|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.9.2019 17:41:39   
Zer92
Mame, kada ste pocele davati kasice svojim bebama?


(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.9.2019 19:01:18   
Visnja RR
Ako isključivo dojiš i beba napreduje kreneš sa 6 mjesei...nekada mame i malo ranije

moja A je bila na flašici pa sam uključila malo prije 5. mjeseca

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.9.2019 19:08:05   
Visnja RR
Na ovoj temi smo pisali ko uvođenja hrane....šta i kako smo pripremali
Ima divnih savjeta i recepata
Mislim da ispod posta ima i koliko beba ima mjeeci pa možeš pratit

http://www.ringeraja.ba/forum/Ishrana_bebe_od_%284%2C5%29_6_do_12_m%25%25%25/m_204641/tm.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.9.2019 19:19:09   
Zer92
Hvala Visnja, trazila sam o temu o tome, ali mi je izgleda promaklo.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
18.10.2019 18:37:25   
Visnja RR
I ove godine tražmo Zvijezdu baby kalendara, ovaj put za 20202
Prijavite svoje mališanje od 0 do 5 godina

PRIJAVA

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.11.2019 15:10:39   
Visnja RR
Mame �aljite nam fotke putem ovog linka >>KLIK<<<


user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.11.2019 15:15:02 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.12.2019 8:26:33   
vortex RR
Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.12.2019 11:32:13   
Visnja RR
voooortex user posted image user posted image

nedostaješ nam draga ....

uljepša mi dan ženo :*

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.12.2019 2:06:18   
Zer92
Mame, znate li smije li se Pancicev caj kod bakterija u mokraci piti tokom dojenja?


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.12.2019 19:23:34   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Zer92

Mame, znate li smije li se Pancicev caj kod bakterija u mokraci piti tokom dojenja?





Smijes slobodno :*

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2021!
22.1.2021 14:15:47   
Visnja RR
Drage mamice, možete osvojiti odličan paket homeopatskih proizvoda za vaše mališanje.
Pročitajte kako!

https://www.ringeraja.ba/clanak/osarhin-pilule---homeopatija-za-najmlade_3316.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
25.1.2021 18:19:45   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR



Vortex draga navikne se covjek na tempo...I ja sam ovih  mjeseci promjenila posao naon 8g,pa au ki ovinpar  mjeseci u nekoj frvi,navikavanju na novo prosli...Al sad smo se ustabilili...Malcu za koji dan 4 g 😱

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.2.2021 21:35:36   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: vortex RR

Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR



Vortex draga navikne se covjek na tempo...I ja sam ovih  mjeseci promjenila posao naon 8g,pa au ki ovinpar  mjeseci u nekoj frvi,navikavanju na novo prosli...Al sad smo se ustabilili...Malcu za koji dan 4 g 😱




Draga Manuela, sretno novo raadno mjesto! Da bude jos sretnije, uspjesnije i bogatije iskustvo u svakom smislu. 
4 godine vec.. ljubim rucice medene..  kako vrijeme leti... bas mi nedostaju kuckanja ovdje posebno u doba prije i u toku trudnoce.
Mnogo divnih mama upoznah ovdje <3 ljubim vas punoo 

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 263
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *