Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.
Da li netko zna kada se dobije Rješenje na jednokratnu novčanu pomoć, gdje se diže novac i u kom periodu se mora dići? Da li ga poštar donosi ili kako? Ja zbog bebe nisam u Sarajevu.
02.04.2014, 13:43
aida87
17
evo i zvanicna potvrda uplate naknada i na stranici vlade kantona..nadajmo se da ovaj pu opcina NG nece biti zadnja
_____________________________
29.06.2013. <3
02.04.2014, 21:53
mače 1
46
a dali netko zna koji je iznos naknade?
_____________________________
Po datumu kažu da sam rak, ustvari sam Bosanac...
03.04.2014, 10:00
azaria
27
je li iko dobio naknadu od jucer??
03.04.2014, 10:26
cucko01
20
Nema sretnih dobitnica :)
03.04.2014, 11:00
Dalia2013
22
Prije 2h bio postar, u pitanju je opcina centar, Kosevsko brdo :)
03.04.2014, 11:01
Dalia2013
22
Ja sam primila jednu i po, obzirom da mi istice porodiljno. 675km
03.04.2014, 11:21
kunna
4
Poštar bio i na Breki
03.04.2014, 11:26
azaria
27
Ilidza...postar dolazio...466KM
03.04.2014, 11:32
cucko01
20
Evo za sve dame, u novom gradu isplata pocinje sutra... S toga iskoristite lijepo vrijeme bebe u kolica i vani... Ne cekakajte postara.!
03.04.2014, 11:36
cucko01
20
Rok za isplatu je pet dana, u CP.. dakle ukoliko ne podignete novac u tom roku, novac se vraca do slijedece isplate...
03.04.2014, 11:37
semira01
68
hvala na informaciji idemo u setnju da se utjesimo
03.04.2014, 11:56
kula
298
Ja čekam da se Olinas javi...poslije nje eto ga meni...
03.04.2014, 12:46
cucko01
20
maaa javit ce se sutra garantovano ;-)
03.04.2014, 16:09
kula
298
Olinas, bio poštar kod nas - Stari grad, Alifakovac!
03.04.2014, 17:01
olinas
34
IZVORNA PORUKA: kula
Olinas, bio poštar kod nas - Stari grad, Alifakovac!
znam ali ja sam prosli mjesec primila zadnju ali drago mi je zbog vas zenica
_____________________________
"pretvori svoje "ne mogu" u "ja to mogu",i svoje snove u planove"ed
moj medo mali 7.02.2013
03.04.2014, 23:30
adna denis
10
DAL JE BIO ZE DO KANTON AKO IKO ZNA
04.04.2014, 09:10
semira01
68
ima li jutros ikome postara
04.04.2014, 09:48
babybaby
78
Evo ga :-) Novo Sarajevo
Što me obradova :-)
04.04.2014, 09:51
Naida8
23
Znaci danas nema set_nje dok postara ne docekamo
A meni mama rece neki dan da je negdje na vijestima cula da je budzet u haosu i da ce smanjiti porodiljsku na 10 mjeseci.. znaci da je u novembru i decembru necemo primiti jer nece biti dovoljno sredstava , znate li vi ista o tome?