writing-img

Crvi u tresnjama

clock-img

13.06.2017, 16:32

clock-img

Nora.123

pencil-img

1

Drage mame,trenutno sam u 21.sedmici. Kako su pocele davim se tresnjama. Ispocetka onim sa pijace hercegovackim, a prije par dana mi je MM nabrao nase iz baste domace, socne kao med. Sve je bilo super dok ih nisam pocela otvarati a u svakoj po mali bijeli crvic. Sad me strah sta sam ih pojela moze li to nastetiti bebi. Koliko ja znam crvi iz voca nisu nametnici za covjeka i vec ih ubije zelucana kiselina i sve da su zivi ne razmnozavaju se u ljudskom organizmu vec se izbace. Nadam se da sam upravu. Pomagaaajteeee....user posted image

clock-img

13.06.2017, 17:52

clock-img

salmy

pencil-img

5830

Pokiseli. U vodu trešnje i ostavi sahatak...Crvi će sami izac...A nije koliko znam štetno...Čak naprotiv crvave trešnje su socnije i bolje...Tako kažu...

clock-img

13.06.2017, 21:34

clock-img

Alma_27

pencil-img

1326


IZVORNA PORUKA: Nora.123

Drage mame,trenutno sam u 21.sedmici. Kako su pocele davim se tresnjama. Ispocetka onim sa pijace hercegovackim, a prije par dana mi je MM nabrao nase iz baste domace, socne kao med. Sve je bilo super dok ih nisam pocela otvarati a u svakoj po mali bijeli crvic. Sad me strah sta sam ih pojela moze li to nastetiti bebi. Koliko ja znam crvi iz voca nisu nametnici za covjeka i vec ih ubije zelucana kiselina i sve da su zivi ne razmnozavaju se u ljudskom organizmu vec se izbace. Nadam se da sam upravu. Pomagaaajteeee....user posted image


C
Sta sam ih pojela kad sam bila dijete user posted image Svi smo. Ne brini nista. Cuvaj se ti bakterija od nedovoljno termicki obradjenih pojedinih namirnica, prljavih dasaka za rezanje mesa i sl. Od crva u tresnjama ti nece nista biti.

Zadnji članci

article-img