tebe i zelimo brz oporavak

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 22:46:46   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Vodolija0602

Draga Vortex, I dalje pravim kombinaciju, tako planiram do kraja. Iskreno nikad se ne zelim osloniti na misljenje samo jednog ljekara i to je glavni razlog (iz licnog iskustva govorim). A i zbog uputnica.

Otkad sam saopstila mami i svekrvi prije 10ak dana, u kucu mi se ne moze uci od izblendanog voca, povrca, kojekakvih sjemenki, domaceg voca I povrca na sve strane user posted image Ma ne mogu ja pojesti koliko one mogu napravitiuser posted image
Naravno da sam im zahvalna do neba, ali mi je zao sto se toliko zahmete oko mene, a one nikako da to shvate user posted image

Posto nisam bas ljubitelj povrca tipa brokula, luk, karfiol,tikva...onda sve skuham, izblendam I napravim krem corbu. Na taj nacin unosim ono sto ne volim od povrca user posted image

Dobila sam 5.5kg u ovih 14 sedmica, zato sad I supa ide na viljusku user posted image user posted image user posted image user posted image




Napisala sam ogroman post i obrisao se, bas mi je krivo. Ukratko pogledaj listu glikemijskog indexa namirnica. Nije ista namirnica kuhana, pecena i sirova, bas zna biti drasticnih razlika, pa te mozda to zeza. Ne gladuj u trudnoci, ali se i ne prejedaj, uzivaj i umjereno u svemu. Drzi urin, zeljezo i pritisak urednim i bice sve super
Opusti se i mama i svekrva zele doprinijeti nekako, ne uskracuj im tu srecu i cas_t, ali ako te bas to nervira reci im. 
Ako vodis privatno moras i drzavno zbog uputnica, ali se ne opterecuj, radi kako ti osjecaj kaze. 10 ili 1 doktor tvoja stvar. Samo pazi se, sve ide ok dok imaju isti ili slican stav, belaj je kad kazu totalno razlicite stvari, posebno npr za terapiju...

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 23:00:13   
mamulina
Vecer trudne zene :-DIrinea, cestitam ti..neka vam je ziva i zdrava i na ponos uvijek :-)Vortex, tebe je milina citati...uvijek puna pozitive i konstruktivnih savjeta :-)Ijaaa, akoBogda da bude sutra na termin.....meni su oboje kasnili, doduse kcerka je bas okasnila pa nikako ne zelim nekom te dane...a opet na hajr da bude...ako ti sta znaci, meni je sa sinom treci dan od termina dr.na pregledu rekao da sam zabetonirana, vidimo se za dva dana na kontroli a ja se tu vecer porodila i to u prilicno rekordnom vremenu :-)Ostalim zelim lijepe trudnicke dane, bez brige i problema :-)
Kod nas nista posebno, nadam se od sutra kisi pa da dahnem dusom...mislim da sam sve spremila i sad samo brisukam a Bog dao dvoje djece na raspustu, posla vazda ima....iako se trudim da svaki dan ima neka aktivnost, dva puta na dan izadju napolje i opet bude dana da je cika i vriska kroz kucu...al eto pripisujem to vrucini, djecijoj razigranosti, dosadi itd. Znam da su naucili cim zadnji dan skole mi sjedamo u auto i za Bosnu al opet kontam i dole bi sjedili u stanu jer od vrucine ili kise nigdje nisi prispjeo osim sjediti u stanu i gledat tv ili tablet....na more smo isli u maju i posluzilo nas hvala Bogu odlicno vrijeme tako da su i to ispunili....eto tako me neke misli spopadnu pa se trznem i onda ukrug :-)Hvata me trema da ce i ova beba kasniti a ja nemam vremena za to, jer pocinje skola...moram se oporaviti pa eto navijajte i vi da dodje bar na vrijeme i da se brzo oporavim kao sa kcerkom :-DZelje moje,pusti snovi 😁

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
7.8.2018 23:03:49   
mamulina
Ne znam editovati post pa izvini na neurednosti posta :-)P.s. ijaa jel djelovala krema za noge.....meni su noge uvijek vruce pa ko ludjak samo ustajem kvasiti, mama mi makze da je ona to sve sredila nosaju cvi vunene carape a ja ih ne mogu iako vjerujem da je samo pitanje navike.....mi nemamo dm al odem u oberhausen ponekad pa da se namirim :-)

(odgovor članu mamulina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 12:20:58   
Irinea
Vortex slazem se apsolutno da o ovim stvarima treba pricati.osobito kod mita jer to je svakodnevnica nazalost.ja nisam nikome marku dala ni na prvo porodu a ni sada na drugom niti mi je padalo na pamet.meni je to krivicno djelo i pogazila bih svoju profesiju kad bih dala.ljudi su placeni da rade taj posao kso i.svi mi za svoj.dakako da su oni zasluzili vece plate ali to nije nasa krivica nego krivica drzave i oni treba da se brinu a ne mi da tu mitimo.i dodajemo.iskreno mi niko nije ni trazio ljudi su fer i korektno obavili svoj posao a osobito doktor koji je bio pravi profesionalac munja jedna od covjeka.Sto se tice uputnica kada se udje u deveti uzmes kod drzavnog gin uputnicu za porod ons vszi mjesec dana i to je sve.i s njom.se stalno ide i dsje se na porodu.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 12:25:12   
ijaa
Ja evo prikopcana na ctg...da vas upitam je li znate mozda razlog ...ne razumjem najbolje njemacki...nakon pregleda vaginalnog naglasila mi je da dodje do puknuca vodenjaka da ostanem u lezecem polozaju i da ide hitnom u porpdiliste ni slucajno ustajati ....je li vam poznato takvo nesto ...u vezi glavice je nesto sta vi mislite? 

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 12:43:51   
Visnja RR
ijaa ja sam baš neznalica ..al šta god sretno... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 12:46:33   
eminaja
Ijaa nisam bas najbolje shvatila ali ako je puknuo vodenjak ne treba ustajat iz razloga sto moze pupcanica prije glavice krenut to znam....eh sad ne znam sta je kod tebe,,jesi li imala vaginalni pregled?

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 12:55:07   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja evo prikopcana na ctg...da vas upitam je li znate mozda razlog ...ne razumjem najbolje njemacki...nakon pregleda vaginalnog naglasila mi je da dodje do puknuca vodenjaka da ostanem u lezecem polozaju i da ide hitnom u porpdiliste ni slucajno ustajati ....je li vam poznato takvo nesto ...u vezi glavice je nesto sta vi mislite? 

ne bi trebalo da dodje do puknuca vodenjaka nego do ispadanja sluznog cepa. ja sam u obje trudnoce imala vaginalne preglede ali najsvjezijemi je sa N. U petak sam imala vaginalni pregled, dosla kuci, vidjela da mi ispada sluzni cep bila 2-3 prsta otvorena, L mi bila kod mame cijelu sedmicu, nisam je vidjela pa pozurila da odem daje vidim u slucaju poroda. Porodila se u ponedjeljak u pola 5 tacno, dosla u bolnicu sa bolovima u 4:10 maximalno otvorena. Vodenjak mi nije pukao (srecom) sve dok me nisu stavili na sto da me porode pa mi dr probio vodenjak i N doslovno izletila (onaj moj fenomenalni super lagani porod user posted image )
Koliko znam ne puca bas vodenjak tako lagano narocito ne nakon pregleda doktora. Jer ako pukne u tom slucaju ne ides nigdje porodice te, neces hodat okolo puknutog vodenjaka

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 13:14:16   
Visnja RR
a možda nam danas dođe new RR baby user posted image
ijaa ima danas termin...juuupiiiiuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u očekivanju beba -avgust 2018
8.8.2018 13:51:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ja evo prikopcana na ctg...da vas upitam je li znate mozda razlog ...ne razumjem najbolje njemacki...nakon pregleda vaginalnog naglasila mi je da dodje do puknuca vodenjaka da ostanem u lezecem polozaju i da ide hitnom u porpdiliste ni slucajno ustajati ....je li vam poznato takvo nesto ...u vezi glavice je nesto sta vi mislite? 

ne bi trebalo da dodje do puknuca vodenjaka nego do ispadanja sluznog cepa. ja sam u obje trudnoce imala vaginalne preglede ali najsvjezijemi je sa N. U petak sam imala vaginalni pregled, dosla kuci, vidjela da mi ispada sluzni cep bila 2-3 prsta otvorena, L mi bila kod mame cijelu sedmicu, nisam je vidjela pa pozurila da odem daje vidim u slucaju poroda. Porodila se u ponedjeljak u pola 5 tacno, dosla u bolnicu sa bolovima u 4:10 maximalno otvorena. Vodenjak mi nije pukao (srecom) sve dok me nisu stavili na sto da me porode pa mi dr probio vodenjak i N doslovno izletila (onaj moj fenomenalni super lagani porod user posted image )
Koliko znam ne puca bas vodenjak tako lagano narocito ne nakon pregleda doktora. Jer ako pukne u tom slucaju ne ides nigdje porodice te, neces hodat okolo puknutog vodenjaka


Ija ako ti je pukla vodenjak onda ce tw poroditi ...nemas gdje hodati .to jw to
E sad ne skobtah te najbolje jwl pukla vodenjak il ne ...
Treba ti vida curiti ako jest ..


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *