writing-img

pregled dojki

clock-img

24.11.2016, 13:45

clock-img

zvijezda*padalica

pencil-img

3

Pozdrav svima,

Trebam hitno uraditi ultrazvuk dojki pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke sto se tice ultrazvucne dijagnostike u Sarajevu. Da li neko ima iskustva sa dr. Melikom Klancevic i koliko okvirno kosta takav jedan pregled?
Unaprijed zahvalna na odgovorima

clock-img

24.11.2016, 14:37

clock-img

Vanne

pencil-img

389

Ja sam radila kod dr Ibralica na ilidji privatno,50 km je tada bilo...prije nekih 5 godina...sta je u pitanju? Zašto hitno?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

clock-img

24.11.2016, 15:20

clock-img

zvijezda*padalica

pencil-img

3

Hvala puno na odgovoru
U zadnje vrijeme osjecam neko peckanje u desnoj dojci,nisam nesto obrecala paznju na to do juce kada sam napipala malu kvrzicu.Jako sam uplasena posto imam historiju bolesti dojki u porodici,i zeljela bi sto prije da odem doktoru da vidim sta je u pitanju, a nemam neku predstavu kod koga da idem i ko je najbolji.Zbog prirode posla kojim se bavim nisam u stanju provoditi mnogo vremena po cekaonicama,pogotovo zato sto sam tek pocela raditi,pa bi htjela sto prije otici negdje privatno.

clock-img

25.11.2016, 12:01

clock-img

Vanne

pencil-img

389

Vjerovatno je u pitanju cista,jer su one bolne...moj ti je savjet da se ne sikiras unaprijed...imam i ja historiju raka dojke u porodici i rekli su mi na osnovu uzv nalaza daa je to to,bila sam luda vjeruj,tada sam imala 21 godinu...da bi nalaz magnetne rezonance pikazao da je to samo bila žlijezda koja se zacepila,i nista više...znači dvije sedmice sam provela u agoniji misleći da imam rak...ne sikiraj se,vjerovatno nije nista,ako te boli to je dobar znak,ali ipak provjeri sta je...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

clock-img

26.11.2016, 22:58

clock-img

mamita 2013

pencil-img

56

Ja sam nedavno bila kod dr. Klancevic, 50 km je pregled. Sretno.

IZVORNA PORUKA: zvijezda*padalica

Pozdrav svima,

Trebam hitno uraditi ultrazvuk dojki pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke sto se tice ultrazvucne dijagnostike u Sarajevu. Da li neko ima iskustva sa dr. Melikom Klancevic i koliko okvirno kosta takav jedan pregled?
Unaprijed zahvalna na odgovorima


clock-img

27.11.2016, 16:40

clock-img

zvijezda*padalica

pencil-img

3

Hvala puno na odgovorima,nadam se da nije nista ozbiljnouser posted image

Zadnji članci

article-img