|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hipohondrija
17.6.2009 22:10:30   
teta berta
jeste li se ikada susreli sa ovakvim osobama i jeste li i sami jedna od njih. Meni nekad dođu periodi u životu kad svašta umišljam, ne znam zašto je to tako. Dešava li se i vama isto, jeste li ikada bili hipohondar????

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hipohondrija
17.6.2009 22:21:21   
nikita
Moja svekrva je hipohindar, prije 10 god je imala mozdani udar i inace ima visok tlak, pa su joj 2 brata umrla u kratko vrijeme uglavnom ona je umislila da ce i ona brzo na onaj svijet, prestala jesti i samo govorila kako je sve boli...Nema gdje je je nisu vodili, ma sve moguce pretrage joj dobre, nije htjela jesti smrsala 20 kg-a....uglavnom kad su skontali da je fizicki nista ne boli mm je odveo u Split kod psihijatra i covjek joj dao tablete i ono je sada ko zvrk, sto se kaze i brdo moze pomjeriti....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hipohondrija
17.6.2009 22:24:00   
baby
pa da a i imam jednog u kuci koji vjeovatno od toga boluje

MM vjecito misli da mu nesto nije uredu sa srcem  posto ima malo i uvecano te da mu preskace da ponekad nemoze udahnut a nikako da posjeti dr. a netreba jer je sportista i stalno radi ljekarke preglede vjerovatno bi do sad nesto primjetili i uvijek je opterecen nekim bolestima i strasno se boji bolnica i bolesti da si ponekad pocne umisljat neke



_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hipohondrija
18.6.2009 10:16:09   
Rabi
M a ja sam ekspert u izmisljanju i namisljanju bolesti.... Stalno me nesto boli i mislim da se od svega toga i umireuser posted image A sve su to u stvari samo misli!! Baby, meni se bas desava to nekakvo iznenadno lupanje srca i kao neko preskakanjeuser posted image To je valjda zbog tog silnog pritiska i napetosti, ko zna!!! A, dok sam bilauser posted image cesto mi se desavalo...moj dr. mi je rekao da je to zbog  niskog pritiska.
Ono sto je vrlo pozitivno u svemu tome, je sigurno to kad je covjek svjestan da umislja! Ja znam jednu osobu, koja je praaaaaavi hipohondar, ali on trazi bas fizicki problem! Stalno je kod dr....Jedan dan jetra, pa bubrezi, pa stitnjaca, pa prostata......Uvijek nesto drugo! Ali nece sebi da prizna da sve samo umislja!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hipohondrija
18.6.2009 14:53:51   
dana3
user posted image e to me zaobislo srecom-ja sam postala suprotna tome.nikad me nista ne boli sve je u redu a ovamo jedva hodam.ima li naziv za ovo kakav.?kao da zelim pokazati da sam superzena a kosti skripe user posted image

< Poruku je uredio dana3 -- 18.6.2009 15:04:26 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hipohondrija
24.6.2009 15:08:46   
sarisari
Joj ljudi moji ja imam nekada hipohondricne faze, i cim me nesto zigne ili zaboli idem ljekaru jer mislim da se bas od toga umire, prednost je mozda kao sto jec neko napisa da sam toga svjesna, ali nekako vise volim otici dr. da provjerim da mi nije nista, neki dam sam isla kod ljekara mislila sam da imam neke probleme i covjek mi je nakon pregleda rekao da malo manje citam o bolestima:):):)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hipohondrija
24.6.2009 15:10:00   
veeseelaa
ja se za svoje zdravlje nikad ne sekiram al za tudje se ubi razmišljajućiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hipohondrija
5.7.2022 14:36:04   
Aleksandar bg bg
Kako se izboriti sa tim,  kako ubediti sebe da to ne postoji, jer je bas patnja, ne moze da se podnese... ?

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *