dobar dan drage moje!!! sta ima,,,kako ste mi????
vila vilica masala za tvoju bebicu,,najbitnije je da je sve ok!!!masala na
,,bice to mala princezica!!! a kako je tamo kod vas,,kako se ide na 4d uz je li platis ili kako to vec ide????
gagach drago mi je sto si se naspavala,,ja nisam bas legla sam u pola 3 a kad sam zaspala nemam pojma
ma ima da budu dobri rezultati
!!!
laro gdje si ti??? cuvaj nam se!!!
sunce,,medi,,,esmina i mamina beba,,mina,,ida,,mamin cvjetic,,taurus i sve ostale
veliki pozdrav!!!!