|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Dizdarevic
3.7.2017 11:18:22   
almasa16
Zdravo svima!
Nadam se da ima jos neko aktivan na ovoj temi vidim prosle su dvije godine od kako je neko pisao.
Interesuje me da li neko ima neka nedavna iskustva sa doktoricom Dizdarevic. Trudna sam 8 sedmica i zelim da trazim drugo misljenje kod nje ..
Ako neko ima nedavna iskustva puno bi mi znacilo!
Hvala

(odgovor članu Emmaje)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: dr Dizdarevic
3.7.2017 11:29:26   
idana1812

IZVORNA PORUKA: almasa16

Zdravo svima!
Nadam se da ima jos neko aktivan na ovoj temi vidim prosle su dvije godine od kako je neko pisao.
Interesuje me da li neko ima neka nedavna iskustva sa doktoricom Dizdarevic. Trudna sam 8 sedmica i zelim da trazim drugo misljenje kod nje ..
Ako neko ima nedavna iskustva puno bi mi znacilo!
Hvala


Draga Almasa, ja sam isla njoj prije dvije godine. Ona jeste prijatna, i slovi za jednog od vecih strucnjaka iz oblasti ginekologije, ali iskreno ja sam stekla dojam da je ona ostarila i da je jednostavno vrijeme gazi. Ne znam kome si isla drugo, ali dr. Divanovic je jako strucan i direktan, tako da ti nece nista zamotavati i ljepse nego jeste predociti. U svakom slucaju sretno!

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: dr Dizdarevic
3.7.2017 13:29:29   
almasa16
Draga idama1812 prethodno sam isla kod doktorice Abadzic koja me vodila od kako sam bila djevojka. Medjutim kako sam u drugom stanju nedavno su mi na GAK-u nasli hematom i kasnije kad sam otisla kod nje nisam dobila niti ocekivana pojasnjenja niti ista. A vidjela je da sam u bunilu totalnom. Zbog toga sam odlucila da potrazim drugo misljenje. Cula sam takodje za doktora Divanovica dosta pohvala.. Da li se nekome desilo da doktor koji vas je privatno vodio takodje vas je porodio?
hvala puno na savjetu u svakom slucaju :)

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: dr Dizdarevic
12.9.2022 15:24:50   
forevera
Dr. Jadranka je možda nekada bila odličan doktor. Više sigurno nije. Odličan doktor, pored svoje stručnosti mora da pokaže zainteresovanost za pacijenta, dok dr. Jadranka pokazuje apsolutnu nezainteresovanost i nemar te gleda da pacijent što prije "ispadne iz ruku".
Pacijente filuje terapijom, bez da se iskreno zadubi i angažuje da se pronađe uzrok ili postavi pravilnu dijagnozu.

Moj savjet: Zaobići u širokom luku.

Lijep pozdrav!

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *