cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Bivacin prah-zašto ga nema?

clock-img

17.09.2009, 21:52

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Znate li zašto više nema Bivacin praha u apotekama, otkako znam za sebe, znam i za Bivacin, šta su to strušnjaci otkrili pa su mu našli kompetetniju zamjenu?
Ja imam još Bivacina u spreju, pa kontam da li da ga bacim ili da ga potrošim do kraja?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

17.09.2009, 21:56

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Ja znam da se više ne proizvodi...iz kojeg razloga nemam pojma, ali u apotekama ima neki novi prah njemačke proizvodnje koji je po sastavu isti kao i Bivacin...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

17.09.2009, 21:58

clock-img

Leva

pencil-img

4538

Neki dan sam dobila informaciju da se moze kupiti u RS pa ne bi bilo lose pogledati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

clock-img

17.09.2009, 21:59

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Imam ja i Baneocin (zamjena), ali me interesuje, jer Bivacina samo odjednom-nema

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

17.09.2009, 21:59

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Znači samo ekonomska igra?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

17.09.2009, 22:02

clock-img

idana_85

pencil-img

1752

Proslo ljeto je bila kriza bivacina, jednostavno su ga povukli. Ja sam u zadnji cas uzela par bocica preko rodjaka koji radi u apoteci. Mislim da ga sada vise nema nigdje. Jednostavno su ukinuli bivacin kao proizvod. Bila je ova tema kao nestasica bivacina pa pogledaj. Ako zelis, poklonit cu ti ja svoj bivacin.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.

clock-img

17.09.2009, 22:03

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Pa, ja bivacin već odavno ne mogu naći...i znam da su mi tada u apoteci rekli da se više ne proizvodi user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

17.09.2009, 22:05

clock-img

Leva

pencil-img

4538

Izgleda da neko novi treba da dobije licencu za proizvodnju i da je zbog toga doslo do nestasice. Jedan poznanik mi je to ispricao a njemu je to navodno rekla teta u apoteci. Oduvjek su Bivacin mame stavljale bebama na pupak, djeci kada se posjeku pa i meni neki dan dodje da ga nabavim da imam u kuci...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

clock-img

17.09.2009, 22:09

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Za ovaj Baneocin kažu da je po sastavu isti kao i Bivacin. I mi smo taj Baneocin koristili za pupak.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

17.09.2009, 22:26

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Ok, znači ja mogu trošiti ovaj u spreju, jer nije u pitanju neko negativno djelovanje bivacina

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

17.09.2009, 22:27

clock-img

Mya_81 RR

pencil-img

5531

Da, slobodno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

clock-img

17.09.2009, 22:29

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Hvala, to mi je trebalo, sve sam kontala da niste šta čule za bivacin, ali očito nema ništa

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

17.09.2009, 22:31

clock-img

mnn

pencil-img

1611

nema ni kod nas više bivacin praha..nego neki drugi ...ma ja sam ga koristila i bio je isto dobar malenome.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

clock-img

20.09.2009, 23:13

clock-img

Apotekarka

pencil-img

3918

Bivacin je povucen iz prodaje ali Baneocin je potpuno isti kao i bivacin sastavom i svime...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

clock-img

21.09.2009, 09:58

clock-img

tweety

pencil-img

1407

Čudno je da ima Bivacin sprej a nema praha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

clock-img

21.09.2009, 21:15

clock-img

milenium

pencil-img

6133

evo samo da javim da kod nas bivacina odavno nema,sad se umjesto njga kupe neke vlažne alkoholne maramice za sterilizaciju pupka,ja sam svome isto kupila te maramice kad je bio mali a to je bilo više od godinu dana.pupak mu je spao 5ti dan.meni su bile suuuuperuser posted image

clock-img

04.06.2010, 14:28

clock-img

mamaajna

pencil-img

812

ima se kupiti Baneocin puder,isti kao i bivacin samo ga Austrija proizvodi

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

Zadnji članci

article-img