Najveći je problem što on još ne priča kako treba, iako će sad 2 godine.
a trebao bi

a šta bi ti da se ispriča sa tetama
šalu na stranu al oni svakako imaju svoj program, kad se jede, spava, kad je užina, aktivnosti itd
pelenu im svakako provjeravaju s vremena na vrijeme i stavljaju ih na tutu obično nakon doručka, nakon ručna, prije spavanja i poslije spavanja
tako da ne kužim šta je problem ako ne priča kako treba....
ja sam svoju kći upisala u vrtić sa 1,5 godinom i naravno da nije pričala, samo je mrmljala pa nikakav problem
ako je dijete uznemireno ili plaljivo oni e svakako probati sve da ga smireod presvlaenja, hranjenja ili davanja aja/mlijeka/vode
nemoj da brine
< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.5.2011 9:55:31 >
_____________________________
Ajša, Ajra, Esma, Zehra
decembar....