writing-img

Masaža

  
clock-img

06.08.2010, 14:56

clock-img

rose 87

pencil-img

1427

Dolaskom bebe,novih obaveza,dojenja i sl. do nedavno nisam imala ni malo vremena za sebe,u zadnje vrijeme osjetim bolove u vratu,napetost i bolove u ledima
znam da je to sve rezultat pretrpanog rasporeda pa sam odlucila obavezno barem jednom sedmicno odvojiti nekih sat vremena za sebe a mislim da je masaza odlican nacin i da se opustim i da rijesim bolove koje osjecam 
Interesuje me dali vi idete na masazu i kakvi su vasi utisci?
Moze li neko da preporuci dobru masazu u Zeniciuser posted image user posted image user posted image ako ne ovako onda pp


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

clock-img

06.08.2010, 16:31

clock-img

emma.L

pencil-img

2731

Ja ti mogu o utiscima samo - prije sam išla često (kada sam imala svo vrijeme svijeta za sebeuser posted image ), sada baš rijetko to sebi priuštim, a mislim da je to nešto čega se mame beba ne bi smjele odricati.
Nevjerovatno kako djeluje protiv stresa i kako obnovi zalihe energije. Pogotovo masaža cijelog tijela. Toplo preporučujem, ali nažalost nisam iz Ze i nikog ti ne bih mogla preporučiti.
Ali isto tako preporučujem i sat vremena u toploj kupki doma - ovo me je izvlačilo i psihički i fizički kad je Emili bila još nervozna beba koja nije voljela šetnje ni ljude user posted image . Jeftinije, jednostavnije, a fino oraspoloži.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

clock-img

18.11.2010, 14:53

clock-img

saso

pencil-img

143

Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?


_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)

clock-img

18.11.2010, 16:22

clock-img

muby

pencil-img

730

IZVORNA PORUKA: saso

Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?



I mene bi ovo zanimalo.
Dok sam isla u DZ na fizikalne samo sam se prehladila.
Ljetos sam isla kod jednog cike u Modrici na terapije strujom, laserom i masaze. Tretman je trajao min sat vremena, a cijena je bila nevjerovatnih 10KM.
I to mi je zaista pomoglo dok nisam opet malo duze nosala bebaca.
Jedva cekam ljeto da opet odem u Modricu.

clock-img

18.11.2010, 16:29

clock-img

sporty mamaa

pencil-img

3211

IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: saso

Drage forumasice,malo pokrecem i ovu temu.Imam velikih problema sa ledjima,diskopatija i skolioza user posted image .Bila sam kod ljekara i preporucili mi jedino masaze,plivanje i vjezbe.Sad me interesuju prvenstveno masaze te vas toplo molim da mi javite ukoliko znate neke dobre centre za masazu. Koliko je cijenom i jeste li zadovoljni istim ukoliko ste koristili?



I mene bi ovo zanimalo.
Dok sam isla u DZ na fizikalne samo sam se prehladila.
Ljetos sam isla kod jednog cike u Modrici na terapije strujom, laserom i masaze. Tretman je trajao min sat vremena, a cijena je bila nevjerovatnih 10KM.
I to mi je zaista pomoglo dok nisam opet malo duze nosala bebaca.
Jedva cekam ljeto da opet odem u Modricu.



I meni treba masaza, imam isto skoliozu i problema s vratom, posebno na promjenu vremena... Na sa fizijatrija je bezze dadnu ti par terapija i vozdra, dalje se snalazi, a privatno mi skupo...

clock-img

18.11.2010, 16:30

clock-img

Anoniman

ja sam isla u MHS ...to vam je u fojnickoj...blizu merkatora...imaju i web. str...proguglajte

samo su znatno skuplji od ovog mubyinog...ne mogu se sjetiti tacno...mislim da je oko 30 m

clock-img

19.11.2010, 10:35

clock-img

saso

pencil-img

143

Ma ja bih samo masaze sad,a vjezbe radim kuci u letuuser posted image .Cula am da ima negdje i u Vistafonu centar za masazu pa kontam da odem,mislim da je pola sata 25 km.

_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)

clock-img

28.03.2011, 20:17

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536

Da malo podignem temu, treba mi dobra masaža u sarajevu, ali da je žena masažer, može te li mi ni nekoga preporučiti.

clock-img

05.04.2011, 13:20

clock-img

sarisari

pencil-img

610

ja imam poznanicu koja je fiziotarapeut- viši i ona dolazi na kućnu adresu da masira, odlicna je, ukoliko si zainteresirana pošalji mi pp

clock-img

05.04.2011, 14:00

clock-img

sarisari

pencil-img

610

mama alma evo ti broj pa ti nju kontaktiraj 061 436 810 zove se Azra i neces se pokajati vjeruj mi zena je extra, masira perfektno

clock-img

05.04.2011, 15:54

clock-img

mama2009

pencil-img

2192

ja idem u Lukavicu na masazu, mnogo povoljnije nego u gradu

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

clock-img

28.10.2012, 03:09

clock-img

amra_sa

pencil-img

65

Nedavno odradila 10-tak masaža na termomasažnom krevetu i + dvije manualne, obzirom da imam problema sa vratnom kralježnicom i vrtoglavicama.Masaže su me preporodile.
Imam u planu sljedeći mjesec aBd da kupim masažnu podlogu.Inače volim kombinaciju ležanje + masaža. Ne da mi se da samu sebe masiram user posted image



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

clock-img

01.02.2013, 22:56

clock-img

narin3

pencil-img

230

E drage, ja sam se sva ukočila, ne mogu se okrenuti i baš mi treba manuelna masaža, pa ima li koja dobar i povoljan prijedlog u Sa?Hvalaa


_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

clock-img

01.02.2013, 23:00

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102


IZVORNA PORUKA: narin3

E drage, ja sam se sva ukočila, ne mogu se okrenuti i baš mi treba manuelna masaža, pa ima li koja dobar i povoljan prijedlog u Sa?Hvalaa



pitaj Skvo RR ... ona je nedavno imala neku super tetu koja dolazi na kucnu adresu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

01.02.2013, 23:24

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536

e, kad sam pitala za masažu i nikad ne odoh, neku noć ovaj moj mesar, ne maser, nego mesar me izmasira, kad glavom ne platih, haman mi pomomi ovu neku košćicu, joj me boli,

morampod hitno da nađem sebi maserku, koja ide na adresu grozno sam potvrda

clock-img

01.02.2013, 23:28

clock-img

Hanady RR

pencil-img

18727

E šteta što nećete muško...imam pravo dobrog...i cijena bi se dala i termini lijepo udesiti preko meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

clock-img

01.02.2013, 23:33

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E šteta što nećete muško...imam pravo dobrog...i cijena bi se dala i termini lijepo udesiti preko meneuser posted image



user posted image user posted image
htjedoh tvog predloziti al kontam ti znas bolje o kome je rijec...pa ti predlozi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

01.02.2013, 23:36

clock-img

Hanady RR

pencil-img

18727

pa eto profeonalac viši diplomirani fiziotarašeut radi masažu na kućnoj adresi uz posjedovanje profesiolanoga stola za masiranje..., diskrecija zagrantirana , cijena i termini pod dogovoru...ko hoće nek se javi na PP:..
posljednjih 10 godina bavi se istimuser posted image
pruža usluga relaksirajuće masaže...medicinskih kao i vježbi potrebnih kao posljedice moždanog udara, paraplegije itd...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

clock-img

01.02.2013, 23:39

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

02.02.2013, 09:43

clock-img

vjestica

pencil-img

4335

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

clock-img

02.02.2013, 10:17

clock-img

tinkivinki

pencil-img

876


IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut


jesi i ti od te struke Vjestice?joj jest mi ruzno napisati tvoj nick,kao da te vrijedjam

clock-img

02.02.2013, 13:35

clock-img

vjestica

pencil-img

4335


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut


jesi i ti od te struke Vjestice?joj jest mi ruzno napisati tvoj nick,kao da te vrijedjam


jesam, studirala sa mužem od hanady user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

clock-img

02.02.2013, 17:55

clock-img

Hanady RR

pencil-img

18727

IZVORNA PORUKA: vjestica

hanady ispravka, tm je bio viši fizioterapeutski tehničar,a sada je diplimirani fizioterapeut



ja sve iskombinovalauser posted image
i treću i četvrtuuser posted image user posted image

Hvala na ispravci, baš bi mi zahatario ovouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.2.2013 18:01:07 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

clock-img

02.02.2013, 18:00

clock-img

MicoTico

pencil-img

340

Joj Hanady, što nisi bliže tj. što mi tm nije bližeuser posted image
U BL nisam upratila masere koji idu po kućama, a baš mi valjao jedan takav.
I meni se više sviđaju maseri, nego maserke user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

clock-img

02.02.2013, 18:01

clock-img

Hanady RR

pencil-img

18727

E ne ide na tako dalek put user posted image
al to ne znači ako dođeš kad u sa da ti isto ne možemo organiziratuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

Zadnji članci

article-img