cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Trudnički tečaji u Mostaru

clock-img

26.03.2009, 11:34

clock-img

teta berta

pencil-img

1361

Evo svježe infirm. Bila jučer kod Kneževića na pregledu i rekao mi je da će uskoro početi tečaj za trudnice i muževe koji će moći prisustvovati porodu!!! yess...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

clock-img

26.03.2009, 13:29

clock-img

Mara

pencil-img

175

Nemoj zezati! Super, čim saznaš kada i gdje javi!user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

clock-img

26.03.2009, 13:41

clock-img

marinčii

pencil-img

4750

ajde baš super i mene to jako zanima...kad saznaš kad počinje i di javi

clock-img

27.03.2009, 23:42

clock-img

teta berta

pencil-img

1361

kad budem saznala javim vam... ili ako vi saznate prije javite mada mi sad ne trebauser posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

clock-img

31.03.2009, 21:53

clock-img

luna77

pencil-img

462

pitat ću ga ja bilo je vrijeme

clock-img

26.04.2009, 14:11

clock-img

emsica

pencil-img

16

ima li novosti na ovu temu?

clock-img

14.05.2009, 13:23

clock-img

Mara

pencil-img

175

Sazna li tko jel počeo tečaj ?

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

clock-img

09.06.2009, 15:09

clock-img

teta berta

pencil-img

1361

Ima li šta od tog tečaja, ne idem ginekologu pa ne znamuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

clock-img

24.11.2009, 00:30

clock-img

noaa

pencil-img

1662

vidjela sam plakat za skolu za trudnice kod Dr.Sarica,tako da javim da ima i u MOstaru napokonuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

clock-img

24.11.2009, 08:48

clock-img

anitaMO

pencil-img

1384

ima vodi moja ptijateljica Lejla Obradović.sad nekad treba početi.morem je pitati .user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

clock-img

02.02.2010, 12:21

clock-img

Mila_80

pencil-img

233

Ima li išta od ovog tečaja za trudnice?

clock-img

02.02.2010, 19:35

clock-img

Ben 10

pencil-img

907

Ja sam danas prošla ispred ordinacije dr.Sarića i vidjela plakat škola za trudnice...

clock-img

18.04.2010, 20:29

clock-img

š t a

pencil-img

524

user posted image IDE LI NEKO NA OVAJ TEČAJ KOD DR. SARIĆA? ili ako ima neki drugi u Mostaru? Kako to izgleda?user posted image






_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

clock-img

17.08.2011, 15:50

clock-img

elmaL

pencil-img

461

Vidim da su zadnji postovi poprilicno odavno user posted image da li ima neko ko je isao na ovaj kurs na Bijelom Brijegu, koji je sad vec redovan, i kakva su iskustva? Ja svakako namjeravam, kao i muz, kad dodje vrijeme naravno, tek smo na pocetku user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

clock-img

18.08.2011, 00:17

clock-img

sporty mamaa

pencil-img

3211

IZVORNA PORUKA: elmaL

Vidim da su zadnji postovi poprilicno odavno user posted image da li ima neko ko je isao na ovaj kurs na Bijelom Brijegu, koji je sad vec redovan, i kakva su iskustva? Ja svakako namjeravam, kao i muz, kad dodje vrijeme naravno, tek smo na pocetku user posted image



Evo da ti ja odgovorim... Ja sam se prijavila pocetkom devetog, vodi neka sestra Olivera i kosta 100 km... Nadam se da cu ga zavrsit prije nego rodim, i da necu morati na carski, jer planiramo da muz bude sa mnom na poroduuser posted image Inace moj doktor kaze da je to za njega cista glupost, ali ako njemu je meni nije, njima izgleda muzevi smetaju na porodu kako ja skontah...

clock-img

18.08.2011, 10:55

clock-img

elmaL

pencil-img

461

sporty mamaa, hvala ti na odgovoru. Naravno da nije glupost, to je prava stvar. A ako jos muz moze nakon toga prisustvovati porodu, onda pogotovo, ne bih propustila. Smetaju sigurno, a ja ne zelim bez muza u radjaonu, uvijek me strah ako nesto podje po zlu ne daj Boze, hocu da je tu uz mene.

Neki dan sam procitala kako ima vise zainteresiranih nego sto je kapacitet, kao da na svaki ciklus primaju 10 parova. Pa kontam nije valjda da ne mozes doci na red.user posted image

Zelim ti uspjesan i bezbolan prirodan porod user posted image


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

clock-img

24.08.2011, 22:10

clock-img

sporty mamaa

pencil-img

3211

Je istina, prebukirani su, zato sto sto u sestom, sedmom i osmom nije bilo tecaja pa se sad nakupilo ljudiuser posted image  Ni ja ne znam hoce li me moci ubacit, al eto posto je termin u devetom sestra Olivera ce me pokusat nekako progurat. I ja sam ti panicar po prirodi, bojim se uci u bolnicu hehe al poroditi se mora kako god. Ja bi najrade da ima porod kod kuce, napuhala si fino bazen i polakouser posted image  

Zadnji članci

article-img