cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Bolovi u vratu i pucketanje...

clock-img

03.03.2010, 00:14

clock-img

sporty mamaa

pencil-img

3211

Imate li ih i vi... Ne znam do cega je ali nekad mi se vrat toliko ukoci i kad ga pomaknem bas ono pukne da se dobro cuje.. Tada osjetim malo olaksanje ali poslije me zna zaboliti i glava od toga... Meni to pucketa vise puta dnevno i stvarno mi vise smeta... Je li itko imao slicna iskustva???

clock-img

03.03.2010, 00:32

clock-img

acudesa

pencil-img

7725

Sporty mama, imaš sličnu TEMU ..prebacila sam ti post na nju
hvalauser posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

clock-img

13.04.2010, 14:20

clock-img

Paoly

pencil-img

60

ako  imaš tenzijske glavobolje uzrokovane napetošću u vratu kakve sam ja imala cjelog svog života bile su kronične pa mogu slobodno reći da nikad nisu prestavale jako jako jako pomogne eterično miosan ulje,čim osjetite pritisak u vratu il ako glava već boli nije važno namaže se vrat i sljepoočnice,meni se nije nijednom desilo da mi omdah ne prođe glavobolja! al 20 god.sam se patila s njom bila ovisan i o raznoraznim tabletama.miosan je bio zaista spas!

Zadnji članci

article-img