cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

RE: Lasersko skidanje dioptrije...

clock-img

29.03.2014, 20:50

clock-img

Full Moon

pencil-img

534


IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Full Moon

skorpija, de malo detalja, najvise me zanima je li boli, i u kojoj mjeri...nazalost ja sam cula da se mnogima i vratila dioptrija, znatno manja ali opet moraju nositi naocale/lece...




meni se vratila dioptrija i mojoj drugarici...
ne boli nista


Ozbiljnouser posted image , ma bjaziii, neka meni leca, plus biram boju koju zelimuser posted image

clock-img

29.03.2014, 20:51

clock-img

vjestica

pencil-img

4335

mojoj sestri na pregledu pred skidanje dioptrije rekli da je oštetila sluznicu oka lećama

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

clock-img

29.03.2014, 21:07

clock-img

Full Moon

pencil-img

534

vjestice, mislim sve je individualno, vjerujem ja da ima i ljudi kojima je laserka zauvijek rijesila probleme, ma prosto mene nesto strah, ali nije da nikad ne pomislim sta bi bilo kad bi bilo...

clock-img

02.04.2014, 09:44

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536

evo mene, imam dvije vijesti jedna dobra i jedna loša, nakon pregleda sinoć

loša je da ne vidim, mislim znala sam, al da sam ovoliko esmeralda jok, ruga vijest dobra je da ću raditi samo lijevo oko, što je finansijski lakše, nego dva jelte.

Oni rade svake druge sedmice te operacije, laserom, tako da ću akobogda ja se nadam odmah iza maja da se naručim da to sredim,

clock-img

02.04.2014, 10:12

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

02.04.2014, 10:29

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?


e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote

clock-img

02.04.2014, 10:39

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

ne sjecam se zaista...znam da je bila mlađa doktorica.... kada sam ja radila prije 2 g. radili su samo vikendom jer su tada dolazili doktori iz ZG...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

02.04.2014, 10:41

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne sjecam se zaista...znam da je bila mlađa doktorica.... kada sam ja radila prije 2 g. radili su samo vikendom jer su tada dolazili doktori iz ZG...




e, i sada je tako, ma hajd valjda će me neko odraditi, hahahha šalim se, meni je bitno samo da progledam abd

clock-img

02.04.2014, 13:55

clock-img

tajcika

pencil-img

629


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?


e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote




draga moja kcerka isti problem, posto nisam u toku svega gdje radis operaciju i gdje se moze javiti na pregled te da li znas da li rade djeci 13 godina
tebi neka je sa srecom da sve prodje naj naj bolje

clock-img

02.04.2014, 14:22

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536


IZVORNA PORUKA: tajcika


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?


e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote




draga moja kcerka isti problem, posto nisam u toku svega gdje radis operaciju i gdje se moze javiti na pregled te da li znas da li rade djeci 13 godina
tebi neka je sa srecom da sve prodje naj naj bolje




Radit ću u Sarajevu, odnosno na Ilidži, to je Poliklinika Svjetlost, podružnica Klinike iz Zagreba, djeci ispod 18 godina ne rade, jer u pubertetu se to može još razviti

hvala na lijepim željama

clock-img

23.05.2014, 08:40

clock-img

M kao Mama

pencil-img

5536

uradih i ovo, sutra abd 15 dana, sve je prošlo super, ja vidim toliko dobro da mi ova diootrijca 0,75 na desnom oku pravi problem, budući da sam radila samo lijevo oko, nova kontrola je za 15 dana, do sada su dr. bili zadovoljni kako je sve prošlo.

Inače, ja sam mislim pacijent koji će pamtiti jako dugo, haman sam umrla, znači da me pitate zašto ne znam apsolutno ne boli, nije nelagodno, sve ide brzo i efikasno, ali eto ja sam se skoro onesvjestila u momentu dak nestane slike na oku jedno 10 sekundi, tada oni valjda skidaju taj flep, ja evo ni danas ne znam kako to rade, ali u mojoj glavi se to radi sa nekim nožem, hahahaha, tu sam se doslovno, onesvjestila, ali na kraju da je blagodet jeste.

clock-img

05.12.2016, 20:59

clock-img

manuela RR

pencil-img

2377

IMA li ko kakva iskustva sa klinikom novootvorenom Novi vid na Ilidzi?

Zadnji članci

article-img