|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 9:43:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tajra26

drage moje potreban mi je vas savijet , nadam se da među vama ima zenica koje su se nasle u slicnim dilemama kao ja... naime ja imam super posao zaposlena sam ali jako malo vremena provodim sa svojim djetetom.. svaki dan poslije posla dodjem nervozna i osjecam da mu se ne mogu dovoljno posvetiti i naravno valjela bih da nije tako. jedina sreca je to sto mi je mama bilizu (ona ga cuva) pa svaki dan odletim na pauzi da ga vidim. znam da je svako od nas u slicnoj ili istoj situaciji.. ne moze sve nikako.. e sad odoh ja malo dalje od ove teme ali sad mi se nudi prilika da otvorim svoj privatni biznis nesto sto je jako kreativno i nesto sto sam oduvijek zeljela da radim ali sigurnost da li ce i kada uspjeti je ono sto mene brine.. znam da ako prvu godinu budem na nuli bice veliki uspijeh i sasvim mi je jasno.. i to da necu imati vremena da provodim sa djetetom da ce mi subote biti radne sve mi je to jasno...
ono sto me dovodi u dilemu je da li napustiti posao i posvetiti se ovome 100%... sta ako bude bezuspjesno? kako se odluciti? da li je neka od vas imala slicno iskustvo a pozitivno?

p.s moja mama nije za ovo..podrsku muza imam.. molim vas pomozite mi

ne znam koju vrsta posla imas...mozes li uporedo krenuti..tako da imas nekoga, a plata ti ostaje..pricam o prvoj godini..meni je ovo sto sam boldirala kljucno...ne znam..svaki privatni posao je riZik..ali i sansa...tako da razmisli dobro...prvih par godina je zrtva...tek kada dobro razradis posao, mozes pricati o slobodnom vremenu, kada neko drugi radi,a ti odmarasuser posted image ...ja bi svakako rasmislila...ako je to nesto sto oduvijek zelim raditi, mozda bi se i odlucila...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 9:46:38   
veeseelaa
uspjeh je neizbježan ako postoji dovoljan rad i trud i želja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 9:47:38   
veeseelaa
ada neko drugi radi,a ti odmaras


a ovo će ići malo teže user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 9:49:23   
Hanady RR
ali jako malo vremena provodim sa svojim djetetom.


u njenom postu meni je ovo ključno...jer je njoj ovo osnovni motiv...

bojim se da će joj biti ''teže'' u tom smilu u startu a taj start može dugo potrajati u zavisnoti što je njena osnovna ideja za biznis...

Ima super posao...
ma predobar...

najbolje da se smiri user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 10:03:16   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: tajra26

drage moje potreban mi je vas savijet , nadam se da među vama ima zenica koje su se nasle u slicnim dilemama kao ja... naime ja imam super posao zaposlena sam ali jako malo vremena provodim sa svojim djetetom.. svaki dan poslije posla dodjem nervozna i osjecam da mu se ne mogu dovoljno posvetiti i naravno valjela bih da nije tako. jedina sreca je to sto mi je mama bilizu (ona ga cuva) pa svaki dan odletim na pauzi da ga vidim. znam da je svako od nas u slicnoj ili istoj situaciji.. ne moze sve nikako.. e sad odoh ja malo dalje od ove teme ali sad mi se nudi prilika da otvorim svoj privatni biznis nesto sto je jako kreativno i nesto sto sam oduvijek zeljela da radim ali sigurnost da li ce i kada uspjeti je ono sto mene brine.. znam da ako prvu godinu budem na nuli bice veliki uspijeh i sasvim mi je jasno.. i to da necu imati vremena da provodim sa djetetom da ce mi subote biti radne sve mi je to jasno...
ono sto me dovodi u dilemu je da li napustiti posao i posvetiti se ovome 100%... sta ako bude bezuspjesno? kako se odluciti? da li je neka od vas imala slicno iskustvo a pozitivno?

p.s moja mama nije za ovo..podrsku muza imam.. molim vas pomozite mi

ne znam koju vrsta posla imas...mozes li uporedo krenuti..tako da imas nekoga, a plata ti ostaje..pricam o prvoj godini..meni je ovo sto sam boldirala kljucno...ne znam..svaki privatni posao je riZik..ali i sansa...tako da razmisli dobro...prvih par godina je zrtva...tek kada dobro razradis posao, mozes pricati o slobodnom vremenu, kada neko drugi radi,a ti odmarasuser posted image ...ja bi svakako rasmislila...ako je to nesto sto oduvijek zelim raditi, mozda bi se i odlucila...user posted image


drage moje sve sto je potrebno smo prikupili ( za pocetak)....trebamo startati iduci mjesec... radim kancelarijski posao koji je bez kreativnosti i bilo cega onako sablonski... s obzirom da sam ja perfekcionsta vrlo tesko bi mogla uskaladiti posao koji radim a i kad bih mogla odsutna sam 9h...koliko je to vremena uopste koje mi preostaje... a malo dijete... iovako ludim koliko ga pozelim.. za pocetak smo skontali da ce mi rodica, (naravno muz ) koja inace radi vani ovaj posao pomoci ( bice tu prva 3 mjeseca) i za to ne brinem ali poslije cemo vidjeti...

u pitanju je agencija za proslave (vjencanja,rođendani, krstenja isl.) .no ukoliko ovo krene kako treba onda cu sigurno donijeti odluku... ako neko ima kakav savijet dobro bi dosao a ja cu svoja iskustva sigurno prenijeti i vama.. Nadam se najboljem...
Svijesna sam ja i rizika , odricanja.. svega sto privatluk nosi... ali moramo pokušati...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 10:05:40   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ali jako malo vremena provodim sa svojim djetetom.


u njenom postu meni je ovo ključno...jer je njoj ovo osnovni motiv...

bojim se da će joj biti ''teže'' u tom smilu u startu a taj start može dugo potrajati u zavisnoti što je njena osnovna ideja za biznis...

Ima super posao...
ma predobar...

najbolje da se smiri user posted image


imam i to je za sada super ne trazim ja hljeba preko pogace.. ali eto valjda privatnik u meni cuci jer su se moji oduvijek bavili privatlukom... user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 10:07:22   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: tajra26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ali jako malo vremena provodim sa svojim djetetom.


u njenom postu meni je ovo ključno...jer je njoj ovo osnovni motiv...

bojim se da će joj biti ''teže'' u tom smilu u startu a taj start može dugo potrajati u zavisnoti što je njena osnovna ideja za biznis...

Ima super posao...
ma predobar...

najbolje da se smiri user posted image


imam i to je za sada super ne trazim ja hljeba preko pogace.. ali eto valjda privatnik u meni cuci jer su se moji oduvijek bavili privatlukom... user posted image

znam i kod mene su svi privatnici..jedino mene placaju u familiji..user posted image user posted image svi ostali sami sebe finansirajuuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 10:09:13   
veeseelaa
privatluk ima dobru stvar, to što možeš kad god ti treba sve ostaviti po strani i posvetiti se djetetu i sl
bez da ti neko kvocka po glavi il da se snebivaš jer nisi mogla doći na posao
takodje ćeš moći raditi i u neke druge sate a ne fiksne koje nam poslodavci zakucaju pa je to od 08-16 i sl
nego možda nekad (a biće dana) ti s eprosto radi u 21 sat, pa ćeš raditi do ponoći a sutra ćeš jutro provesti sa djetetom

niko te neće mrko gledatijer kasniš pola sata na posao a bila su ti recio neophodna da utješiš dijete i sl

svakako rad i trud mora postojati, al smatram da ćeš svakako dobiti ono što želiš a to ej više vremena provedenog s djetetom :-))

sretno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.9.2013 11:00:58   
tajra26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

privatluk ima dobru stvar, to što možeš kad god ti treba sve ostaviti po strani i posvetiti se djetetu i sl
bez da ti neko kvocka po glavi il da se snebivaš jer nisi mogla doći na posao
takodje ćeš moći raditi i u neke druge sate a ne fiksne koje nam poslodavci zakucaju pa je to od 08-16 i sl
nego možda nekad (a biće dana) ti s eprosto radi u 21 sat, pa ćeš raditi do ponoći a sutra ćeš jutro provesti sa djetetom

niko te neće mrko gledatijer kasniš pola sata na posao a bila su ti recio neophodna da utješiš dijete i sl

svakako rad i trud mora postojati, al smatram da ćeš svakako dobiti ono što želiš a to ej više vremena provedenog s djetetom :-))

sretno


hvala vam drage moje... obecavam da cu vam sve napisati kako ide... sa otkazom cu jos sacekati to je sigurno user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
24.9.2013 14:31:09   
elmaL
tajra26 sretno s novim biznisomuser posted image user posted image nadam se da si napravila dobru analizu i još bolji plan na osnovu nje, volju imaš, nadam se da ćeš uživati i što je najvažnije moći više vremena provoditi sa djetetom.

sa privatnim biznisom rizika uvijek ima, ali mora se i pokušati, pa i više puta ako treba dok se ne postigne uspjeh.



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
24.9.2013 17:27:20   
minja_
zene su ti odgovorile iz raznih uglova, a ja cu dodati i astroloski - nemoj praviti rezove poslije kojih nema povratka, bar do polovine novembra, jer ces u hodu, posebno u oktobru, shvatiti da nije lako i bezazleno kako se cini. Posebno oko mladog mjeseca 4. oktrobra.

Ja licno, na ovom vremenu, nikad se ne bih usudila za privatni biznis na tercijarnom nivou, a da se odreknem sigurnosti drzavnog posla, koliko god me ne ispunjava. Cim krene malo veca kriza, tvoj bi biznis prvi bio ugrozen. Da li biste imali kakav drugi izvor prihoda?

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
25.9.2013 7:17:57   
tajra26
hvala vam drage ženice, i ja se nadam da ce sve biti ok i da cemo aBd i uspjeti. sto se mene tice sigurno je da necu dati otkaz bar do proljeca a onda mozda uzmem godinu neplacenog da se malo ovome posvetim tako da imam neku sigurnost ako ovo ne uspije.. od srca vam svima hvala na savjetima ljubim vas i grlim

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
29.4.2016 15:33:07   
Majdi
Ja planiram jednog dana otvoriti vlastitu firmu za knjigovodstvo. To mi ne bi trebao biti velik problem s obzirom da mi je otac knjigovođa, a i ja imam nešto iskustva, i u biti sam cijeli život u tome, tako mislim da ću se dobro snaći u vođenju tog biznisa.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
5.1.2022 12:38:13   
pacowp
Investiraj u sebe, tj. svoje znanje.

Ja bi na tvom mjestu naucio nesto novo sto bi mogao iskoristiti u buducnosti prilikom prijave za posao.

Ili, jos bolje, ulozi u kreiranje vlastitog bloga. Kupi hosting i domenu, instaliraj gore WordPress.

Blog funckionira tako da na svom blogu pises članke koji su odgovor na najčešća pitanja iz neke industrije. S tim sadržajem privlačiš čitatelje i na njima zarađuješ uz pomoć reklama na blogu i affiliate marketinga. Imam vlastiti blog i može se zaraditi i više od 6,000 EUR smile1.gif

Pronadji listu najcescih pitanja o temarici koja te interesira.

Na svako pitanje odgovori u obliku jednog clanka 1000+ rijeci. Kad dodjes do 300+ posjeta dnevno, ubaci reklame na blog (Adsense, Ezoic) i svaki mjesec imas 50-200 eur (ovisno o jeziku sadržaja) vise na svom racunu, 😉

Blog funckionira tako da na svom blogu pises članke koji su odgovor na najčešća pitanja iz neke industrije. S tim sadržajem privlačiš čitatelje i na njima zarađuješ uz pomoć reklama na blogu i affiliate marketinga. Imam vlastiti blog i može se zaraditi i više od 6,000 EUR smile1.gif

Ovdje ima još 147 ideja za pokrenuti biznis i zaraditi, sigurno ćeš pronaći nešto za sebe.
https://zaradanawebu.com/biznis-ideje-kako-zaraditi-novac/

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
7.3.2022 10:49:17   
pacowp
Pretrazio sam cijeli internet i sastavio listu trenutno najboljih ideja za zapoceti biznis. Trenutno ih je na listi preko 140! Siguran sam da će svatko naći nešto za sebe.

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.7.2022 10:05:37   
veeseelaa
najbolja investicija, skupiti pare, naći štelu i zaposliti se u državnu firmu :D

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pacowp)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *