Zadnji članci

Dokazano je: djeca ranoranioci uspješnija su u životu
Mnoga ranija istraživanja pokazala su da ranoranioci imaju tendenciju dobiti bolje ocjene u školi...
Odgoj, razvoj i njega

Je li opasno golicati bebu?
Bebe su nam toliko slatke da ponekad ne znamo kako da iskažemo ljubav, pa možda malo i pretjeramo...
Sve o bebama

ja sam prosle godine imala spontani u 16 nedjelji,bolovi me probudili u pola 5 ujutru,u pola 10 me primili na patologiju, i porod se zavrsio u 19h
.pojma nisam imala sta mi se desava,jer je dotad sve bilo ok,vodila trudnoca na jezeru!!ugl,kad vise nisam mogla da izdrzim bolove,zvala sam doktoricu da mi pojasni sta ce se dalje desavati.kaze: meni je stvarno zao,moramo cekati,samo ce to izaci!i tako oko 17:30 izadje vodenjak,u 19:00 plod,te su me uspavali da izvade posteljicu!sutradan izasla.pretrage nisam nikakve radila,jer smatram da sam hvala Bogu relativno zdrava,samo mi je zeljezo nisko.
u 37 nedjelji,jedva cekam svoju bebicu

