|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vanredno studiranje
7.2.2012 12:09:59   
Anajid11
Ja sam iz Lukavca, studirala sam u Tuzli i nemam namjeru vise jer mi je grozno sve gore i njihov nacin rada. Voljela bih ici u Orasje jer tamo mogu studirati vanredno, imam ispite svaki mjesec, a u Tuzli imas samo 2 ispitna roka u toku godine (zimsli rok i neki popravni, to je valjda njihovo vidjenje bolonje) Tuga, nema sta...user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vanredno studiranje
6.12.2019 9:51:18   
Bambi09
Evo da se prijavim i na ovoj temi.
Prije 2 godine upisala sam, odnosno obnovila upis na Pravni fakultet i hvala Bogu ocistila sam II godinu.
Sad se spremam da napadam III godinu, u januaru ako Bog da pocinju ispiti.
Nadam se da ce mi odobriti da stepenujem, jer sam po starom sistemu studiranja (predbolonjski).
Furam mali sam sredinom... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anajid11)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vanredno studiranje
6.12.2019 10:22:04   
Visnja RR
O bravo studentice user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *