writing-img

Kasljanje kod bebe

clock-img

18.06.2019, 21:38

clock-img

TekSad

pencil-img

3

Zdravo... zene draga da li je neka imala problem sa kasljanjem kod bebe? Mali mi ima 4 mjeseca i kad smo kod kuce kasljuca i ima  mu slinica bas u nosu , nos mu se zacas napuni skinicama.. bili smo vise puta kod doktora nije upala, nema.temperature, veleo je igra se guce doji... ja ne znam vise kome da ga vodim za nos :( 

clock-img

19.06.2019, 00:49

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

Da li uspjevaš da izvučeš te slinice? od njih sigurno i kasljuca ako mu se sljeva u grlo... možda je neki vid alergije na nešto u stanu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

19.06.2019, 13:05

clock-img

TekSad

pencil-img

3

Uspijem izvucem ih bas punoo... a sve sto su mi rekli sklonila sam iz stana :( 

clock-img

20.06.2019, 20:21

clock-img

bejbibi

pencil-img

2795

Joooj napisah post i neode arggguser posted image

Draga samo nos cisti redovno i nece bit kaslja .. skoncentrisi se na nos ..slobodno po 2,5 ml u svaku nozdrvu fizioloske naspricaj .ostavi malo pa izvuci nosisetom(moja preporuka) ...pumpa koja ide na usisvac il mozes na usta pa izvuces slinice..ne boj se nece nista uletit u usta user posted image
Bez panike samo ..shvatam ako ti je prvo dijetw ,svi panicimo al nema potrebe za tim ... redovno naspricaj fizioloske i bice sve ok .
Kod mog , ima 2,5g, cesto se cuje duboko da ima nesto al samo fizioloske naspricam, izvucem nosisetom ako ima sta i mir .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

clock-img

20.06.2019, 20:35

clock-img

TekSad

pencil-img

3

Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 

clock-img

20.06.2019, 21:52

clock-img

canim

pencil-img

4126

Ma samo cisti redovno i nece biti problema, ja se sjecam da smo min 2 puta dnevno izvlacili slinice onim usisivacem, jednom u toku dana, i jednom prije spavanja. Naprskaj fizioloskom i ocisti.

clock-img

22.06.2019, 15:44

clock-img

bejbibi

pencil-img

2795


IZVORNA PORUKA: TekSad

Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 



Ma nema na cemu ,tu smo da se pomognemo user posted image znam kako je sa prvim, panika oko svega al vec kod treceg ne obazires se vise ni na nos ni na kasalj.samo kad kihnu pa sve iz njih izlije user posted image malo sale ,ql istina je da se drugim,trecim,...opustenije ponasamo ..
Bice to dobro ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

Zadnji članci

article-img