|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
3.2.2020 0:14:23   
Selimova73
Hvala mnogo. Pronasla sam. Neki prijatelji od muza idu na presadjivanje kose u Istanbul i kupt ce oni tamo. user posted image

(odgovor članu Ena0805)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
9.5.2020 11:03:44   
Bejbublu
Prodajem gonale i menopure jako povoljno, rok je 2021 godina. Kontakt; zemira_z@hotmail.com


(odgovor članu Selimova73)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
30.5.2020 16:00:02   
Nedostajuca
Drage žene, nakonsupješne VTO u Sloveniji, ostale su nam neotpakovane 4 kutije Cetrotide 0,25. Kupljene su u Srbiji, a rok trajanja im je do septembra 2020. godine. Čuvane su sve vrijeme u frizideru. Nikome od poznanica nije propisana terapija Cetrodtidama, a zaista ne bih da ostanu neiskoristene s obzirom na cijenu.
E sad, pošto je nama postupak bio uspješan, ja bih da ih poklonila nekome ko je sada u postupku, posto su nama bile srećne, da još nekome budu.user posted image

Možete mi pisati na mail: nedostajuca.lila@gmail.com, pa Vam mogu poslati i slike da vidite pakovanje i rok tajanja.

(odgovor članu Bejbublu)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
26.6.2020 16:42:19   
Aky Coowa
Drage cure,

treba mi do ponedjeljka Menopur, Cetrotide i Ovitrelle. Pisala sam poruke vama koje ste u 2020.g.objavljivale da prodajete ili poklanjate, pa ako neko ima, cijenila bih da mi se javi.
Hvala Vam puno.
Sretno svima.

(odgovor članu Nedostajuca)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
4.7.2020 12:53:56   
Pacifier
Pozdrav Cure,

Ja sam nova,dugo pratim forum..na zalost prosli smo kroz jednu neuspesnu insemenacmciju 2019 ,1# VTO je bila 20 juna 2020,prokrvarila 9DNT.😔 Oba zahvata u Medico S, VTI rađen ICSI,grozno iskustvo sa klinikom nikom ne oreporučujem.Sada se spremamo psihički za #2😊 Ima li neko info.o tome koliko vremenski se mora čekati između 2 VTO na privatnim klinikama..ima li neka klinika koju biste preporučile...ja se u Medico S ne vraćam.😘

(odgovor članu Sanelina73)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
9.7.2020 18:24:18   
Razanica
Ja planiram da radim VTO u New Life... moja prijateljica i mnogi poznanici su bili kod njih, prezadovoljni su. Zato sam se i ja odlucila za njih :D


(odgovor članu Pacifier)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
10.7.2020 13:52:56   
Pacifier
Moj Doktor(privatna gin  .klinika) rekao je da he bolje da idem van BIH i da ne bacam pare ovde kod nas .🙄

Skepticna sam...

(odgovor članu Razanica)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
10.7.2020 14:16:14   
Razanica
Pa ne znam sta bih vam rekla. Imam mnoge primjere kod kojih je uspjelo. 

Gdje ste planirali van BiH da radite???Ja cu pokusati ivdje, pa sta Bog da

(odgovor članu Pacifier)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
12.8.2020 20:27:38   
TEHNIČKO
Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.


(odgovor članu Razanica)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
12.8.2020 20:31:03   
TEHNIČKO
Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.


(odgovor članu Aky Coowa)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
26.8.2020 14:17:40   
nina12
Pozdrav svima,

Nakon VTO ostalo mi je 13 neiskoristenih Merional injekcija. Rok trajanja im je do kraja oktobra 2020. Povoljno ih prodajem.

Kontakt: natalija12rs@gmail.com

(odgovor članu TEHNIČKO)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
27.8.2020 9:39:54   
TEHNIČKO


IZVORNA PORUKA: TEHNIČKO

Posjedujem 2x2 Ampule sa rastvorom Menopura koje su nam ostale poslije IVF postupka pa bih prodali po nizoj cijeni ako je nekom potrebno.
Rok upotrebe je 12.mjesec 2020.g.za Ampule a za rastvor 07.mjesec 2021.g.
Ako mozete pomoci javite se hvala mnogo.


Kontakt : fikipezo@gmail.com

(odgovor članu TEHNIČKO)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
4.9.2020 23:05:54   
Razanica
Prodajem Cetrotide 5x, ostalo mi nakon postupka. Sve zainteresovane mogu se javiti na mail indisa_djana@hotmail.com. lp


(odgovor članu TEHNIČKO)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
16.9.2020 14:30:32   
Razanica
Postovane dame,Meni je ostalo 5 injekcija cetrotide, pa bi ih prodala!!! Ima li neka da je zainteresovana???

(odgovor članu Razanica)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
21.10.2020 16:42:38   
Aky Coowa
Pozdrav svima.

Čitam razna iskustva, žao mi je zbog lošeg iskustva sa klinikom u BiH koje opisuje Pacifier... :( Evo čisto ukratko ako kome može pomoći moje iskustvo van BiH. Izvinite ako tema ne spada ovdje ali jako sam smotana pa ne znam gdje da napi�em...

Radila sam u više navrata social freezing, tako da Vam još ne znam reći krajnji rezultat (ABD nadam se dobrom), ali iskustvo sa klinikom i osobljem da podijelim. Radila sam 2 x u Češkoj Pronatal Repro, jednom u Pragu i jednom u Č.Budejovicama. Oba puta odlična komunikacija, pišete se mailom, viberom, čujete se sa koordinatoricama koje brzo odgovaraju i daju Vam sve konkretne upute. Razlika je što je u Č.Budejovicama puno manje pacijenata pa su više individualno orjentisani ka pacijentu i posvete se komunikaciji, a u Pragu je pretrpano i žene su kao "na traci" ali nisam primijetila nikakav propust, sve su nalaze detaljno pogledali, terapiju precizno propisali i sve pomno pratili i kontrolisali. Koordinatorice pomognu i oko pronalaska smještaja u Češkoj, kao i oko transporta. Cijene su mislim kao i u BiH, pošalju Vam odmah cjenovnik. Terapija je tamo puno povoljnija, tako da ne trebate ovdje kupovati ako idete tamo. Znači, prisup za svaku pohvalu.

Također, jako dobro iskustvo imam u BiH sa New Life, precizni i jako susretljivi, tremeljiti i profesionalni. Čak su mi izašli u susret i za plaćanje na rate.

Ako koga interesuju detalji ili upute, javite se slbodno, podijeliću sve sa vama.

Sretno da bude svima user posted image


< Poruku je uredio Aky Coowa -- 21.10.2020 16:48:01 >

(odgovor članu Razanica)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
15.6.2021 17:36:32   
Anoniman
Zdravo dame.Nova sam ovdje. Zanima me da li je nekom ostalo neiskorišten neki lijek od IVF postupka i da prodaje po nižoj cijeni? Hvala 

(odgovor članu Aky Coowa)
  Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Lijekovi za postupke medicinski potpomogn...
2.7.2021 9:16:08   
Lilibet12
Pozdrav,

Poklanjam 3 kutije Crinone gel 80mg/g. Rok trajanja je do 01/2022. Ako nekome treba ili poznajete nekoga kome bi dobro doslo mozete me kontaktirati br tel 061 778 888 ili putem vibera.Sretno svima!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 717
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *