|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Redapin sirup
26.11.2011 14:57:07   
Mamin_ princ
Ima li neko iskustva o nacinu doziranja ovog sirupa...djete staro 20 mjeseciuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Redapin sirup
26.11.2011 19:34:49   
mamajednogdjecaka
2 x 1 kafena kasicica

(odgovor članu Mamin_ princ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Redapin sirup
27.11.2011 16:50:09   
Mamin_ princ
Hvala, u apoteci su mi napisali 3x1...ali na upustvu pise jedanput dnevno....Nadam se da imas iskustvo sa ovim preparatom

(odgovor članu mamajednogdjecaka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Redapin sirup
27.11.2011 16:51:25   
virgulina
a sta ti je rekao ordinarijus ?
deci se lijekovi doziraju po kilazi i po savjetu pedijatra

(odgovor članu Mamin_ princ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Redapin sirup
27.11.2011 16:58:28   
mamajednogdjecaka
Mi pijemo taj sirup,i doktorica je rekla 2x dnevno.

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Redapin sirup
2.12.2011 14:15:10   
Mamin_ princ
Hvala...ovaj sirup je tako reci prirodan kao dodatak prehrani, poboljsava apetit, krvnu sliku, jaca imunittet (koristim ga preventivno u ovvim hladnim danima)...tako da se bez recepta moze uzeti, malo sam ostala zbunjela jer mi apotekar napisa 3x1 mala kasicica ali u upustvu pise 1x1 4g....
Pretezno  antibiotici i sirupi za zeljezo idu prema kilazi bebe.....

(odgovor članu mamajednogdjecaka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Redapin sirup
2.12.2011 14:19:52   
Mamin_ princ
Ipak roditelji su najbolji pedijatri...moje misljenje...ponekad nam djeca prolaze kroz faze cas nesto jako vole da ruckaju nakon odredjenog vremena prestaju (bar moj sin tako radi) zato bolje i ovo nego ferum user posted image

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Redapin sirup
6.12.2014 19:11:34   
JEDNA MAMA
Mene zanima da li se pikovit sirup moze davati sa malo mlijeka?Ono jednu kasiku staviti u 100ml mlijeka i krasa da djete popije jer ne zeli dda ga pije pa bih ja u mlijeko stavila sta vi mislite o tome ?

(odgovor članu Mamin_ princ)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *