|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   madrac za (putni) krevetic
23.11.2012 12:09:47   
Sittah
ne vidim da ima ova tema odvojeno bas za madrac za krevetic, ako ima, prebacite me molim

zanima me gdje kupujete same madrace za putne ili obicne drvene krevetice ukoliko ne dodju u kompletu s kreveticem?

ja sam vidjela u robotu neki madrac, onako povrsno gledano ne djeluje los, cijena je oko 40 KM

pojma nemam jel to skupo ili jeftino ili je to standardna cijena jer nigdje drugo jos nisam vidjela/trazila

sta vi mislite i kakva su vasa iskustva? i da li je bolje ako je bebin madrac tvrdji ili meksi?

unaprijed hvala na odgovorima
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: madrac za (putni) krevetic
23.11.2012 12:20:21   
Hanady RR
Istina zasebna tema nema...
al pisali smo o tome dosta na temi dječijih krevetića...

dimenzije madraca za putni krevetac su drugčije od standarda..
taj koji jesi našla je povoljan...

Ja sma dvoje djee odgojila u putnom s aistim madracem, kupljen u Nobilu
http://www.nobil.ba/madraci.php
vrlo kvalitetan...nije mekan previše a ni pretvrd...al nakon korištenja dvoje djece on je i sada kao nov, nema udubljenja na sebi itd...
tada 2006 je koštao oko 80 Km ako se dobro sjećam...čak mislim da ista cijena bila i 2010 jer smo i sestriću isti uzeli...

nazovi ih i pitaj...
ja od iz isksutva ipak uzimama madrac kavlitetniji ...beba posebno dosta vrmena porvodi u krevetiću u početku ...ima više spavanja tako da za zdravlje kičme i razvoja računam da uloženo u madraca je dugoročno isplativo.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: madrac za (putni) krevetic
26.11.2012 11:01:35   
Sittah
hvala Hanady na odgovoru, pogledala sam na njihovoj stranici, uzet cu obzir pa cemo vidjeti na kraju za koji cemo se odluciti

ovaj u Robotu koji sam spomenula u prvom postu je nekog proizvodjaca Zaharex iz Srebrenika, ali dimenzija mu je 105x70 cm sto mi ne odgovara jer je nas krevetic 120x60 cm

ne znam da li je neko kupovao madrace proizvodjaca Aleksandar iz Jagodine, Srbija, oni imaju ove standardne 120x60 i cijene su oko 50 do 60 KM (ova zadnja cijena je za "ortopedski" madrac) i ne izgledaju lose

ako neko ima iskustva s ovim madracem, svaki komentar je dobrodosao

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: madrac za (putni) krevetic
3.8.2013 13:15:12   
SREĆNA
Zna li neko gdje se kod nas može kupiti antialergijski ljeto/zima madrac dimenzija za ovakav krevetić.Gdje god sam gledala imaju samo od spužve i federa, a to mi se baš i ne sviđa.


http://www.magicbaby.hr/namjestaj-hr/sklopivi-krevetii-hr/graco-contour-electra-vibe-hr.html

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *