Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim. Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 18:52
veeseelaa
20552
_____________________________
Ajša, Ajra, Esma, Zehra
decembar....
20.08.2010, 18:55
Hanady RR
18727
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
H- 25.6.2006 F-12.2.2009
20.08.2010, 19:36
Mirkica
6978
IZVORNA PORUKA: jasmin
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim. Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?
?????????????????????????
_____________________________
Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.
BA 13.12.2008
20.08.2010, 19:37
kolacic
491
dama oralno zadovoljava muza,
< Poruku je uredio Amelaa RR -- 13.11.2010 8:36:02 >
20.08.2010, 19:41
kolacic
491
IZVORNA PORUKA: jasmin
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim. Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?
A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto.. pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...
20.08.2010, 19:44
Hanady RR
18727
IZVORNA PORUKA: kolacic
IZVORNA PORUKA: jasmin
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim. Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?
A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto.. pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...
ne razumije ova dio...vjernicima nije zabranjeno komentarisati na forumu...a veličina vjere..zar si ti onaj koji je može izmeriti.Oproti ovaj ti je komentar suvišan. I da se razumijemo....njoj je Iftar prošao prije sat vremena iako mi i definicija dame nije načisto...no o tome bi mogli i novu temu otvorit...
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
H- 25.6.2006 F-12.2.2009
20.08.2010, 19:48
kolacic
491
ma sta ti je tu nejasno, dama je zena, osoba profinjena i istancana ukusa koja bira rijeci kojima se izrazava u drustvu, ne koristi vulgarnosti vec ima obogacen rjecnik...treba li jos???
20.08.2010, 19:49
jasmin
4600
Draga suzdrzi se komentara i toga da etiketiras nekoga epitetima koje trenutno ocigledno manje poznajes. Mislim da sam dovoljno odvazna da kazem sta mislim na svaku mogucu temu :) i to forumasice ovdje dobro poznaju. Ucinilo mi se da je dosao neki kolacic da nam prica o tome sta je slatko,kao da mi apsolutno nista ne znamo,zato sam postavila pitanje koje sam postavila.Hvala tebi na savjetu,medjutim,ovdje su zene dovoljno zrele i edukovane da svoju djecu odgoje u prave dame,ili pak onako kako one zele.Bez obrzira kakva misljenja imali o necemu,nasa su misljenja i nas put ka modernom svijetu.Ocito je da svako sebi kroji poteze.Ako cu da cutim o svojoj intimi dovoljno sam odvazna da cutim i ponosim se time.:):):).Moja intima je samo moja intima.A kako cu odgojiti moje dijete...e pa savrseno akobogda,da bude educirana,ali i da razmislja onako kako razmislja insan.
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 19:49
Mirkica
6978
IZVORNA PORUKA: kolacic
IZVORNA PORUKA: jasmin
Nisam sve citala,a na pojedine postove ne da mi sejtan mira da se ne javim. Kolacicu,sta je to za tebe definicija `dame`?
A ovo je ono o cemu pricam cijeli ubogi dan, rijetki se odvaze da sta kazu a misle isto.. pa i vjernici veliki pred iftar komentare daju...
ti nasal ovdje da zezas nekoga , a ta definicija dame ti bas losa veliki je pojam DAMA fali punoo do toga , najmocnije kuce su nekada svoje kcerke slala u intrnate da uce da budu prave DAME a s tim nema veze , to je poredjenje izmedju obicne zene i prostakuse
_____________________________
Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.
BA 13.12.2008
20.08.2010, 19:50
kolacic
491
Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..
20.08.2010, 19:54
kolacic
491
IZVORNA PORUKA: jasmin
Draga suzdrzi se komentara i toga da etiketiras nekoga epitetima koje trenutno ocigledno manje poznajes. Mislim da sam dovoljno odvazna da kazem sta mislim na svaku mogucu temu :) i to forumasice ovdje dobro poznaju. Ucinilo mi se da je dosao neki kolacic da nam prica o tome sta je slatko,kao da mi apsolutno nista ne znamo,zato sam postavila pitanje koje sam postavila.Hvala tebi na savjetu,medjutim,ovdje su zene dovoljno zrele i edukovane da svoju djecu odgoje u prave dame,ili pak onako kako one zele.Bez obrzira kakva misljenja imali o necemu,nasa su misljenja i nas put ka modernom svijetu.Ocito je da svako sebi kroji poteze.Ako cu da cutim o svojoj intimi dovoljno sam odvazna da cutim i ponosim se time.:):):).Moja intima je samo moja intima.A kako cu odgojiti moje dijete...e pa savrseno akobogda,da bude educirana,ali i da razmislja onako kako razmislja insan.
Slazem se s tobom, ali nisam se mozda pravilno izrazila, radujem se sto si nam se pridruzila zapravo
20.08.2010, 19:55
jasmin
4600
Ja sam tu stalno :).
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 19:57
Hanady RR
18727
IZVORNA PORUKA: kolacic
Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..
draga moja definicija dame je mnogo više...iko sada idemo Ot evo samo da kežam da recimo da su u savremenoj književnosti i madam pomapdur ( najpoznatiju kutizanu) damom zvali...pa sad???? nebih ja raspravljala ko i šta je dama... no sve i da je totalno pozitivno da mi dijete dama bude....sve ima mjeru... puškin je tražio savršenu ženu...majku svojoj ženi, kurvu u krevetu i domaćicu u kući...nije je našao pa je izvršio samoubistvo...znači sve sa mjerOM TREBA U SEBI IMATI.
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
H- 25.6.2006 F-12.2.2009
20.08.2010, 19:59
jasmin
4600
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kolacic
Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..
draga moja definicija dame je mnogo više...iko sada idemo Ot evo samo da kežam da recimo da su u savremenoj književnosti i madam pomapdur ( najpoznatiju kutizanu) damom zvali...pa sad???? nebih ja raspravljala ko i šta je dama... no sve i da je totalno pozitivno da mi dijete dama bude....sve ima mjeru... puškin je tražio savršenu ženu...majku svojoj ženi, kurvu u krevetu i domaćicu u kući...nije je našao pa je izvršio samoubistvo...znači sve sa mjerOM TREBA U SEBI IMATI.
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 19:59
kolacic
491
A sta je zapravo za tebe dama, jasmin? Bas me zivo zanima... ja sam rekla sta mislim o damama.
20.08.2010, 20:06
jasmin
4600
Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :). Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih, ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena, edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili. Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:). Zadovoljna si mojom definicijom?!
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 20:09
Skvo RR
4542
IZVORNA PORUKA: kolacic
Dama nije na grandu niti na pinku, dama je osoba koja nema sponzora pa da se zahvaljujuci njemu eksponira u drustvu, dama je malo, jako malo, kao skoljki na dnu mora, i one se prepoznaju samo po velicini svoje duse i ukusa, ne po statusu u drustvu, imetku ili finasijskoj situaciji..
Sta je to .
_____________________________
Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima, postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
20.08.2010, 20:12
Skvo RR
4542
IZVORNA PORUKA: jasmin
Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :). Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih, ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena, edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili. Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:). Zadovoljna si mojom definicijom?!
Ja jesam...ali ne znam da li se pika..
_____________________________
Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima, postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
20.08.2010, 20:13
kolacic
491
IZVORNA PORUKA: jasmin
Za mene...hmm...ocigledno je da ja u svemu imam vlastite definicije protkane vjerom :). Za mene je dama zena prekrasnih osobina,okicena ljubavlju prema drugima,stidom,plemenitoscu,postovanjem drugih, ljepotom duse,ona koja drzi do sebe kao licnosti i prezentira samo najbolje,kulturna je,umjerena,nadasve omiljena, edukovana,obrazovana i smjela da kaze istinu bez obrzira sta drugi o tome mislili. Dama je svaka zena koja tezi da bude najbolja i uspjeva u tome.Meni je bitan i ovaj i onaj svijet.Pa se iskreno,najiskrenije nadam da cu biti dama na onom svijetu:). Zadovoljna si mojom definicijom?!
Svidja mi se jako tvoja definicija dame pogotovo ovaj dio prezentira samo najbolje, kulturna je, umjerena... umjerena jako bitno. upravo zato jei omiljena.
20.08.2010, 20:14
jasmin
4600
Pika se,brte,no sta...al mi ode kolacic prije nego sto rece jel` zadovoljna :(.
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!
Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!
2007, 2008 ( dva puta moje sve )
20.08.2010, 20:14
kolacic
491
skvo nam kasni...malo iscitaj prethodne postove
20.08.2010, 20:15
Skvo RR
4542
IZVORNA PORUKA: kolacic
skvo nam kasni...malo iscitaj prethodne postove
Sto?
_____________________________
Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima, postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
20.08.2010, 20:15
jasmin
4600
Eh super...haman smo skupa pisale.Drago mi je da ti se svidja.
_____________________________
”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!