|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolzi-iskustva
27.9.2020 22:07:24   
Mama_Elma
Molim vas za pomoc oko odabira ginekologa za pracenje I kontrolu trudnoce, u Sarajevu?Dosadasnje iskustvo je bilo jako ruzno 😔☹️ Unaprijed hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolzi-iskustva
1.10.2020 9:49:13   
Teta Boka
Preporuka za Dr. Spahovica.No slucajno kod Dr. Sabine Cengic. Moje iskustvo govori vise o njenoj nesavjesnosti, nestrucnosti I traljavosti. Iako sure nalazi PAP I VS bili u granicnim vrijednostima propisala mi je terapiju koja see propisuje pacijenticama sa CIN-om 3. To Sam saznala nakon konsultacija sa drugim Dr. Cijena pregleda je bill paprena, naravno bez izdavanja fiskalnog racuna. 

(odgovor članu Mama_Elma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolzi-iskustva
2.10.2020 11:41:28   
Djeki
Meni je ta Dr. "konsultacije" o asistiranoj trudnoci naplatila 400km, a za UZ pregled 100kmFiskalni racun takodje nisam dobila, jer je osoba koja je naplacivla rekla da ne zna baratati sa fiskalnim uredjajem.Konsultacije sam dozivjela kao na pijaci, pri cemu Dr. Sabina Cengic pokusava da mi proda neku ukradenu robu.

(odgovor članu Teta Boka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ginekolzi-iskustva
6.10.2020 9:10:24   
Anoniman
Ja bih je zaobisla u sirokom luku. Grozno iskustvo. Predlazem Dr. Miseljic odlican je

(odgovor članu Djeki)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ginekolzi-iskustva
12.10.2020 12:38:52   
Anoniman
Katastrofa,po njoj Sam trebala abortirati ili roditi dijete sa posljedicama. Moj maleni je zdrav dijecak I ima 10 mjeseci

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ginekolzi-iskustva
12.10.2020 12:47:11   
Anoniman
Obracam se povodom ove bolne teme sto je pokrenuta samo kako bih druge upoznala sa losim iskustvom sa Dr. Sabinom Cengic koja mi je vodila prvu trudnocu. Trudnoca je billa sa dosta komplikacija,jako lose vodjen UZ, gdje m je doticna Dr rekla da plod ima neke anomalije. Ne moram Vam pricati kako Sam se osjecala poslije pregleda. Na krau je hvala Bogu rodjen zdrav sin. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ginekolzi-iskustva
13.10.2020 14:13:13   
Anoniman
Moze biti tako bahata kada iza njenih losih postupaka stoji njen muz Halil Cengic koji je u dva navrata na moje oci govorio da ce slijedeci pregled biti jeftiniji a I sta ce im fiskalni racun to je samo komad papira

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ginekolzi-iskustva
14.10.2020 12:25:10   
Anoniman
Pocetak trudnoce,6 sedmica,pocela Malo krvariti. Nakon pregleda Dr Sabina Cengic mi je propisala tablete, of kojih Sam na kraju izgubila bebu. Uzas tuziti cemo sigurno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ginekolzi-iskustva
15.11.2020 12:52:30   
Alverde
Ja toplo preporucujem dr.Abadzic Nidzaru,vodila mi je drugu i sad trecu trudnocu,jako detaljna,strucna i vrlo otvorena-cim nesto primijeti da joj se ne svidja odmah reaguje i sve vam kaze kako jeste.Osoblje preljubazno,tako da je ona moj izbor,ali opet ne odgovara nam svima isto,pa treba probati i naravno mijenjati ako niste zadovoljni.Jos jedna preporuka-dr. Sanjin Dekovic🥰preeedivan,vodio je prvu trudnocu,znam da je radio privatno ali ne znam da li radi jos uvijek.

(odgovor članu Mama_Elma)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ginekolzi-iskustva
19.11.2020 16:43:03   
Amelaa RR
Pozdrav, iskrena preporuka za dr.Nidzaru, i dr.Masica, ja sam svoju trudnocu vodila na Bahceci klinici jer sam njihov dugogodisnji pacijent bila, ali kroz sve te preglede do ostvarenja trudnoce isla sam kod njih, zaista detaljno i posveceno se odnose prema pacijent.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ginekolzi-iskustva
1.12.2020 9:05:26   
Anoniman
Losije iskustvo nisam imala u svom zivotu, najgora Dr. Ikada. Sooro pa svi nalazi su netacni nakon provjere kod drugog Dr. Sada da li je do nestrucnosti doktorice ili aparata u ciju ispravnost sumljam nije ni bitno. Ovde svako moze raditi kada ima ledja ko da joj cuva. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ginekolzi-iskustva
1.12.2020 12:22:02   
Anoniman
Pozdrav. Takodje bih preporucila Dr.Nidzaru a isto tako bih se slozila da treba bjezati of tzv Dr. Sabinu Cengic jer je olicenje ne profesionalnosti I bahatosti jer joj suprug vjerovatno daje vjetar u ledja moze. Uglavnom fuj 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ginekolzi-iskustva
3.12.2020 1:24:53   
mamin_zivot
Molim vas dajte mi link teme za vađenje spirale, ne mogu da nađem 😔



_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ginekolzi-iskustva
3.12.2020 11:43:27   
Anoniman
Ne bih sada zeljela da ovo pitanje postane samo rasprava o dr. Sabini Cengic jer I''ma toliko dobrih ginekologa ali mi je ovo do sada potvrdilo u sto sam bila sigurna I prije da nisam sama ta koja je prozivila torturu of doticne. Preporuke nemam jer Sam I ja kod dldr. Sabine na preoporuku dosla I pozalila strasno. Nikada I nikom se ne ponovilo. 

(odgovor članu mamin_zivot)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ginekolzi-iskustva
4.12.2020 0:12:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Molim vas dajte mi link teme za vađenje spirale, ne mogu da nađem 😔




evo par postova
https://www.ringeraja.ba/forum/Va%C4%91enje_spirale/m_496975/tm.htm
vađenje isto kao stavljanje ..skoro da ne osjetis nista

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ginekolzi-iskustva
8.12.2020 9:46:05   
Anoniman
Preporuka za Dr. Nejru, odlicna. Dr, Sabina takodje lose iskustvo u smislu zavlacenja I losih dijagnoza. Sreca pa sam na vrijeme pobjegla. 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ginekolzi-iskustva
8.12.2020 23:07:09   
Visnja RR
Dr. Nejra je diiivnaaa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ginekolzi-iskustva
24.12.2020 9:54:19   
Anoniman
Preporuka za Dr. Nejru a Dr. Sabina Cengic je mesar a ne doktor. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ginekolzi-iskustva
30.12.2020 13:54:08   
Anoniman
Dr.Masic je odlican sve preporuke a Dr Cengic me vodila jedno vrijeme a krajnje neugodno iskustvo je bilo ali nisam znala da moze I drugacije. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *