|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ženski frizer
31.5.2020 21:52:52   
Tomic
Drage žene,majke, kraljice! Nova sam na forumu. Zanima me preporuka za dobrog frizera ,htjela bih da se osisam imam prilicno dugu kosu a sad bih malo vecu transfrmaciju,moj frizer je otselijo u inostranstvo,treba mi neko pouzdan i iskusan. Hvala vam od srca

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ženski frizer
4.6.2020 10:15:58   
vortex RR
Draga Tomic, dobro nam dosla! Ja sam povratnica na forum :)

Ako si iz Sarajeva i ja se pridruzujem tvom upitu jer imam slicnu situaciju pa ako tema zazivi mozda i sredimo kose hahahaha

(odgovor članu Tomic)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *