cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Re: pomozite - spustena maternica

clock-img

23.11.2013, 19:06

clock-img

marina 1234

pencil-img

15

dali neko ima iskustva sa spusntenom niskom maternocim user posted image hmm to jako brine sad posto je osjetim skroz dole kad se tusiram a planiram trudnocu pa se bojim hocel biti problema sa zacecem i hocul moci iznijeti stom maternicom trudnocu imam vec jedno dijete a mlada sam voljela bi cuti iskustva molim vas helpppppp user posted image posto sam imala spontani zelim jos jedno user posted image a bojim se zbog twe maternice

clock-img

23.11.2013, 19:36

clock-img

koka i po

pencil-img

7309

ja vjerujem da postoji nacin da se trudnoca iznese do kraja i sa tom dijagnozom.ipak je medicina uznapredovala.
sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

clock-img

23.11.2013, 19:47

clock-img

marina 1234

pencil-img

15

ja se nadam al mi je jedna doktorica uplasila kako mi je nisko ja nisam ni znala dok mi nije rekla njen savjet je bil otesko cete zanijeti s ovom maternicom i tesko da ce te iznijeti stim trudnocvu user posted image hmmmm

clock-img

23.11.2013, 19:53

clock-img

koka i po

pencil-img

7309

pa znas...user posted image
nebih da se mijesam u matreiju koju ne poznajem ali iz iskustva znam da se cuda desavaju.
na kraju ko ti moze garantovati da ce biti tako kako kazu.
da je bilo meni ono sto su mi rekli kada je sve proslo nebih nikada rodila.
prema tome....nije ovo lazna nada nego samo pokusaj da ti prikazem stvari malo iz drugog uglauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

Zadnji članci

article-img