cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

RE: Beba u avionu

clock-img

15.06.2012, 12:52

clock-img

ladyblue RR

pencil-img

1848

meni je bila patnja samo takva. moja je skakala, avion je naopako prevrnula, izmaltretirala putnike, trčala...ma fuj. bilo me stid onog svijeta. izludila sam s njom. prošli mjesec smo puovale i nećše mi pasti na pamet dok još malo ne poraste da joj mogu objasniti. ovaj uzrast (1,5 godina) je baš gadan. trči k'o sumanuta a ne možeš joj ništa objasniti. ja sam iz aviona izašla mokra k'o čep.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

clock-img

15.06.2012, 13:08

clock-img

Amani12

pencil-img

1651


IZVORNA PORUKA: pumababy

Amani odakle si putovala..?
Moje dijete hoda 21 mesec ali je zivahno i trci svuda ono u fazi bezi mi i nece za rucicu setati..



Sarajevo-Antalya

Djecak je sjedio dva sata leta.Ponijela sam mu onaj prenosni dvd pa smo gledali crtice,a
u povratku je prespavao.

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3

clock-img

15.06.2012, 13:13

clock-img

calahoe

pencil-img

207

IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni je bila patnja samo takva. moja je skakala, avion je naopako prevrnula, izmaltretirala putnike, trčala...ma fuj. bilo me stid onog svijeta. izludila sam s njom. prošli mjesec smo puovale i nećše mi pasti na pamet dok još malo ne poraste da joj mogu objasniti. ovaj uzrast (1,5 godina) je baš gadan. trči k''''o sumanuta a ne možeš joj ništa objasniti. ja sam iz aviona izašla mokra k''''o čep.



Uh kako me ovoga strah,moj ce imati malo vise od dvije godine u septembru kad planiramo na odmor.I tacno ga vidim ovakvog kao tvoju djevojcicu , jer se i inace tako ponasa,skakanje i trcanje do besvjesti , ko da crve u guzici ima,ne moze pola minute sastaviti da bar stoji kamoli sjedi.
Nista... hrvacemo se s njim i hvatati gauser posted image


< Poruku je uredio calahoe -- 15.6.2012 13:14:39 >

clock-img

15.06.2012, 15:00

clock-img

pumababy

pencil-img

53

Amani nama u Sa su uzeli kolica nisu nam dali ..user posted image

Ladblue i moja curica je takva user posted image

_____________________________

10.08.2010.

clock-img

15.06.2012, 19:03

clock-img

leona81

pencil-img

6373

mi smo provjerili i iz Jata nam je receno da kolica idu u rucni prtljag bez obzira koliko je dijete, dosta djece se vozi u kolicima do 3 i 4 godine... kao i da mogu njoj nositi hranu i tekucinu u kljun casi...kad se vratim izvjestit cu da li je to zaista istina. sto se Londona tice znam da oni dopustaju tako da za nazad nece biti problem.

@ladyblue nije problem u tome koliko je aerodrom velik nego to da smo na aerodromu u vrijeme spavanja i lakse mi je staviti u kolica i ninati da zaspe dok cekam ta 3,5 sata nego da sam s djetetom bez kolica na aerodromu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

clock-img

15.06.2012, 21:41

clock-img

pumababy

pencil-img

53

Leona jeli ti negde presedas ili ..??
Meni je problem sto sam u drugom stanju a malu moram nosati jer ziva je i jos nece sa mnom za rucicu..Da mi nije drugog stanja izborila bih se jer direktan let 2 sata ..
Svi kao pustice me pre na pasosku kontrolu i to ma isla sam sa detetom bila je bebica 6 meseci ma niko nece da pusti svi se prave da ne vide imala bebu u narucju i dvije torbe niko nista ..

_____________________________

10.08.2010.

clock-img

16.06.2012, 08:40

clock-img

leona81

pencil-img

6373

da letim u bgd pa 3,5 sata cekamo let za london koji traje 3 sata...tako da je bas zabavno a da ne pricam o cekanju jos na aerodromu u sa plus tamo dok izadjemo treba nam sat...kad se budemo vracali imamo 4h15 min cekanja

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

clock-img

16.06.2012, 09:35

clock-img

pumababy

pencil-img

53

Tebi je bas zabavno,i neophodna kolica ..
Mi sutra letimo pa cemo videti da li ce nam dati ..

_____________________________

10.08.2010.

clock-img

16.06.2012, 10:30

clock-img

canim

pencil-img

4126

Leona pa chekirajte kolica samo do Beograda pa ih preuzmite tamo i kad budete išli za London opet ih pošaljite, nemorate sav prtljag chekirati do kraja.

clock-img

16.06.2012, 12:37

clock-img

leona81

pencil-img

6373


IZVORNA PORUKA: canim

Leona pa chekirajte kolica samo do Beograda pa ih preuzmite tamo i kad budete išli za London opet ih pošaljite, nemorate sav prtljag chekirati do kraja.


razmisljali smo i o tome ali bih radije da ih ne stavljam u prtljag jer ih bacaju toliko da se pola kolica do odredista raspadnu...a ne mogu ih umotavati u neke folije da ih zastitim kad mi trebaju u bgd...ma bit ce kako bude...nadam se da ce moci u rucni...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

clock-img

17.06.2012, 16:29

clock-img

reallove

pencil-img

5807

Leona,mi smo kolica nosili,predam ih na ulazu u avion,kada izlazim,oni mi vrate,stave ih u veliku vrecu i no problem...Sto se tice hrane,tvoje dijete dobije obrok,kao i ti i ima sam mjesto,jer je velik..Eh sada,moj Ameen nikad ne jede hranu koju dobije,vec ja nosim i nikad nisam imala problema..Nosim vodu,sok,grickalice,sve..Mi putujemo sa Turkish airlines

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

clock-img

17.06.2012, 22:18

clock-img

leona81

pencil-img

6373


IZVORNA PORUKA: reallove

Leona,mi smo kolica nosili,predam ih na ulazu u avion,kada izlazim,oni mi vrate,stave ih u veliku vrecu i no problem...Sto se tice hrane,tvoje dijete dobije obrok,kao i ti i ima sam mjesto,jer je velik..Eh sada,moj Ameen nikad ne jede hranu koju dobije,vec ja nosim i nikad nisam imala problema..Nosim vodu,sok,grickalice,sve..Mi putujemo sa Turkish airlines



kad ste isli? kad je imao preko 2 godine? i mi smo predavali kolica kad je bila beba do 2 god...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

clock-img

18.06.2012, 08:15

clock-img

reallove

pencil-img

5807

Isli smo kad je imao preko 2 god. putovali smo u prvom mjesecu...Ovaj sada put nismo ni nosili kolica,jer nam vise ne trebaju,samo nam smetaju,on ih neceuser posted image

< Poruku je uredio reallove -- 18.6.2012 8:16:56 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

clock-img

18.06.2012, 08:59

clock-img

leona81

pencil-img

6373


IZVORNA PORUKA: reallove

Isli smo kad je imao preko 2 god. putovali smo u prvom mjesecu...Ovaj sada put nismo ni nosili kolica,jer nam vise ne trebaju,samo nam smetaju,on ih neceuser posted image



hvala ti puno:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

Zadnji članci

article-img