ma jam hvala ti, ma imao je TL svega prije al ovo sad proglasavaju stecaj ja mislim pa ne nabavljaju nove stvari
_____________________________
29.04.2013-29.10.2013...184 days For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
25.11.2010, 16:17
nerkica
104
ja sam crtic bumba kupila na pijaci u dobrinji 3km super je,moja malecka je luda za njim
_____________________________
rodila se mala Nedzolina 19.12.2009 prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana
25.11.2010, 17:48
Anoniman
Mi crtic Bumba snimamo svako jutro sa TV-a, i pravimo kolekciju , mama i tata znaju sve napamet , 24 sata slusamo Bumbu, i kad ne gleda ne da gasiti
25.11.2010, 18:17
Trnoruzica
478
Bumbu imate u One2 play- u , jako velik izbor, 3 KM kosta jedan crtic
Zna li iko gdje kupiti sator za djecu, onaj manji, za kucu?
25.11.2010, 21:49
hampsi
303
milenium gledala sam ali nemaju, danas sam vidjela u jednoj apoteci, kroz izlog, bila je zatvorena. Hvala u svakom slucaju leona81 imas zastita u Bingu u Hadzicima ali ova za coskove i ladice, jako povoljno.
26.11.2010, 08:09
veeseelaa
20552
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica
Bumbu imate u One2 play- u , jako velik izbor, 3 KM kosta jedan crtic
Zna li iko gdje kupiti sator za djecu, onaj manji, za kucu?
MM neki dan malenoj kupio u Merkuru na Stupu
_____________________________
Ajša, Ajra, Esma, Zehra
decembar....
26.11.2010, 08:10
veeseelaa
20552
IZVORNA PORUKA: leona81
ma jam hvala ti, ma imao je TL svega prije al ovo sad proglasavaju stecaj ja mislim pa ne nabavljaju nove stvari
stvarno??? strašno
_____________________________
Ajša, Ajra, Esma, Zehra
decembar....
26.11.2010, 11:04
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica
Bumbu imate u One2 play- u , jako velik izbor, 3 KM kosta jedan crtic
Zna li iko gdje kupiti sator za djecu, onaj manji, za kucu?
MM neki dan malenoj kupio u Merkuru na Stupu
ja sam Nikoli kupila super sator,bas veselih boja ,ima ulaz i 2 prozora ,kao mala kucica, u Bimacu a vidjala sam satore i u obiju i djecjim radnjama npr.todor
26.11.2010, 11:40
Niina
977
vidjela sam neki satorcic u importaneu u onoj radnji djecijoj odmah do one igranone na -1 spratu
_____________________________
Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.
26.11.2010, 11:43
Niina
977
Mene interesuje gdje mogu kupiti one spuzvaste puzle sa slovima za pod???? A da su velicine tepiha...vidjala sam po slikama i neki su kupovali u tl ali toga odavno tamo nema. :((((
_____________________________
Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.
26.11.2010, 11:50
R&T@
5982
Najvece puzle za pod u Sarajevu sam vidjela u stovaristu Penny plus u Velesicima. (Desno od kasa, u nekoj dodatnoj prostoriji)...
U Fisu u Vitezu su bile vrlo jeftine, ali tamo nisam bila odavno...
_____________________________
“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...
26.11.2010, 11:51
Hanady RR
18727
IZVORNA PORUKA: tajra
Najvece puzle za pod u Sarajevu sam vidjela u stovaristu Penny plus u Velesicima. (Desno od kasa, u nekoj dodatnoj prostoriji)...
U Fisu u Vitezu su bile vrlo jeftine, ali tamo nisam bila odavno...
tajra ove u peniju koji su lik boje i to.....
ja bih one dora puzle ali nema u merkatoru više kupili smo spajdermana al uopšte ne znam što
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
H- 25.6.2006 F-12.2.2009
26.11.2010, 11:52
Niina
977
hmmm peni mi je blizu mogla bih skoknuti...a sad fisss....pa moze i on ako nista ovdje ne nadjem...hvala ti puno
_____________________________
Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.
26.11.2010, 11:53
Hanady RR
18727
IZVORNA PORUKA: Niina
hmmm peni mi je blizu mogla bih skoknuti...a sad fisss....pa moze i on ako nista ovdje ne nadjem...hvala ti puno
nina provjeri nam u peniju boje, likove na puszlama i cijenu naravno kad već ideš pa javi
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
H- 25.6.2006 F-12.2.2009
26.11.2010, 11:55
Niina
977
hocu, hocu hnady jos danas da vidim..pa vam javnem
_____________________________
Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.
26.11.2010, 12:10
mama75
2257
IZVORNA PORUKA: Niina
Mene interesuje gdje mogu kupiti one spuzvaste puzle sa slovima za pod???? A da su velicine tepiha...vidjala sam po slikama i neki su kupovali u tl ali toga odavno tamo nema. :((((
Ja juce vidjela velike puzle u one2play-u, ali nisu slova nego likovi iz crtanih. Kostaju 20KM, velike su, ali dodje ih samo 9 komada. I nema Dore, Hanady
26.11.2010, 12:25
klipica
20
Pozdrav svima, nova clanica od danas... Za satore ima u merkuru na stupu kao sto rece vesela, oko 13 KM mi smo kupili s likom zabe, najvise ostalo s likom konja.... E sad pitanje gdje kupiti ski hlace velicine 110? U Intersportu dobre, ok cijena 54 Km, ali najmanja velicina 116?
26.11.2010, 13:27
Aki Sa
180
Pogledaj u Tiffanyu znala sam vidjati H&M-ove
_____________________________
Mali princ Kian stigao 01.09.09 Veliki princ Nur 19.09.04
26.11.2010, 13:55
leona81
6373
IZVORNA PORUKA: hampsi
milenium gledala sam ali nemaju, danas sam vidjela u jednoj apoteci, kroz izlog, bila je zatvorena. Hvala u svakom slucaju leona81 imas zastita u Bingu u Hadzicima ali ova za coskove i ladice, jako povoljno.
hvala hampsi ima garant i u bingu na ciglanama, ja nemam auta pa mi daleko do hadzica
_____________________________
29.04.2013-29.10.2013...184 days For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
02.12.2010, 15:08
Lady26
9177
....rodjendanske ukrase
_____________________________
L. 04.12.2009. E. 19.03.2015. Moje princeze
02.12.2010, 15:13
Anoniman
kapa, balona, tanjira, salveta, slamki i onih puhaljki imak u merkatoru...i stoljnjaka papirnatih...a cini mi se i onih vijenaca na kojima pise happy b day...a i u slovenackom merkuru sam vidjela tih zabebancija...samo puno manje
02.12.2010, 15:13
Niobe
1841
IZVORNA PORUKA: Lady26
....rodjendanske ukrase
U TL
_____________________________
♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥ Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.
02.12.2010, 15:14
Blue rose RR
4361
Imaš u Turbo limachu, u Mercuru na Stupu, a možeš upotrijebiti maštu i sama nepraviti nekoliko dekoracija. Mi smo za 5. rođendan svoje princeze isprintali nekoliko slika Dore i njenog društva, iste povezali sa selotejpom, napravili mozaik, i sve to zalijepili za zid. Uzeli smo raznih balona i na njih: pisali čestitke za rođendan i crtali raznim flomasterima po njima .
_____________________________
"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“ W. B. Y
02.12.2010, 15:15
maja78 RR
4163
merkator, dm, konzum
_____________________________
"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer
02.12.2010, 15:35
Lady26
9177
Tnx Ja sam ispisala Sretan rodjendan u wordu ali nemam gdej isprintati...mislim da cu posjetiti kolegice na poslu ihihihhhi , drzavno je drzavno hahahaha.... Bila sam u DM-u, robotu i nisam nasla nista, otici cu do mercatora i mercura (na stupu) a tu je i tus pa cu pogledati... Hvala puno....