|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
19.4.2018 12:56:44   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

malo vrištanja po kući..malo ignore user posted image

user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
19.4.2018 14:00:52   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Uh, pade mi kamen sa srca kako vas iscitah! Već sam se bavila mišlju da joj se urade nalazi hormonauser posted image Nekako mi prerano sve to user posted image
Ima dlačice na bikini zoni,a nekoliko ispod pazuha...Sikice još nisu počele rasti, ali je zato pametovanje na zavidnom nivouuser posted image


Hahaha tako sam se i ja osjećala kada podijelih svoje brige, hB pa nismo jedini!

Koliko je tvojoj djevojčici?


Za 1,5 mjesec će slaviti deseti rođendan user posted image


Vršnjakinje znači, mi sljedeće sedmice :D


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
19.4.2018 14:06:53   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Uh, pade mi kamen sa srca kako vas iscitah! Već sam se bavila mišlju da joj se urade nalazi hormonauser posted image Nekako mi prerano sve to user posted image
Ima dlačice na bikini zoni,a nekoliko ispod pazuha...Sikice još nisu počele rasti, ali je zato pametovanje na zavidnom nivouuser posted image


Hahaha tako sam se i ja osjećala kada podijelih svoje brige, hB pa nismo jedini!

Koliko je tvojoj djevojčici?


Za 1,5 mjesec će slaviti deseti rođendan user posted image



ma da klub 2008 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daenerys)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
19.4.2018 14:12:32   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Uh, pade mi kamen sa srca kako vas iscitah! Već sam se bavila mišlju da joj se urade nalazi hormonauser posted image Nekako mi prerano sve to user posted image
Ima dlačice na bikini zoni,a nekoliko ispod pazuha...Sikice još nisu počele rasti, ali je zato pametovanje na zavidnom nivouuser posted image


Hahaha tako sam se i ja osjećala kada podijelih svoje brige, hB pa nismo jedini!

Koliko je tvojoj djevojčici?


Za 1,5 mjesec će slaviti deseti rođendan user posted image



ma da klub 2008 user posted image


Zeznuza nam ta 2008ma :D :D hehehehehe

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
19.4.2018 14:36:31   
Visnja RR
Lulu ne spominji mi Muser posted image molim te.... tačno mi nije dobro kad pomislim
al sve kontam neće još bar 2 g .... oooj majko

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
20.4.2018 8:35:39   
Lulu_08
Ej vjeruj ista sam, baš se bojim toga, i iskreno e nadam da će bar 2g proći od početka svega, pa neka bar bude između 11 i 12 user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
25.4.2018 21:00:00   
bejbibi
Mene sve ceka :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
13.9.2018 13:47:36   
Lulu_08
Kaže učiteljica od L senior na roditeljskom...dobro došlo i sretno nam bilo...hahaha...

Iznenađujuće kaže što nisu samo djevojčice već i dječaci, toootalno u nekom drugom svijetu nakon ovog raspusta. Oni lebde, negdje su na nekom 7om nebu.

Elem, veselo.

U toku poslednjih par mjeseci smo se još više razvili, sada pravi curetak postaje, i građa se mijenja, i sike rastu, o dlačicama da ne govorim. I dalje tjeramo user posted image i nadamo se da neće doći bar još godinu dana...

Uči misli da bi u ovoj godini nekoliko djevojčica već moglo dobiti prvu user posted image bleeeh user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
13.9.2018 14:01:25   
Visnja RR
ooj draga Lulu.... ovo je naša tema...

Asju je pubertet već puko...a vidim i drugare joj...čak mislim da su dječaci za krak otišli dalje...

uglavnom vizuelno postaje prava djevojka.... sike ratu... bubuljica tonu po čelu.. već je nerviraju....a dječaci zlatom plaćaju svaku bubulicu (jer kao veliki su) :))))

dlačice smo već počeli uklanjati :( ooo tačno mi se plače kako je sve prebrzo...
u razredu je jedna djevojčica dobila user posted image ali je starija godinu ipo od njih drugih djevojca....
a po količini bubulica, masnoj koasi svaki treći dan sve mi se čin da ć moja biti drugakoja će dobiti user posted image
Molim Boga da bude bar oko 12 godne

ooooojjjjj

draga ima li tvoja cura čibice po čelu... rado bih je odvela dermatologu ali kome?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.9.2018 14:02:49 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
14.9.2018 10:42:51   
Visnja RR
LuLu gdje si? :)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 11:52:17   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Uh, pade mi kamen sa srca kako vas iscitah! Već sam se bavila mišlju da joj se urade nalazi hormonauser posted image Nekako mi prerano sve to user posted image
Ima dlačice na bikini zoni,a nekoliko ispod pazuha...Sikice još nisu počele rasti, ali je zato pametovanje na zavidnom nivouuser posted image


Hahaha tako sam se i ja osjećala kada podijelih svoje brige, hB pa nismo jedini!

Koliko je tvojoj djevojčici?


Za 1,5 mjesec će slaviti deseti rođendan user posted image



ma da klub 2008 user posted image


sve je ovo lijepo ali moja je kraj 2010 i sve ovo ima user posted image


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 12:33:24   
Visnja RR
granice u se strašno pomjerile...
prije desetak dana razgovarambs dermatologom i kaže mi da ima djevojčicu od 8 g s jako izraženim mitiserima i aknama i dolazi na čišćenje lica...
Asji je Tzona več masna i ima i mitisere i sitne čibice.... pokušavamo ih umiriti i ukloniti.... nekad s uspjehom nekada ne ...
al već ramišljam da jepočne voditi na čišćenje da se ne ne zapušta ...

a stidne dlačice "štucujem" user posted image a ispod pazuha uklanjam Bicom... jednostavno moram jer se znoji i džaba i stalno pranje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 13:37:37   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ooj draga Lulu.... ovo je naša tema...

Asju je pubertet već puko...a vidim i drugare joj...čak mislim da su dječaci za krak otišli dalje...

uglavnom vizuelno postaje prava djevojka.... sike ratu... bubuljica tonu po čelu.. već je nerviraju....a dječaci zlatom plaćaju svaku bubulicu (jer kao veliki su) :))))

dlačice smo već počeli uklanjati :( ooo tačno mi se plače kako je sve prebrzo...
u razredu je jedna djevojčica dobila user posted image ali je starija godinu ipo od njih drugih djevojca....
a po količini bubulica, masnoj koasi svaki treći dan sve mi se čin da ć moja biti drugakoja će dobiti user posted image
Molim Boga da bude bar oko 12 godne

ooooojjjjj

draga ima li tvoja cura čibice po čelu... rado bih je odvela dermatologu ali kome?


AAAA ja kasnim al totalno, nemam pojma nije mi došao mail da je neko pisao a pratimmmmm miša mu.

Eeeee njoj se pojavi poneka mala bubuljica ali ona sitna skroz oko nosića i to se ne vidi baš, ali nam nije to parametar - nisam fakat ni ja imala u pubertetu a ni MM.

Međutiiiiiim...ostalo sve...to je to.!!!

Od one guste "suhe" kose koja se mogla ne prati ako treba 10 dana bez problema, sada ako se ne opere 3i dan moraš bježati od nje hahahaha, a ona se baš snuždi oko toga, žao mi.

Ispod pazuha čupamo dlačice već godinu dana, tačno u oktobru prošle godine počeli. Kako ih čupkamo sa braun silk epil aparatićem ne postaju deblje ni pretjerano gušće hB.

Stidne dlačice su već velike, i crneeee cccc, a ona plava...

Na nogama dlake isto postaju sve crnje i gušće, čupa moja.

Sike su već totalno vidljive nemoguće ih sakriti, pa se borimo da se i ne krije, šta je tu je budi ponosna na sebe i et nema druge.

A mi u razredu još nemamo user posted image , imamo par djevojčica koje su oko godinu starije od nje, međutim tu su u razvoju odprilike sa njom.

A o prenosima emotivnim da ne govorim, od ekstra umiljatog dragog djeteta do svađalice u minuti se ode.

Kod nas u razredu ima i kod dječaka promjena, a ona već vidim mijenja način gledanja na drugi spol, nekako i dalje su to drugari ali se u nekim slučajevima stidi...baš baš stidi.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 13:38:31   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Daenerys


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Uh, pade mi kamen sa srca kako vas iscitah! Već sam se bavila mišlju da joj se urade nalazi hormonauser posted image Nekako mi prerano sve to user posted image
Ima dlačice na bikini zoni,a nekoliko ispod pazuha...Sikice još nisu počele rasti, ali je zato pametovanje na zavidnom nivouuser posted image


Hahaha tako sam se i ja osjećala kada podijelih svoje brige, hB pa nismo jedini!

Koliko je tvojoj djevojčici?


Za 1,5 mjesec će slaviti deseti rođendan user posted image



ma da klub 2008 user posted image


sve je ovo lijepo ali moja je kraj 2010 i sve ovo ima user posted image




Mi smo prve promjene primjetili u 9oj godini, pa postaje sve vidljivije kako odmiče vrijeme.

Sretno nam vala...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 13:39:17   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

granice u se strašno pomjerile...
prije desetak dana razgovarambs dermatologom i kaže mi da ima djevojčicu od 8 g s jako izraženim mitiserima i aknama i dolazi na čišćenje lica...
Asji je Tzona več masna i ima i mitisere i sitne čibice.... pokušavamo ih umiriti i ukloniti.... nekad s uspjehom nekada ne ...
al već ramišljam da jepočne voditi na čišćenje da se ne ne zapušta ...

a stidne dlačice "štucujem" user posted image a ispod pazuha uklanjam Bicom... jednostavno moram jer se znoji i džaba i stalno pranje


Hjoooj duša draga, pa zar već dermatologu? Ja se nadam da neće biti potrebe, pa da se već muče i sa tim, amannnn žao mi djece i nas sa njima hahhaahhaa...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 13:40:51   
Lulu_08
E daaaaa.....i još jedna stvar

ŠAKE I STOPALA ?!?!?!

Bože pa šake, prsti, stopala, prsti, pa to je kao u odrasle osobe, ooogromno.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 14:09:05   
Visnja RR
Asja je još uvijek na broju 37...al par curica nose 39...a za par cm više od nje ... kuku.... sve nešto nogato user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
9.10.2018 14:47:06   
Lulu_08
Oooooo Bože. Da znam, a znam neke dječake već uveliko 40 user posted image user posted image user posted image

I Luna je na 37, ako je širi model onda može i 36 još tu i tamo.

Ali odoše i u visinu, bila je 153 ali imam dojam da je narasla, ja sam 169 a ona je već prešišala nivo mojih očiju hahahahaha....A to sve nekako u zadnjih par mjeseci posebno brzo ide?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
3.2.2020 23:11:26   
Lulu_08
Hello drugarice...
Elem naslutih ja nadajuci se izmedju 11 i 12, i tako prosli mjesec dodje nam prva vjestica m....
Ona je ok podnjela mada joj je krivo, nadala se da nece jos. U razredu 2 djevojcice vec od ranije a ona i jos 1 od eto prije mjesec.
Sto se tice razvoja, ide to k''o ludo, stigla me skoro, oko 163cm, nekih 40ak kg i 37-38 cipele. 
Bubice u glavi divljaju pa se grdimo pa grlimo i tako u krug.
Jako puno drugarica su se zaljubiska, neke imaju simpatoje a neke kbjg "veze". Ona i dalje se zgrozava od tog ali kontam...i to nas ceka uh.
Hajmo zene updatr sta ima kod vasih curkica?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
4.2.2020 10:11:06   
Visnja RR
ahh Lulu_08

I vršnjaknja u "M" fazi... user posted image
I A je od ljeta....prva u razredu kako sam i vjerovala...u međuvremenu još 5 curica ušle u klub M...
Nije im drago ali nose se s tim dobro.... znam prerano ali šta da se radi...još uvijek su neredovne i moja dr. kaže da je i bolje tako jer se još razvijaju...
pubertet drma da....stalne rasprave , tjeranje neke svoje pravde... kako ti kažeš grdimo pa grlimo user posted image
zaljubljivanje je u fazi "osjećanja naklonosti" user posted image user posted image za sada tu dječaci prednjače, transparetniji su...

Mobitel je smisao života, Billie Eilish - ikona user posted image , Yungblud - obožavan... itd itd..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
4.2.2020 10:33:18   
Lulu_08
Nase curke Visnja kao da su iz team 2008 masovne proizvodnje hahahaha.
Kod nas je mob i Billie smisao zivota 😂😂😂😂
Djecaci su otvoreni pa su tu izjave ljubavi na sva zvona a njoj smeta sva zivcana hahah..
Znaci A je u klubu od ljetos uh, kako se nosi sa svim promjenama?
L je sada na redu za drugu tek, pa vidjeti cemo kako ce ici, vidim da su zivci max rastegnuti i njeni a i moji 😂😂😂😂

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
4.2.2020 10:50:56   
Visnja RR
Pa u proteklih 7 mjeseci je dobila 4 puta... pomalo drami po kući i priča o svemu u detalje.... da li je Ramso jezero, Nijagara ili Miljacka ljeti user posted image ...
već kuka kako je dječacima lakše u životu user posted image ...
malo joj smetaju "neuslovi" u školi da obavlja što treba kao kod kuće ali i tu se nekako cure snalaze...
imamo dogovor da ih razrednica po dvije pusta za vrijeme sata u toalet...
to im je jedna od tema ...razgledaju jedna drugoj uloške koje nose u torbi, a nose ih toliko kao da u skoli ostaju tri dana user posted image .. user posted image ma slatke su...
za sada ima lagane bolove pa bude kao ranjeno pile...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Djevojčice sve ranije ulaze u pubertet
12.2.2020 21:50:01   
Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa u proteklih 7 mjeseci je dobila 4 puta... pomalo drami po kući i priča o svemu u detalje.... da li je Ramso jezero, Nijagara ili Miljacka ljeti user posted image ...
već kuka kako je dječacima lakše u životu user posted image ...
malo joj smetaju "neuslovi" u školi da obavlja što treba kao kod kuće ali i tu se nekako cure snalaze...
imamo dogovor da ih razrednica po dvije pusta za vrijeme sata u toalet...
to im je jedna od tema ...razgledaju jedna drugoj uloške koje nose u torbi, a nose ih toliko kao da u skoli ostaju tri dana user posted image .. user posted image ma slatke su...
za sada ima lagane bolove pa bude kao ranjeno pile...



Uh nama je evo bio drugi ciklus, na 29i dan, u prolazu sad i ovaj put evo 6 dana, bolilo je prije nego sto ce dobiti 2 dana bas pa poslje ne vise, ali zato 5 dana prije grize redom oko sebe sve hahah.
Kod njih ja mislim 4 da su ukupno dobile, pa su pocele polako medjusobne price heheh.
A daaa djecacima je lakse, to cujem i ja vec ponekad ali dta ces valja sr naviknuti na promjene nema druge.



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *