|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice i trudnicki dani 2019/2020
31.5.2019 17:03:18   
vortex RR
Drageuser posted image ,

Evo jedna zajednicka trudnicka tema za proljece/ ljeto 2019


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



SEPTEMBAR user posted image
14.09 samy_lo

DECEMBAR 2019 user posted image
16.12 selmoni


P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE



< Poruku je uredio Visnja RR -- 22.1.2020 23:20:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
4.6.2019 11:15:09   
vortex RR
Bajram Serif Mubarek Olsun svim zenicama koje slave. Ljubim vas


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
7.6.2019 9:43:11   
Amelaa RR
Kako su mi aktualne trudnice? Ljubimo vas

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
13.6.2019 8:09:14   
vortex RR
Zenice, ima li vas, kako podnosite vrucine?


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
13.6.2019 11:26:37   
Elma_eli
Pozdrav svima. Dobro podnosim vrućine, šetam predvečer sa starijim sinom taman to iskoristim. Imala sam jake mučnine koje su samo prestale. Ni grudi me vise ne bole. Odma sam se zabrinula  jel sve ok? Mislim da sam 9 sedmica trudnoće. U prošloj trudnoći nikad nisam imala mučnina kao da nisam bila trudna. Zato mi sad sve nekako čudno, neznam ja brinem. Dodze mi da nazovem svog doktora iako za sedmicu dvije mi je rekao da dodzem na kontrolu. 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
13.6.2019 13:30:01   
selmoni
Cao svima pokusavam vec 4 put da napisem poruku ali me izbaci svaki put. Ja se puno bolje osjećam imam vise energije i mogu da se opustim faza konstantnog spavanja je prošla, bili smo na kontroli i nuhalni ok 1,7 ali me je poslala da uradim duble test i svi paramatri su ok ali na godine ima malo rizika kako sam shvatila. Vrucine mi nesto pretjerano ne smetaju, u zadnje vrijeme me malo vise glava boli ali nista strasno sto nisam imala i sa prvom trudnocom cak je bilo i gore. Nadam se da ce nam se jos koja trudnica pridruziti,

saljem puse
Selma

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
13.6.2019 16:50:41   
Elma_eli
Drage moje, teško piše jeste da sam nova na forumu ali moram odijeliti sa vama. Otišla sam kod doktora svoga, ipak me instinkt nije prevario. Beba nije ok, srce ne kuća, ja sam u šoku. Moram na kiretazu. Svima vama želim svu sreću, čuvajte sebe i svoje bebe. Meni se evo ovo desilo neznam ni kako vam pišem u suzama sam....

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
19.6.2019 6:18:12   
selmoni
Elma duso jako mi je zao samo polako. Vjerujem da nije jednostavno. Saljem zagrljaje.

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Elma_eli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
20.6.2019 23:35:45   
samy_lo
Elma,zao mi je.Ali svaka 2 zena dozivi spontani i slicno.I ja sam dozivjela,a i dosta clanica sa ovog foruma.Isplaci se,i kreni dalje.Kada budr sudjeno beba ce biti.Jednostavno je tako moralo biti.Kako skonta imas vec 1 dijete.Nemoj da se previse sikiras zbog njega.

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
24.6.2019 23:12:57   
Visnja RR
Elma , ja sam imala dvije kiretaže... teško bude ali eto...mora se biti jak.... piši nam...uvijek je lakše kad imamo nekog ko je prošao kroz isto... imaš zagrljaj!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
7.8.2019 9:03:54   
selmoni
Drage Zene kako ste mi, vidim da je sezona godisnjih, evo da se i ja javim bio bi red, mi smo 20+3 dana rastemo i dobro smo svi pregledi za sada su nam prosli uredno, radili smo i 5 D kod Dr.Kozarica i predivno iskustvo svakom bi preporucila ko moze naravno da izdvoji novac. Ja se poprilicno dobro osjecam na pola puta smo, uspjeli smo i do mora da skoknemo 4 dana, jedino sto mi je problem su ledja koja su me bila ukocila prije par dana pa sam morala malo da mirujem ali i to je proslo. Bol u kukovima je i dalje prisutna ali u manjem obimu od kako ima jastuk za trudnice i doilje. Nadam se da ste mi sve dobro ljubim vas
selma

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
7.8.2019 23:31:16   
Visnja RR
draga selmoni bebica napreduje user posted image

neka ste skoknuli i do morenceta...zamisli sljedeće godine će vam biti novo iskustvo s bebcem na moru ! user posted image

Pišeš da te bole leđa! Da li si razmišljala da nosiš onaj pojas za stomak u kasnijoj trudnoći... Mnogo bi ti pomogao...

I da znaš nekoliko mojih poznanica se žale na te bolov u leđima zadnjih mjesec dana... Ali baš baš su imali teške bolove...
Odmaraj draga... Možda da odeš nekom fizioterapeutu na masažicu!? Ne znam kako to ide sa trudnicama... Sutra pitam jednog u mojoj zgradi pa ti javim...

Uživaj i pomazi tibu! user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
8.8.2019 10:54:49   
sweet insanity
Pokusat cu na dvije teme pa ko prije dodje. :D Nije da sam u ocekivanju ali zelim da budem. user posted image

Unaprijed se izvinjavam na dugom postu.

Imam kcerku, a pocetkom ove godine imala sam medicinski indiciran pobacaj. Ciklusi su bilo sasvim normalni. Kod mene je skracen ciklus, 25 dana. No, u julu sam dobila 10.7. pa prokrvarim 21.7. (ne mnogo nego onako tackasto). 22.7. idem ginekologu, trebali smo planirati trudnocu no nalazi cistu od oko 4cm i daje Diane 35 sa pocetkom ciklusa. Ciklus je trebao doci 3. avgusta (obje prethodne bebe su pokazale pozitivan test 26 dan:D), no opet je krenulo samo tackasto krvarenje koje je trajalo sasvim malo nekoliko dana. Testovi negativni, ne znam dal da pijem Diane 35 i javljam se ginekologu. On radi betu koja je negativna. user posted image

Odnos koji je mogao biti kritican bio je 27.7. (ginicu sam rekla 25.7. jer sam pobrkala datume). Nakon negativne bete dovila sma poruku da trudnoce nema i da pocnem sa Diane 35 bez obzira na to sto jos nisam dobila.

Kolika je vjerovatnoca da je krvarenje 21.7. poremetilo ciklus, da sam ostala trudna 27.7. a da 6.7. beta bude negativna?

Imali smo i dva odnosa 3.8. mada tu su sanse slabe. Uglavnom, ja se nisam jos usudila piti Diane 35 jer sam radi lijekova i izgubila drugu bebu. Moguce je da kasni radi ciste ali ja razmisljam da cekam jos malo prije lijekova i radim test.

Ako neko ima slicnog iskustva, bit cu sretna da ga podijeli.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
8.8.2019 12:43:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: sweet insanity

Pokusat cu na dvije teme pa ko prije dodje. :D Nije da sam u ocekivanju ali zelim da budem. user posted image

Unaprijed se izvinjavam na dugom postu.

Imam kcerku, a pocetkom ove godine imala sam medicinski indiciran pobacaj. Ciklusi su bilo sasvim normalni. Kod mene je skracen ciklus, 25 dana. No, u julu sam dobila 10.7. pa prokrvarim 21.7. (ne mnogo nego onako tackasto). 22.7. idem ginekologu, trebali smo planirati trudnocu no nalazi cistu od oko 4cm i daje Diane 35 sa pocetkom ciklusa. Ciklus je trebao doci 3. avgusta (obje prethodne bebe su pokazale pozitivan test 26 dan:D), no opet je krenulo samo tackasto krvarenje koje je trajalo sasvim malo nekoliko dana. Testovi negativni, ne znam dal da pijem Diane 35 i javljam se ginekologu. On radi betu koja je negativna. user posted image

Odnos koji je mogao biti kritican bio je 27.7. (ginicu sam rekla 25.7. jer sam pobrkala datume). Nakon negativne bete dovila sma poruku da trudnoce nema i da pocnem sa Diane 35 bez obzira na to sto jos nisam dobila.

Kolika je vjerovatnoca da je krvarenje 21.7. poremetilo ciklus, da sam ostala trudna 27.7. a da 6.7. beta bude negativna?

Imali smo i dva odnosa 3.8. mada tu su sanse slabe. Uglavnom, ja se nisam jos usudila piti Diane 35 jer sam radi lijekova i izgubila drugu bebu. Moguce je da kasni radi ciste ali ja razmisljam da cekam jos malo prije lijekova i radim test.

Ako neko ima slicnog iskustva, bit cu sretna da ga podijeli.


jesi i mislila da si radila 6.7. ili 6.8. betu?
možda da pričekaš još koji dan pa uradišopet test...ili da ipak potražiš savjet ginekeologa opet
cista svakako može da poremeti ciklus....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
8.8.2019 20:27:40   
sweet insanity

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: sweet insanity

Pokusat cu na dvije teme pa ko prije dodje. :D Nije da sam u ocekivanju ali zelim da budem. user posted image

Unaprijed se izvinjavam na dugom postu.

Imam kcerku, a pocetkom ove godine imala sam medicinski indiciran pobacaj. Ciklusi su bilo sasvim normalni. Kod mene je skracen ciklus, 25 dana. No, u julu sam dobila 10.7. pa prokrvarim 21.7. (ne mnogo nego onako tackasto). 22.7. idem ginekologu, trebali smo planirati trudnocu no nalazi cistu od oko 4cm i daje Diane 35 sa pocetkom ciklusa. Ciklus je trebao doci 3. avgusta (obje prethodne bebe su pokazale pozitivan test 26 dan:D), no opet je krenulo samo tackasto krvarenje koje je trajalo sasvim malo nekoliko dana. Testovi negativni, ne znam dal da pijem Diane 35 i javljam se ginekologu. On radi betu koja je negativna. user posted image

Odnos koji je mogao biti kritican bio je 27.7. (ginicu sam rekla 25.7. jer sam pobrkala datume). Nakon negativne bete dovila sma poruku da trudnoce nema i da pocnem sa Diane 35 bez obzira na to sto jos nisam dobila.

Kolika je vjerovatnoca da je krvarenje 21.7. poremetilo ciklus, da sam ostala trudna 27.7. a da 6.7. beta bude negativna?

Imali smo i dva odnosa 3.8. mada tu su sanse slabe. Uglavnom, ja se nisam jos usudila piti Diane 35 jer sam radi lijekova i izgubila drugu bebu. Moguce je da kasni radi ciste ali ja razmisljam da cekam jos malo prije lijekova i radim test.

Ako neko ima slicnog iskustva, bit cu sretna da ga podijeli.


jesi i mislila da si radila 6.7. ili 6.8. betu?
možda da pričekaš još koji dan pa uradišopet test...ili da ipak potražiš savjet ginekeologa opet
cista svakako može da poremeti ciklus....



Mislila sam na 6.8. Danas je test bio negativan, a beta prekjucer. Doktor mi je jucer reko da krenem sa Diane 35 bez obzira na menstruaciju ne bi li izregulisalo cisti i sve pa da za 3 mjeseca radimo na bebi. Nisam mu spominjala odnose 3.8. ali sve mi je nekako poremeceno u ciklusu da ne znam kad je sta. Pocela sam danas Diane 35 iako je rekao jucer ali cu za svaki slucaj uraditi test oko 15.8. Kako se sjecam da je rekao da mali broj tableta ako se i popije nije neki aman problem za trudnocu...mada je mene strah ali valjda zna. Generalno ne volim piti hormone jer imam ciste i na dojkama kao i fobroadenome ali ajde....valjda bude sve OK.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
9.8.2019 13:18:58   
Visnja RR
Biće sve ok user posted image

Evo i jedna lijepa vijest za trudnice iz SA

http://www.ringeraja.ba/clanak/svecano-otvoreno-porodilste-opce-bolnice--sarajevo_3146.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
16.8.2019 0:54:16   
zadd1
Drage moje zelim da se pridruzim grupi 🤣 Zelim sa vama da podijelim radost. Poslije dva spotana i jednom kiretazom od prije 3god.ponovo sam TRUDNA.....Mojoj sreci nema kraja 😍😍😍😍😍 Koliko sam sretna,toliko sam i pod strahom da li Ce  ovaj put biti sve kako treba. Naime test je pokazao pozitivno prije 7 dana,kod svoj gin.sam narucena slijedeće sedmice. Jos uvijek nemam nikakvih simptoma,nema mucnina,umora....valjda je to ok. Mene zanima da li je rano da idem i privatno na pregled ili da sacekam jos malo??? 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
18.8.2019 8:08:22   
zadd1
Od koje sedmice se moze raditi 5d?Da li taj dr radi privatno i ako mi mozete reci gdje radi?


(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
18.8.2019 12:45:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: zadd1

Od koje sedmice se moze raditi 5d?Da li taj dr radi privatno i ako mi mozete reci gdje radi?




evo copy od dr Kozarića

Ekspertni 5D ultrazvučni pregled u I tromjesečju trudnoće
Optimalno vrijeme za 5D/4D ultrazvuk u prvom tromjesečju trudnoće jeste od početka 11 pa do kraja 13 nedelje trudnoće. U ovom periodu se izvodi ultrazvučni skrining na hromosomopatije. Ovaj pregled se naziva “Genetski sonogram” ili “Mini anomaly scan”. Najčešće se izvodi u 12 nedelji trudnoće, a cilj mu je da otkrije trudnoću sa Down sindromom. 5D ultrazvuk u Sarajevu u Poliklinici Dr. Kozarić pojeduje 5D NT opciju za automatsko prepoznavanje i mjerenje nuhalne translucencije ili nuhalnog nabora prema vazećim standardima Fetal Medicine Foundation. Na ovaj način nuhalna translucencija ili nuhalni nabor će biti stručno i tačno izmjereni!

Ekspertni ultrazvučni pregled u II tromjesečju trudnoće
Optimalno vrijeme za analizu dijelova tijela i organskih sistema fetusa jeste od 20 do 23 nedelje trudnoće. Ovaj pregled se naziva “Anomaly scan”. 5D ultrazvuk u Sarajevu posjeduje brojne najmodernije mogućnosti koje olakšavaju detalju analizu fetusa. Samsungova najnovija tehnologija Hybrid Beamforming Engine EVO, S-Harmonic, Clear Vision uz revolucionarne inovacije kao što su Crystal Vue, FRV, te 5D CNS+, 5D NT; 5D Hearth Color i druge 5D opcije omogućuju jasan i detaljan prikaz organa i tkiva bebe. Pored pregleda fetusa u ovom periodu se analizira i količina plodove vode, položaj posteljice te grlić materice kako bi se otkrile opasnosti od iznenadnog nastupanja prijevremenog porođaja.

Ekspertni ultrazvučni pregled u III tromjesečju trudnoće
Optimalno vrijeme za analizu rasta fetusa jeste period od 28-32 nedelje trudnoće. U ovom periodu se analiziraju rast i razvoj dijelova tijela i organa bebe. Pored rasta analizira se količina plodove vode te protoci krvi kroz krvne sudove fetusa i materice kako bi se na vrijeme otkrile evendualne promjene u cirkulaciji i pravovremeno izvršile pripreme u slučaju prijetećeg prijevremenog porođaja.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zadd1)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
21.8.2019 22:36:56   
samy_lo
Samo da vam mahnem.

Ja sam po ZM 36+4.Pripremamo se za dolazak prinove.Krecim,cistim,pa onda idem prati bebinu robicu.Samo se namad da necu prenijeti :D

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
22.8.2019 8:24:19   
zadd1
Zenice sta ste pile u prvim mjesecima trudnoce? Bila sam na prvom pregledu,5sedmica mi je i pored fem. Dr mi je propisala i magnezijem Direkt... Jos uvijek nemam nikakvih mucnina,ponekad osjetim blagi grc u stomaku i to je to....nikakvih drugih simptoma nemam 😁


(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
22.8.2019 11:49:54   
selmoni
Draga Zadd1,

samo se opusti i uzivaj ja sam do 13 nedelje pila samo folnu kiselinu ( folacin) jedna tableta dnevno i magnezi isto po preporuci ljekara. Nakon 13 nedelje sam pocela sa pre-natalinm vitaminima ( ja pijem Solgar ti odaberi sebi kohe god zelis ) i samo polako :) .

Samy-lo draga kako se osjecas jos malo i gotovo, polako sada se moras sto vise odmarati, i mi planiramo kreciti sada jer nam je kasno u novembru ali i to su slatke muke :)

Ljubim vas sve
Selma

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu zadd1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
22.8.2019 16:48:39   
zadd1
Sve moze ali nikako da se opustim,jer iz sebe ima dva spontana jedan u 4toj,jedan u 8sedm.gdje mi je radjena kiretaza....Ali trudim se misliti pozitivno sto vise mogu 😁 koji magneziji si ti pila?


(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
22.8.2019 18:10:51   
Visnja RR
zadd1 samo pozitivo razmisljaj

I ja sam morala raditi dvije kiretaže ..obje nakon 10 sedmice...i kad sam bila trudna s mojom curicom sve sam mislila opet će biti belaj....al kad je prošlo 3 mjeseca trudnoće lakše sam disala i sve bilo za 5....
tu smo da se družmo i da ti otjeramo loše misli user posted image


kadati je termin poroda?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zadd1)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice i trudnicki dani proljece/ ljeto...
22.8.2019 23:51:33   
zadd1
Koliko je proslo od posljednje kiretaze do nove trudnoce? Kod mene je razlika  8 mjeseci... Samo da mi je izgurati ova prva 3mjeseca,za kasnije imam osjecaj da ce mi biti lakse 🤣🤣🤣


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *