Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.
Nadam se da ce krenuti kao sto pise... Ja jos nisam dobila prvu naknadu, porodila sam se u januaru, a vidim da berni jeste, koja se porodila isto u januaru. Golubice, od kad ocekujes prvu naknadu? Znate li kome se treba obratiti i imate li broj koji se zove da pitam? Opcina Novi grad Pozzz
IrmaMama ni ja nisam dobila jos prvu naknadu a porodila sam se 19.12.2013. Rjesenje sam dobila tek u martu ove godine jer nisam imala godinu dana prebivaliste u Sarajevu. I ja sam nastanjena u opstini Novi Grad......
Ja sam zadnji put zvala postu pa su me spojili sa postarom za podrucje Buca Potok.
06.05.2014, 12:06
LijaSar
19
Drage mamice, ja sam se porodila 31.01. i prosli mjesec sam dobila naknadu...zovi te, zalite se, bezobrazni su..a ja sam u Centru....a postara jos nema :)
06.05.2014, 12:08
golubica28
17
IrmaMama koja ce zvati postara ja ili ti?
06.05.2014, 12:12
golubica28
17
Draga LijaSar i ja sam zvala prosli mjesec opstinu i rekli mi sta se zalim sto nisam jos dobila prvu naknadu kad sam nedavno napunila godinu dana stanovanja u Sarajevu..... Ostala sam zaprepastena......
ja cu sad zvati postara pa vam javim
06.05.2014, 12:18
golubica28
17
drage mame sad sam zvala postu kako bi me spojili sa postarom, medjutim niko se ne javlja. ako nekome treba broj to j e 033 650 363.....
06.05.2014, 12:29
azraarman
15
Meni su se javili,kaze da ce od sutra poceti dijeliti.Ilidza
06.05.2014, 12:36
golubica28
17
Je li svima dijele od sutra? ako je tako da dijete izvedem napolje
06.05.2014, 14:16
azraarman
15
Meni bila naknada.Ilidža
06.05.2014, 14:25
golubica28
17
superrrrr
ovi iz poste nisu normalni....meni su se javili i kazu da su sutra "mozda" isplate.... znaci ipak cekati postara...
06.05.2014, 15:00
azraarman
15
I meni su rekli da nece dijeliti danas,nego sutra.Izasla sa malim da proset_am(lijepo vrijeme) slucajno sretoh postara i
< Poruku je uredio azraarman -- 6.5.2014 15:03:26 >
06.05.2014, 15:19
Amra Saray
21
zna li neko koliki je iznos naknade za ovaj mjesec ?
06.05.2014, 15:24
moaa
7
Ja zvala opstinu, rjesenje dobila u martu i rekose da sam na spisku ovaj mjesec. Eto ako neko ceka prvu naknadu,a rjesenje u martu da je stiglo bit ce isplata ovaj mjesec. Opstina sam NOVI GRAD.
06.05.2014, 15:42
azraarman
15
Ilidza 460KM
06.05.2014, 16:06
azraarman
15
460KM ilidza
06.05.2014, 18:01
irmaMama
34
ja cu sutra zvati postu i zvat cu ove brojeve opcinske sluzbe sa rijesenja... Nije mi jasno kako to pristize, dali mjesec po mjesec ili saberu do sada neisplacene naknade?
Dobit ces sve odjednom, tako sam i ja, porodila se u septembru, a sve dobila tek u januaru. Ne brini nista, kad ti je stiglo rjesenje?
06.05.2014, 19:14
moaa
7
irmaMama ja sam na porodiljskom od 13 januara i rekli su mi da cu sada dobiti 1181 KM to je pola januara, februar i mart. Eto vjerovatno ce i tebi isplatiti sve te mjesece od kada si na porodiljskom pa do sada.
06.05.2014, 23:58
idana_85
1752
Je li se sada dijeli svima martovska ili?
_____________________________
R, 08.10.2008.... A, 25.02.2014.
07.05.2014, 09:00
golubica28
17
Drage mame, meni tek sad nista nije jasno..... Ja sam se porodila 19.12.2013., rjesenje dobila 03.03.2014. a jos nisam dobila ni prvu naknadu. Zeljno je cekamo
E sad kako ide ta isplata da li ide mjesec po mjesec ili kako vec????? Moja kolegica koja se porodila isti dan kad i ja, dobila je rjesenje na 6 mjeseci i zakljucno sa aprilom joj je sve isplaceno....
Je li ikome bio postar???
07.05.2014, 10:31
bebana12
105
Sta je s postarom jutros zasjeo pravo...
07.05.2014, 10:49
semira01
68
mustuluk meni evo sad bio postar novi grad
07.05.2014, 10:55
Bebica11
4324
IZVORNA PORUKA: semira01
mustuluk meni evo sad bio postar novi grad
supeeer
koji dio NG?
_____________________________
"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)