|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smješne situacije umornih mamica! <3
12.4.2021 23:19:33   
Visnja RR
Napišite nam šta se Vama smješno desilo u trenutcima umora!

Žene koje su majke će vam reći da je majčinstvo najljepše i najteže. Ove majke su bile toliko umorne pa su se snašle u smiješnim situacijama. Možda ćete se pronaći u nekoj?

1. U žurbi da ne zakasnim na posao, smjestila sam sina u auto-sjedalicu, sijela u auto, i shvatila da sam u pidžami.

2. Kada me beba, po tko zna koji put probudila u gluho doba noći, potrčala sam ka ulaznim vratima, misleći da netko zvoni.

3. Jednom prilikom sam složila cijeli koš donjeg veša. Prljavog.

4. Kada sam prvi put postala majka bila sam jako uplašena. Muž je ležao pored mene i spavao, a ja sam mu poslala SMS i pitala kada dolazi.

Više u članku >> KLIK <<
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smješne situacije umornih mamica! <3
14.4.2021 1:40:29   
Mince07
Možda nije toliko smiješno, ali je situacija izazvana umorom.... Naime, moja beba je jedan period jako loše spavala, pa tako naravno i ja. Jedan dan smo eto uspjele skupa zaspati napokon. Tako sam slatko i čvrsto zaspala da nisam čula 8 poziva od muža, zvono,  lupanje na vrata, pa na kraju i razvaljivanje vrata....Inače dan dva prije smo morali promijeniti bravu i imali smo samo jedan ključ 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smješne situacije umornih mamica! <3
14.4.2021 22:01:04   
Visnja RR
Aaaa Mince07 bio je to baš dobar spavanjac user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smješne situacije umornih mamica! <3
14.4.2021 23:37:02   
Mince07
Pravo dobar, vjeruj da mi je dobro i prijao haha Al nisam mogla da vjerujem da se nisam uspjela probuditi, ali se naravno na svaki bebin uzdah odmah budim. Valjda je to tako sad, sva pažnja usmjerena prema njoj pa i u snu


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *