|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
1.9.2020 18:10:49   
linea223
Mincee nisam znala da se ne moze birati

. Ja sam planirala aBd u decembru da idem u opcu, e sad sta ce biti do decembra ko zna. Nekako imam vise povjerenja u doktore iz opce bolnice nego iz jezera. Ali samo da nasi pilici stignu zivi i zdravi.  Ako saznas jel se promijenilo ista pisi nam 💕💕

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.9.2020 14:46:28   
Mince07
Linea223 pa izgleda da sad možemo birati 😊😊


Pitanje za mame, kad vam se beba okrenula u pravilan položaj, da li ste imali problema s tim? 

(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
28.9.2020 17:09:53   
Mince07
Opet jedno pitanje...  Mame koje su usle u deveti mjesec i planiraju se poroditi u vojnoj/opcoj bolnici, da li ste morale ići na ctg kod njih


(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
29.9.2020 23:05:17   
Visnja RR
Mince07 , svakako moraš ići kod doktora u Općoj na pregled koji će te uputiti na sve pretrage....Sa uputnicom zar ne?
ako si ušla u 9. idi čim prije

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
30.9.2020 14:49:43   
Mince07


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mince07 , svakako moraš ići kod doktora u Općoj na pregled koji će te uputiti na sve pretrage....Sa uputnicom zar ne?
ako si ušla u 9. idi čim prije



Uveliko u devetom, u subotu je termin...  Radila sam ja ctg, ali kod njih u skerlica... Međutim drugarica mi je rekla da je ona pred kraj radila ctg u bolnici, kad sam prošli put pitala doktoricu za to rekla je da kad bude trebalo da će mi reći (nije bila moja doktorica pa je primila druga i bila je jako neljubazna). Ne znam, nadam se da će u petak moja doktorica biti tu, ako se ne porodim prije toga 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.10.2020 9:19:16   
Anoniman
Pozdrav žene, da se javim, termin nam je 18.10. dečko je malo uranio stigao 5.10., 54cm, 3400g sve super prošlo.. 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.10.2020 13:06:54   
Mince07
Da se javimo i mi... Prvi termin bio 03.10., njega smo prošli i dobili drugi 15.10., njega nismo dočekali 😂 djevojčica nam je stigla 07.10., mala mrvica od 2600 g.... Hvala Bogu zdrava, sad smo kući i uživamo skupa 😊😊😍


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
19.10.2020 11:51:35   
linea223
Iskrene cestitke i od nas novim mamama i drugarima da budete zivi zdravi i sretni 😊😊😊 zanima me jeste li trazili stelu za porodjaj, kako mi se blizi termin sve me vise strah a ljudi oko mene mi stvaraju dodatni pritisak kako bih trebala naci nekog da me "pripazi" u bolnici. Tako da ne znam o cemu da razmisljam i kako da se ponasam. Porod planiran za Opcu bolnicu Sarajevo 


(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
30.10.2020 20:24:37   
Anoniman
Pozdrav, ne znam kakvo je stanje u Sarajevu što se toga tiče, kod nas u Mostaru nije uopšte potrebna štela, doktori, sestrice, babice svi su stvarno fini, susretljivi, paze na sve, ja sam prezadovoljna njihovim  odnosom prema porodiljama..Pukao mi je vodenjak 3.10. Poslije ponoći (Visokoprsnuce bez kontrakcija), tu večer me ostavili pratili stanje, 24h nakon toga krenule kontrakcije, rodila 5.10. Poslije ponoći,  prirodno, porod ko porod bio pravo lagan (prva beba), nekih pola sata malo jače, dječak zdrav hvala Bogu 3400g 54 cm dug.. Kontrakcije i iščekivanje me jesu smorile i pred sami porod sam bila ubjeđena neću moći, al doktor i babica su mi tako pomogli, ohrabrili me, da je sve to na kraju lagano prošlo.. Mislim da ti je najbitnije da cijelo vrijeme surađuješ s njima, da ih slušaš, uzdaš u Boga, i nemaš se čega bojati sve će proći dobro aBd. 
IZVORNA PORUKA: linea223

Iskrene cestitke i od nas novim mamama i drugarima da budete zivi zdravi i sretni 😊😊😊 zanima me jeste li trazili stelu za porodjaj, kako mi se blizi termin sve me vise strah a ljudi oko mene mi stvaraju dodatni pritisak kako bih trebala naci nekog da me "pripazi" u bolnici. Tako da ne znam o cemu da razmisljam i kako da se ponasam. Porod planiran za Opcu bolnicu Sarajevo 





(odgovor članu linea223)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
31.10.2020 22:12:00   
Mince07
I moje iskustvo u općoj bolnici u Sarajevu je isto tako, babice i doktori/ce jako fini i susretljivi. Samo zaista treba njih slušati, rade sve da ti pomognu. Ko ih sluša dobro prođe 


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
6.11.2020 10:31:36   
Alverde
Pozdrav svim mamama,sto se “stele” tice nikad je nisam trazila,a dva puta sam se na Jezeru porodila.Svi su bili tako fini i ljubazni,a iskreno nisam o tome ni razmisljala.Jedino bih kasnije cas_tila babicu i dr koji me poradjao,cisto da se zahvalim od silne srece🥳Ne znam kakav je sad protokol s obzirom na ovu situaciju?Ako sam postavila pitanje na pogresnu adresu,izvinite i preusmjerite😊Termin mi je 10.03.2021 

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
11.11.2020 13:15:42   
linea223
Pozdrav trudnice mame i bebe... Opet ja sa mojim dilemama i problemima 😂 moj djecak je sve do nedavno bio okrenut glavicom prema dolje i sad u finalu je odlucio da se okrene gutom prema dole tj mali gospodin je fino sjeo u maminom stomaku. Zanima me dali ima vremena da se beba okrene obzirom da je krupan hvala Bogu i da sam ja u 37tt i ko odlucuje o carskom rezu jel doktor u bolnici ili ovi u domu zdravlja, juce sam bila prvi put u domu zdravlja jer sam do sad isla privatno i doktor je samo pogledao nalaz i dao mi uputnicu u slucaju poroda nije rekao ni za carski ni za prirodan. Lijep pozdrav iz sivog Sarajeva


(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
11.11.2020 23:09:53   
Visnja RR
Ima još vremena da se gospodin okrene zato ti doktor ništa nije rekao vezano za CR.
U svakom slučaju si ga trebala pitati sve što te zanima jer svaka situacija je posebna pa ne bih da sada nagađam :)
Možda da ga nazoveš?
Da li imaš nekog doktora koji će te poroditi ili ideš onako...ko bude u smjeni...
Javljaj nam se češe :)
Moramo zajedno dočekati gospodina :)
Sretno! <3

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.11.2020 12:37:18   
linea223
Ako Bog da naravno da cu javljati nasim ringeraja tetama kakvo je stanje. Idem ako Bog da u utorak u opcu bolnicu prvi put pa koga nadjem 😊😊 a ovaj put mu ctg nije bio dobar pa sam bila izgubljena toliko da nista nisam ni pitala doktora. Svakako cu pitati u utorak sta i kako. 😘😘😘


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.11.2020 15:27:46   
Mince07
Bit će neko sigurno, sretno ti, bit će to sve super ako Bog da 


(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
13.11.2020 0:34:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: linea223

Ako Bog da naravno da cu javljati nasim ringeraja tetama kakvo je stanje. Idem ako Bog da u utorak u opcu bolnicu prvi put pa koga nadjem 😊😊 a ovaj put mu ctg nije bio dobar pa sam bila izgubljena toliko da nista nisam ni pitala doktora. Svakako cu pitati u utorak sta i kako. 😘😘😘




šta je bilo sa CTG?
uspavana beba?

ja sam se davno porodila u Općoj.... moja pvt doktorica me u zadnjem mjesecu trudnoće poslala u Opću...tada su mi rekli šta sve trebam za CR...
tako da će tebi u utorak reći šta i kako...ako treba CR uradićeš određenne nalaze....

sretno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
15.11.2020 12:31:41   
linea223
Obzirom da sam se uplasila sta ce mi dr reci prvi ctg beba je bila preaktivna, nakon pola sata se uspavao tek treci put smo uspjeli. A nadam se ako Bog da da ce sve biti uredu. 💖💖💖


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
17.11.2020 18:49:06   
Jubavica
Zdravo zenice, kako ste mi? Ja sam danas 38+4... Termin mi je 27.11 :) uskoro..Ugl, ja sam isla privatno kod Kozarica i od kad sam usla u deveti idem na ctg u opcu bolnicu. Po njihovim mjerama beba vec ima 3600 kg, pa vidjet cemo da li ce doci prije ili preci termin :) Nadam se da ce uskoro... Da li ima mama koje su u skorije vrijeme radjale u Opcoj bolnici? Lp


(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
20.11.2020 21:03:33   
linea223
Pozdrav mame i bebe, primljena sam u bolnicu zbog visokog pritiska i danas na ultrazvuku su mi rekli da beba ima 5000g.. E sad zanima me zbog krupne bebe jel ide carski ili obicni porod. 


(odgovor članu Jubavica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.12.2020 14:00:59   
linea223
Samo da se javimo moj djecak stigao 27.11 sve proslo super. Drage nase RR tete hvala vam za sve savjete. Lijep pozdrav od mene i Nidala 💙💙💙😘😘😘


(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
12.12.2020 23:54:22   
Visnja RR
Nidalu želimo sretan život a mamici brz oporavak user posted image

Mamice sada se prebacuješ na forum Bebe user posted image
https://www.ringeraja.ba/forum/Beba/forumid_205/tt.htm

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
15.2.2021 21:44:34   
vortex RR
Nidale dobro nam dosao! Mama iskrene cestitke!



Ako budes imala vremena napisi nam kako je sve proslo.

Ima li novih trudnica? 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2021 - chat
16.3.2021 21:16:26   
Numa
Imaaa...jedna sva isprepadana. 😊 12tt. Trudnoća uuz pomoć Clomifena. Prva trudnoća je upitanju.�



< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.4.2021 13:38:58 >

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2021 - chat
20.5.2021 22:11:53   
Mince07
Pitanje za mamice više djece... Ima li vas kojima je mala razlika između djece. Meni beba ima 8 mjeseci i evo saznala sam da sam trudna. Nisam još doktoru išla, ali test je pozitivan. 

Kako ste se osjećale? Da li vas je bilo strah kad morate malo duže nositi bebu u rukama? Moja beba je u fazi u 9  kojoj ne želi da se odvajam od nje, ne želi biti sama, čim izađem iz sobe pocinje da se buni ili plače Prva trudnoća je dobro prošla hvala Bogu, nije bilo nekih ozbiljnijih problema i tegoba pa se nadam da će i ova tako. 

(odgovor članu Numa)
Neposredna veza do poruke: 199
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *