Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.
Drage mame, interesuje me da li trudnica kad ode na trudničko bolovanje 28 dana prije poroda ima pravo na naknadu ili poslodavac mora upaćivati doprinose i za taj period? Da li je neka mama isla na trudničko? pozz
04.11.2013, 10:30
3mina
15
Postovana, Ja sam pocetkom godine tj u februaru krenula sa porodiljskim odsustvom a porodila sam se tek 8.3.2013 al sam bas tih 28 dana ranije otvorila porodiljsko kod dr. Nakon poroda sam predala u opcinu za porodiljsku naknadu i evo primam je redovno racunat ce se naknada od otvorenog porodiljskog a ne rodjenje bebe A s obzirom da oni kasne mjesec to ce se sve posloziti na godinu nakon cega tek opet poslodavac krene sa uplatom!;)
04.11.2013, 12:36
cicibanka.
18
Ima li neko info jel pocela podjela naknada??
_____________________________
Hafsa 19.11.2008. Abdullah 09.05.2013.
04.11.2013, 12:55
Iris0306
49
Ja je ne ocekujem prije srijede-cetvrtka posto teta iz Ministarstva mi prosle sedmice rece kako ce poceti isplata ove..Dok oni prebace novac opcinama pa dok se postari organizuju.. :-(
_____________________________
Nas Sultan dosao na ovaj svijet 12.01.2013 god i nista vise nije isto....
04.11.2013, 14:19
Rio_de_Janeiro
84
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
04.11.2013, 15:00
lala0606
289
daj boze da bude prije petka-subote
_____________________________
**mali zvrk**
04.11.2013, 15:05
Meri980
7
Teta u ministarstvu rece da krecu isplate od srijede.Sad sve zavisi od opcine i postara.
04.11.2013, 15:35
mače 1
46
kod nas nevrijeme u novom gradu, ništa se ne vidi, pa ako je nekom bolja vidljivost, neka pogleda ima li poštara.
05.11.2013, 11:06
ada_
-1226
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
ne moze,mora postar,mi smo imali problema s adresom pa sam sredila da mi donosi drugi postar kod mame na adresu
_____________________________
" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"
05.11.2013, 12:59
dragonfly
16
Drage moje...Ilidža....upravo dolazio poštar...421,00 KM
05.11.2013, 13:01
Mummy No.2
7
Hvala 3mina, a šta ce biti sa doprinosima i platom od poslodavca, da li je poslodavac i dalje obavezan da to isplaćuje tih 28 dana?
05.11.2013, 13:29
NaNaSa
17
Moze pitanje? za koji mjesec si dobila tu nakanadu?
IZVORNA PORUKA: dragonfly
Drage moje...Ilidža....upravo dolazio poštar...421,00 KM
05.11.2013, 13:51
dragonfly
16
Piše za septembar...neznam jesu li meni nešto pogriješili ili je to to što se ovog puta tiče ...nadam se da će se uskoro još neko javiti...
05.11.2013, 13:54
Rio_de_Janeiro
84
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
ne moze,mora postar,mi smo imali problema s adresom pa sam sredila da mi donosi drugi postar kod mame na adresu
Jeste li u istoj opštini?
05.11.2013, 14:16
NaNaSa
17
Zasto to pitam ja sam proslu dobila za avgust , sto znaci da nam kasnije jednu naknadu ....ja sam mislila da cemo sa za dva mjeseca dobiti :(
IZVORNA PORUKA: dragonfly
Piše za septembar...neznam jesu li meni nešto pogriješili ili je to to što se ovog puta tiče ...nadam se da će se uskoro još neko javiti...
05.11.2013, 14:19
mače 1
46
vidi li neko poštara u novom gradu?
05.11.2013, 14:20
ada_
-1226
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
ne moze,mora postar,mi smo imali problema s adresom pa sam sredila da mi donosi drugi postar kod mame na adresu
Jeste li u istoj opštini?
ne,adresa je u Starom G.a donosi postar iz Novog G,naime kad bude nadoknada preuzme je postar iz S.G i preda ovom drugom i on donese kod mojih
_____________________________
" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"
05.11.2013, 14:22
Rio_de_Janeiro
84
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
ne moze,mora postar,mi smo imali problema s adresom pa sam sredila da mi donosi drugi postar kod mame na adresu
Jeste li u istoj opštini?
ne,adresa je u Starom G.a donosi postar iz Novog G,naime kad bude nadoknada preuzme je postar iz S.G i preda ovom drugom i on donese kod mojih
Uh super si to sredila. I meni je problem sa prebivalištem, ne znam kako da to riješim...da li da mi ostavlja ceduljicu ili kako?
05.11.2013, 14:30
ada_
-1226
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
IZVORNA PORUKA: ada_
IZVORNA PORUKA: Rio_de_Janeiro
Može li se naknada primati preko računa da postar ne donosi?
ne moze,mora postar,mi smo imali problema s adresom pa sam sredila da mi donosi drugi postar kod mame na adresu
Jeste li u istoj opštini?
ne,adresa je u Starom G.a donosi postar iz Novog G,naime kad bude nadoknada preuzme je postar iz S.G i preda ovom drugom i on donese kod mojih
Uh super si to sredila. I meni je problem sa prebivalištem, ne znam kako da to riješim...da li da mi ostavlja ceduljicu ili kako?
ako mozes da dodjes do ceduljice onda mozes i tako,ja nisam mogla jer bi postar odnio na adresu pa bi svekrva napravila havariju i pocjepala ceduljicu,tako da sam molila ovog postara sto mojoj mami donosi postu i nije se bunio,mislim pa i oni su ljudi ako mozes da uhvatis postara koji donosi postu na toj adresi gdje si sad pitaj ga,zamoli ga mozda uspijes
_____________________________
" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"
05.11.2013, 14:32
Rio_de_Janeiro
84
Hoću, hvala!
05.11.2013, 14:49
moje najmilije
2
Zna li neko je li bila naknada u Novom Gradu?
05.11.2013, 14:53
Iris0306
49
Cuj 421,-KM..Pih,hem sto kasne,hem je i smanjise..Dva paketa Pampersica manje.. Hmmm..Al hajde neka je pocelo.. :-)
_____________________________
Nas Sultan dosao na ovaj svijet 12.01.2013 god i nista vise nije isto....
05.11.2013, 15:11
ajran
26
nije greška ipak 421 maloprije i meni poštar donio isto, jedino ako nisu ilidži uplatili manje nego ostalim općinama
05.11.2013, 15:31
bebica1104
7
ima li poštara u N.Sarajevu ??
05.11.2013, 15:33
Iris0306
49
IZVORNA PORUKA: ajran
nije greška ipak 421 maloprije i meni poštar donio isto, jedino ako nisu ilidži uplatili manje nego ostalim općinama
Ma to ti je Ajran svugdje isto..Samo gdje nadjose tu 1,- KM.. :-)..I zaboravih,opcina Centar jos nije izgleda jer moj postarko plaho rano dodje na Soukbunar..
< Poruku je uredio Iris0306 -- 5.11.2013 15:36:09 >
_____________________________
Nas Sultan dosao na ovaj svijet 12.01.2013 god i nista vise nije isto....